Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Karlštejn BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10684:450TJ Olešná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švamberk Jan
Šmíd Tomáš
 
 
Pastorek Jaroslav
Manzac Jean-Paul
 
 
385  3010
2.Kalerta František
Hřeben Stanislav
 
 
Pastorek Ondřej
Habětín Jaroslav
 
 
6104  3020
3.Hřeben StanislavManzac Jean-Paul641  3030
4.Kalerta FrantišekPastorek Ondřej776  3040
5.Švamberk JanHabětín Jaroslav-9378 3150
6.Šmíd TomášPastorek Jaroslav772  3060
7.Kalerta FrantišekManzac Jean-Paul879  3070
8.Švamberk JanPastorek Ondřej5-9415 3180
9.Šmíd TomášHabětín Jaroslav-69-10773290
10.Hřeben StanislavPastorek Jaroslav-7-1157332100
11.Solar VáclavManzac Jean-Paul313  30110
12.Šmíd TomášPastorek Ondřej8-878 31120
13.Hřeben StanislavHabětín Jaroslav499  30130
14.Kalerta FrantišekPastorek Jaroslav397  30140
15.Šmíd TomášManzac Jean-Paul929  30150
16.Hřeben StanislavPastorek Ondřej-6497 31160
17.Kalerta FrantišekHabětín Jaroslav-65104 31170
18.Solar VáclavPastorek Jaroslav56-108 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hřeben Stanislav40Manzac Jean-Paul04
Kalerta František40Pastorek Ondřej04
Švamberk Jan20Habětín Jaroslav04
Šmíd Tomáš40Pastorek Jaroslav04
Solar Václav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40613:648TJ Sokol Hudlice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Filip
Hubinger Josef
 
 
Dvořák Kamil
Nový Oto
 
 
-4-79-9 1301
2.Šeršeň Miroslav
Vavřinec Jiří
 
 
Zíma Petr
Sarvaš Vilém
 
 
7-638 3111
3.Němec FilipZíma Petr-51174 3121
4.Šeršeň MiroslavNový Oto734  3031
5.Vavřinec JiříDvořák Kamil-3-5-6  0332
6.Hubinger JosefSarvaš Vilém2-711-9-72333
7.Šeršeň MiroslavZíma Petr636  3043
8.Vavřinec JiříNový Oto-6-9-7  0344
9.Hubinger JosefDvořák Kamil-6-510-9 1345
10.Němec FilipSarvaš Vilém-87-9993255
11.Vavřinec JiříZíma Petr7-9-7-7 1356
12.Hubinger JosefNový Oto-7-89-5 1357
13.Němec FilipDvořák Kamil-8-6-6  0358
14.Šeršeň MiroslavSarvaš Vilém6-9125 3168
15.Hubinger JosefZíma Petr10-9-7-9 1369
16.Němec FilipNový Oto-5-0-8  03610
17.Šeršeň MiroslavDvořák Kamil25-6-6632710
18.Vavřinec JiříSarvaš Vilém8-79-12-623711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Filip22Zíma Petr22
Šeršeň Miroslav40Nový Oto31
Vavřinec Jiří04Dvořák Kamil31
Hubinger Josef04Sarvaš Vilém22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ZdejcinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:17696:562TJ Zdejcina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pertl Antonín
Klaus Ladislav
 
 
Jílek Jiří
Pánek Petr
 
 
997  3010
2.Hazuka Jiří
Kodet Roman
 
 
Johan Oldřich
Pech Luděk
 
 
8-774 3120
3.Pertl AntonínJílek Jiří787  3030
4.Kodet RomanPánek Petr9-6-9-8 1331
5.Klaus LadislavPech Luděk877  3041
6.Hazuka JiříJohan Oldřich3-757 3151
7.Kodet RomanJílek Jiří449  3061
8.Klaus LadislavPánek Petr-2-871013271
9.Hazuka JiříPech Luděk-13-85-11 1372
10.Pertl AntonínJohan Oldřich61014  3082
11.Klaus LadislavJílek Jiří95-109 3192
12.Hazuka JiříPánek Petr-57128 31102
13.Pertl AntonínPech Luděk7-5118 31112
14.Kodet RomanJohan Oldřich-85-54932122
15.Hazuka JiříJílek Jiří369  30132
16.Pertl AntonínPánek Petr614-96 31142
17.Kodet RomanPech Luděk799  30152
18.Klaus LadislavJohan Oldřich-8977 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pertl Antonín40Jílek Jiří04
Kodet Roman31Pánek Petr13
Klaus Ladislav40Pech Luděk13
Hazuka Jiří31Johan Oldřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Olešná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U zeleného stromu, Olešná 72Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23664:543TJ Olešná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vurm Radek
Fischer Lukáš
 
 
Poncar Václav
Hašek Zdeněk
 
 
987  3010
2.Vurm Jiří
Švamberk Michal
 
 
Preis Tomáš
Pleštil David
 
 
65-9-873220
3.Švamberk MichalHašek Zdeněk-787-243230
4.Vurm JiříPreis Tomáš98-105 3140
5.Vurm RadekPleštil David-5979 3150
6.Fischer LukášPoncar Václav-729-783260
7.Vurm JiříHašek Zdeněk7-98-963270
8.Vurm RadekPreis Tomáš9-9-6-6 1371
9.Fischer LukášPleštil David749  3081
10.Švamberk MichalPoncar Václav-9-5-6  0382
11.Vurm RadekHašek Zdeněk586  3092
12.Fischer LukášPreis Tomáš69-89 31102
13.Velvarský JiříPleštil David-8-7-10  03103
14.Vurm JiříPoncar Václav989  30113
15.Fischer LukášHašek ZdeněkWO    30123
16.Velvarský JiříPreis Tomáš-9-89-15 13124
17.Vurm JiříPleštil David8910  30134
18.Vurm RadekPoncar VáclavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švamberk Michal11Hašek Zdeněk03
Vurm Jiří40Preis Tomáš22
Vurm Radek21Pleštil David13
Fischer Lukáš30Poncar Václav12
Velvarský Jiří02   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Lochovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:46628:726TJ Sokol Žebrák D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Anděl Miloš
Jirkovský Antonín st.
 
 
Zíma Radek
Drahovzal Petr
 
 
-4-577133210
2.Janeček Tomáš
Plecitý Stanislav
 
 
Cajthaml Pavel
Müller Michal
 
 
-4-58-7 1311
3.Jirkovský Antonín st.Cajthaml Pavel6-7-6593221
4.Janeček TomášMüller Michal-7-710-2 1322
5.Plecitý StanislavZíma Radek-9-9-6  0323
6.Anděl MilošDrahovzal Petr-11-99-8 1324
7.Janeček TomášCajthaml Pavel-11-99-10 1325
8.Plecitý StanislavMüller Michal15-8-59-62326
9.Anděl MilošZíma Radek-910-7-8 1327
10.Jirkovský Antonín st.Drahovzal Petr-8-978-52328
11.Plecitý StanislavCajthaml Pavel-6-6-4  0329
12.Janeček VáclavMüller Michal-7-9-5  03210
13.Jirkovský Antonín st.Zíma Radek782  30310
14.Janeček TomášDrahovzal Petr-78-6-10 13311
15.Janeček VáclavCajthaml Pavel-5-7-10  03312
16.Jirkovský Antonín st.Müller Michal8-992 31412
17.Janeček TomášZíma Radek8-7-691132512
18.Plecitý StanislavDrahovzal Petr-79-9-7 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirkovský Antonín st.31Cajthaml Pavel31
Janeček Tomáš13Müller Michal31
Plecitý Stanislav04Zíma Radek22
Anděl Miloš02Drahovzal Petr40
Janeček Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chaloupky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:15558:450TJ Sokol Žebrák C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlosar Milan
Šlosar Roman
 
 
Kořínek František
Růžička Jaroslav
 
 
879  3010
2.Spousta Jan
Drsek Václav
 
 
Mraček František
Kindl David
 
 
757  3020
3.Drsek VáclavKindl David898  3030
4.Šlosar RomanKořínek František868  3040
5.Šlosar MilanMraček František739  3050
6.Spousta JanRůžička Jaroslav393  3060
7.Šlosar RomanKindl David-8944 3170
8.Šlosar MilanKořínek František-9-9-7  0371
9.Spousta JanMraček František764  3081
10.Drsek VáclavRůžička Jaroslav988  3091
11.Šlosar MilanKindl David-54-10-7 1392
12.Spousta JanKořínek FrantišekWO    0393
13.Drsek VáclavMraček František-151044 31103
14.Šlosar RomanRůžička Jaroslav259  30113
15.Spousta JanKindl DavidWO    03114
16.Drsek VáclavKořínek František-611815 31124
17.Šlosar RomanMraček FrantišekWO    30134
18.Šlosar MilanRůžička Jaroslav977  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drsek Václav40Kindl David12
Šlosar Roman30Kořínek František12
Šlosar Milan22Mraček František03
Spousta Jan20Růžička Jaroslav04
WO12WO21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS