Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43575:659TJ Sokol Hořovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hatina Petr
Drsek Václav
 
 
Kozel Rudolf
Kebrle Josef
 
 
-11-9-7  0301
2.Dvořák Pavel
Mencl Josef
 
 
Martinkovič Rudolf
Špička Jiří
 
 
10-8-3-6 1302
3.Drsek VáclavMartinkovič Rudolf8-789 3112
4.Dvořák PavelKebrle Josef9-88-7-82313
5.Palek PetrKozel Rudolf-76-99-52314
6.Hatina PetrŠpička Jiří-849-883224
7.Dvořák PavelMartinkovič Rudolf-9-5-7  0325
8.Palek PetrKebrle Josef-4-4-7  0326
9.Hatina PetrKozel Rudolf-7996 3136
10.Drsek VáclavŠpička Jiří93-10-573246
11.Palek PetrMartinkovič Rudolf-8-8-4  0347
12.Hatina PetrKebrle Josef-8-9-8  0348
13.Drsek VáclavKozel Rudolf-9756 3158
14.Mencl JosefŠpička Jiří-77-3-9 1359
15.Hatina PetrMartinkovič Rudolf-5-8-7  03510
16.Drsek VáclavKebrle Josef788  30610
17.Mencl JosefKozel Rudolf-9-44-7 13611
18.Palek PetrŠpička Jiří-3-7-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drsek Václav40Martinkovič Rudolf31
Dvořák Pavel02Kebrle Josef31
Palek Petr04Kozel Rudolf22
Hatina Petr22Špička Jiří22
Mencl Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:51318:604TJ Sokol Králův Dvůr D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šín Jakub
Najman Milan
 
 
Rada Jonáš
Hucek Filip
 
 
-5-3-6  0301
2.Johan Hynek
Prokop Jan
 
 
Hlaváček Jan
Mayer Lukáš
 
 
-8-5-7  0302
3.Johan HynekRada Jonáš-6-4-10  0303
4.Prokop JanHucek Filip-5-5-9  0304
5.Najman MilanMayer Lukáš-4-2-3  0305
6.Šín JakubHlaváček Jan-2-4-3  0306
7.Prokop JanRada Jonáš-8-7-5  0307
8.Najman MilanHucek Filip-3-2-1  0308
9.Šín JakubMayer Lukáš-3-4-4  0309
10.Johan HynekHlaváček Jan-6-6-9  03010
11.Najman MilanRada Jonáš-2-6-9  03011
12.Šín JakubHucek Filip-1-1-1  03012
13.Johan HynekMayer Lukáš6-6-76-723013
14.Prokop JanHlaváček Jan-7-78-7 13014
15.Šín JakubRada Jonáš-5-3-3  03015
16.Johan HynekHucek Filip-12-7-6  03016
17.Prokop JanMayer Lukáš757  30116
18.Najman MilanHlaváček Jan-2-1-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Johan Hynek04Rada Jonáš40
Prokop Jan13Hucek Filip40
Najman Milan04Mayer Lukáš31
Šín Jakub04Hlaváček Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záluží 143Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 16:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:23580:495TJ Záluží B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnízdil Jan
Foltýn David
 
 
Koros Zdeněk
Vokáč Jan
 
 
-5-68-5 1301
2.Srp Miroslav
Hůrka Václav
 
 
Koros Filip
Křemen Josef ml.
 
 
976  3011
3.Foltýn DavidKoros Zdeněk-9-7-6  0312
4.Hnízdil JanVokáč Jan-5-8-6  0313
5.Srp MiroslavKoros Filip438  3023
6.Hůrka VáclavKřemen Josef ml.232  3033
7.Hnízdil JanKoros Zdeněk8-3-3-8 1334
8.Srp MiroslavVokáč Jan15-86 3144
9.Hůrka VáclavKoros Filip567  3054
10.Foltýn DavidKřemen Josef ml.535  3064
11.Srp MiroslavKoros Zdeněk-5-78-7 1365
12.Hůrka VáclavVokáč Jan6-556 3175
13.Foltýn DavidKoros Filip43-78 3185
14.Hnízdil JanKřemen Josef ml.58-811 3195
15.Hůrka VáclavKoros Zdeněk-8-6-3  0396
16.Foltýn DavidVokáč Jan87-711 31106
17.Hnízdil JanKoros Filip61112  30116
18.Srp MiroslavKřemen Josef ml.686  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foltýn David31Koros Zdeněk40
Hnízdil Jan22Vokáč Jan13
Srp Miroslav31Koros Filip04
Hůrka Václav31Křemen Josef ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V Chaloupkách 29 , Srbsko , 267 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:14608:312TJ Srbsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
Novák Petr
Hofman Vít
 
 
413  3010
2.Horáček Miroslav
Adamec Luboš
 
 
Kubíček Nikolas
Hartman Jakub
 
 
223  3020
3.Vopěnka PetrNovák Petr-4-87-8 1321
4.Adamec LubošHofman Vít434  3031
5.Morda VratislavHartman Jakub425  3041
6.Horáček MiroslavKubíček Nikolas023  3051
7.Adamec LubošNovák Petr7-4-6-4 1352
8.Morda VratislavHofman Vít254  3062
9.Horáček MiroslavHartman Jakub234  3072
10.Vopěnka PetrKubíček Nikolas211  3082
11.Morda VratislavNovák Petr6-8-8-8 1383
12.Horáček MiroslavHofman Vít248  3093
13.Pokorný MilošHartman Jakub-6454 31103
14.Adamec LubošKubíček Nikolas212  30113
15.Horáček MiroslavNovák Petr2-9-10-10 13114
16.Pokorný MilošHofman Vít-78114 31124
17.Adamec LubošHartman Jakub321  30134
18.Morda VratislavKubíček Nikolas313  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vopěnka Petr11Novák Petr40
Adamec Luboš31Hofman Vít04
Morda Vratislav31Hartman Jakub04
Horáček Miroslav31Kubíček Nikolas04
Pokorný Miloš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Broumy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:46450:617TJ Praskolesy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vais Vladimír
Rosa Mikuláš
 
 
Sudík Jiří
Hronza Rudolf
 
 
-387-10-82301
2.Rosa Vojtěch
Kuník Ondřej
 
 
Pokorný Jiří
Týbl Vojtěch
 
 
-4-5-8  0302
3.Vais VladimírSudík Jiří8-79-783212
4.Rosa MikulášTýbl Vojtěch6-8-9983222
5.Rosa VojtěchHronza Rudolf-4-6-8  0323
6.Kuník OndřejPokorný Jiří-2-1-5  0324
7.Rosa MikulášSudík Jiří-8-9-9  0325
8.Rosa VojtěchTýbl Vojtěch-3-4-4  0326
9.Kuník OndřejHronza Rudolf-4-4-4  0327
10.Vais VladimírPokorný Jiří483  3037
11.Rosa VojtěchSudík Jiří-8-8-9  0338
12.Kuník OndřejTýbl Vojtěch-3-4-7  0339
13.Vais VladimírHronza Rudolf489  3049
14.Rosa MikulášPokorný Jiří-4-4-4  03410
15.Kuník OndřejSudík Jiří-6-6-6  03411
16.Vais VladimírTýbl Vojtěch1-8-7-7 13412
17.Rosa MikulášHronza Rudolf-5-710-8 13413
18.Rosa VojtěchPokorný Jiří-4-6-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vais Vladimír31Sudík Jiří31
Rosa Mikuláš13Týbl Vojtěch31
Rosa Vojtěch04Hronza Rudolf31
Kuník Ondřej04Pokorný Jiří31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS