Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna valdekRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:10Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:13555:309TJ Sokol Hořovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelák Vladimír st.
Kebrle Josef
 
 
Hlaváček Jan
Hlávka Zdeněk
 
 
2109  3010
2.Špička Jiří
Černý Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Čepelák Vladimír st.Hlaváček Jan574  3030
4.Kebrle JosefHlávka Zdeněk799  3040
5.Černý JanHubingerová Natálie-3-6-4  0341
6.Špička JiříWO    3051
7.Kebrle JosefHlaváček Jan87-115 3161
8.Černý JanHlávka Zdeněk-3-1-5  0362
9.Špička JiříHubingerová Natálie6-6-4673272
10.Čepelák Vladimír st.WO    3082
11.Černý JanHlaváček Jan-1-1-2  0383
12.Špička JiříHlávka Zdeněk261  3093
13.Čepelák Vladimír st.Hubingerová Natálie153  30103
14.Kebrle JosefWO    30113
15.Špička JiříHlaváček Jan866  30123
16.Čepelák Vladimír st.Hlávka Zdeněk-12440 31133
17.Kebrle JosefHubingerová Natálie824  30143
18.Černý JanWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čepelák Vladimír st.30Hlaváček Jan13
Kebrle Josef30Hlávka Zdeněk13
Černý Jan03Hubingerová Natálie13
Špička Jiří30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Záluží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna žebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:21655:557TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mencl Josef
Dvořák Pavel
 
 
Foltýn David
Hnízdil Jan
 
 
-88-9-4 1301
2.Drsek Václav
Hatina Petr
 
 
Hůrka Václav
Hnízdil Michal
 
 
648  3011
3.Mencl JosefHůrka Václav696  3021
4.Hatina PetrHnízdil Jan-88-99-82322
5.Dvořák PavelHnízdil Michal245  3032
6.Drsek VáclavFoltýn David1046  3042
7.Hatina PetrHůrka Václav-8-776103252
8.Dvořák PavelHnízdil Jan8-7-6-9 1353
9.Drsek VáclavHnízdil Michal876  3063
10.Mencl JosefFoltýn David89-68 3173
11.Dvořák PavelHůrka Václav-7686 3183
12.Drsek VáclavHnízdil Jan767  3093
13.Mencl JosefHnízdil Michal879  30103
14.Hatina PetrFoltýn David-8-96-8 13104
15.Drsek VáclavHůrka Václav8710  30114
16.Mencl JosefHnízdil Jan-5-879832124
17.Hatina PetrHnízdil Michal789  30134
18.Dvořák PavelFoltýn David-3-338-623135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Josef40Hůrka Václav04
Hatina Petr22Hnízdil Jan22
Dvořák Pavel22Hnízdil Michal04
Drsek Václav40Foltýn David22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:54198:598TJ Srbsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Zdeněk
Prokop Břetislav Vít
 
 
Horáček Miroslav
Adamec Luboš
 
 
-8-3-5  0301
2.Šín Jakub
Najman Milan
 
 
Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
-2-1-3  0302
3.Šín JakubAdamec Luboš-1-2-2  0303
4.Klimeš ZdeněkMorda Vratislav-4-1-6  0304
5.Prokop Břetislav VítHoráček Miroslav-7-5-3  0305
6.Najman MilanVopěnka Petr-6-1-4  0306
7.Klimeš ZdeněkAdamec Luboš-3-7-4  0307
8.Prokop Břetislav VítMorda Vratislav-3-5-2  0308
9.Najman MilanHoráček Miroslav-1-1-2  0309
10.Šín JakubVopěnka Petr-3-4-4  03010
11.Prokop Břetislav VítAdamec Luboš-4-7-6  03011
12.Najman MilanPokorný Miloš-7-9-3  03012
13.Šín JakubHoráček Miroslav-1-2-1  03013
14.Klimeš ZdeněkVopěnka Petr-2-3-4  03014
15.Najman MilanAdamec Luboš-1-1-4  03015
16.Šín JakubPokorný Miloš-2-4-2  03016
17.Klimeš ZdeněkHoráček Miroslav-2-4-3  03017
18.Prokop Břetislav VítVopěnka Petr-5-13-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šín Jakub04Adamec Luboš40
Klimeš Zdeněk04Morda Vratislav20
Prokop Břetislav Vít04Horáček Miroslav40
Najman Milan04Vopěnka Petr40
   Pokorný Miloš20
střídání 12 zápas Morda Pokorný



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Broumy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:40408:567TJ Sokol Žebrák F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuník Ondřej
Rosa Vojtěch
 
 
Koros Filip
Šlosar Vojtěch
 
 
-6-68-3 1301
2.Vais Vladimír
Pánková Anna
 
 
Křemen Josef ml.
Vokáč Jan
 
 
7-6-7-6 1302
3.Vais VladimírVokáč Jan177  3012
4.Kuník OndřejKoros Filip-1-4-6  0313
5.Rosa VojtěchŠlosar Vojtěch-3-6-3  0314
6.Pánková AnnaKřemen Josef ml.-6-5-6  0315
7.Kuník OndřejVokáč Jan-6-6-8  0316
8.Rosa VojtěchKoros Filip-5-7-6  0317
9.Pánková AnnaŠlosar Vojtěch-6-2-3  0318
10.Vais VladimírKřemen Josef ml.689  3028
11.Rosa VojtěchVokáč Jan-6-9-7  0329
12.Pánková AnnaKoros Filip-3-2-6  03210
13.Vais VladimírŠlosar Vojtěch677  30310
14.Kuník OndřejKřemen Josef ml.9-1299 31410
15.Pánková AnnaVokáč Jan-3-4-4  03411
16.Vais VladimírKoros Filip888  30511
17.Kuník OndřejŠlosar Vojtěch-6-7-6  03512
18.Rosa VojtěchKřemen Josef ml.-7-8-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vais Vladimír40Vokáč Jan31
Kuník Ondřej13Koros Filip31
Rosa Vojtěch04Šlosar Vojtěch31
Pánková Anna04Křemen Josef ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ PraskolesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:43420:594TJ Praskolesy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brotánek Jiří
Hronza Petr
 
 
Sudík Jiří
Hronza Rudolf
 
 
-3-4-10  0301
2.Novák Petr
Hofman Vít
 
 
Týbl Vojtěch
Pokorný Jiří
 
 
5-8-3-7 1302
3.Novák PetrSudík Jiří385  3012
4.Brotánek JiříTýbl Vojtěch-9-5-2  0313
5.Hofman VítPokorný Jiří-1-2-3  0314
6.Hronza PetrHronza Rudolf-9-9-5  0315
7.Brotánek JiříSudík Jiří-10-6-5  0316
8.Hofman VítTýbl Vojtěch-5-7-3  0317
9.Hronza PetrPokorný Jiří-3-2-4  0318
10.Novák PetrHronza Rudolf1186  3028
11.Hofman VítBrotánek Zdeněk-5-6-6  0329
12.Hronza PetrTýbl Vojtěch-99-12-7 13210
13.Novák PetrPokorný Jiří-10987 31310
14.Brotánek JiříHronza Rudolf9-6-12-4 13311
15.Hronza PetrBrotánek Zdeněk-6-5-6  03312
16.Novák PetrTýbl Vojtěch789  30412
17.Brotánek JiříPokorný Jiří-6-5-3  03413
18.Hofman VítHronza Rudolf-7-8-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Petr40Sudík Jiří11
Brotánek Jiří04Týbl Vojtěch31
Hofman Vít04Pokorný Jiří31
Hronza Petr04Hronza Rudolf31
   Brotánek Zdeněk20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS