Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ValdekRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:14556:451TJ Sokol Hořovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kebrle Josef
Kozel Rudolf
 
 
Adamec Luboš
Horáček Miroslav
 
 
1587  3010
2.Martinkovič Rudolf
Špička Jiří
 
 
Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
744  3020
3.Kebrle JosefAdamec Luboš-9-119723230
4.Martinkovič RudolfHoráček Miroslav814  3040
5.Kozel RudolfMorda Vratislav-8791 3150
6.Špička JiříVopěnka Petr777  3060
7.Martinkovič RudolfAdamec Luboš875  3070
8.Kozel RudolfHoráček Miroslav94-113 3180
9.Špička JiříMorda Vratislav1055  3090
10.Kebrle JosefLev Těšivoj1035  30100
11.Kozel RudolfAdamec Luboš62-107 31110
12.Špička JiříHoráček Miroslav637  30120
13.Kebrle JosefMorda VratislavWO    03121
14.Martinkovič RudolfLev Těšivoj578  30131
15.Špička JiříAdamec Luboš6911  30141
16.Kebrle JosefHoráček MiroslavWO    03142
17.Martinkovič RudolfMorda VratislavWO    03143
18.Kozel RudolfLev Těšivoj10107  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kebrle Josef20Adamec Luboš04
Martinkovič Rudolf30Horáček Miroslav03
Kozel Rudolf40Morda Vratislav02
Špička Jiří40Vopěnka Petr01
   Lev Těšivoj03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Broumy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Záluží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:44534:672TJ Záluží B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuník Ondřej
Rosa Vojtěch
 
 
Foltýn David
Hnízdil Jan
 
 
-7-6-6  0301
2.Vais Vladimír
Rosa Mikuláš
 
 
Hnízdil Michal
Hůrka Václav
 
 
8-788 3111
3.Vais VladimírFoltýn David17-767 3121
4.Rosa MikulášHnízdil Jan-8-9-9  0322
5.Kuník OndřejHnízdil Michal-3-210-7 1323
6.Rosa VojtěchHůrka Václav-6-7-4  0324
7.Rosa MikulášFoltýn David9-11-8-12 1325
8.Kuník OndřejHnízdil Jan-4-5-5  0326
9.Rosa VojtěchHnízdil Michal-8-5-2  0327
10.Vais VladimírHůrka Václav8-788 3137
11.Kuník OndřejFoltýn David-6-7-7  0338
12.Rosa VojtěchHnízdil Jan-7-7-8  0339
13.Vais VladimírHnízdil Michal8-799 3149
14.Rosa MikulášHůrka Václav-8-10910103259
15.Rosa VojtěchFoltýn David-8-4-6  03510
16.Vais VladimírHnízdil Jan87-7-6832610
17.Rosa MikulášHnízdil Michal-87-7-8 13611
18.Kuník OndřejHůrka Václav-6-7-3  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vais Vladimír40Foltýn David31
Rosa Mikuláš13Hnízdil Jan31
Kuník Ondřej04Hnízdil Michal31
Rosa Vojtěch04Hůrka Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:40644:618TJ Sokol Králův Dvůr D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sudík Jiří
Hronza Rudolf
 
 
Rada Jonáš
Hucek Filip
 
 
3-68-10-82301
2.Pokorný Jiří
Týbl Vojtěch
 
 
Hlaváček Jan
Mayer Lukáš
 
 
-10-78763211
3.Sudík JiříRada Jonáš-6-10-11  0312
4.Pokorný JiříHucek Filip-8937 3122
5.Týbl VojtěchHlaváček Jan4-11-66-62323
6.Hronza RudolfMayer Lukáš-9-6-12  0324
7.Pokorný JiříRada Jonáš-88-3-8 1325
8.Týbl VojtěchHucek Filip-27-7-10 1326
9.Hronza RudolfHlaváček Jan-1079-10-62327
10.Sudík JiříMayer Lukáš-8-6-7  0328
11.Týbl VojtěchRada Jonáš-76-4-6 1329
12.Hronza RudolfHucek Filip395  3039
13.Sudík JiříHlaváček Jan-9-6-5  03310
14.Pokorný JiříMayer Lukáš-10948 31410
15.Hronza RudolfRada Jonáš-7105-8-623411
16.Sudík JiříHucek Filip-665-6-1123412
17.Pokorný JiříHlaváček JanWO    30512
18.Týbl VojtěchMayer LukášWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sudík Jiří04Rada Jonáš40
Pokorný Jiří21Hucek Filip22
Týbl Vojtěch03Hlaváček Jan30
Hronza Rudolf13Mayer Lukáš21
WO20WO02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ PraskolesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54314:614TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Vít
Hronza Petr
 
 
Drsek Václav
Hatina Petr
 
 
-4-7-4  0301
2.Brotánek Jiří
Hartman Jakub
 
 
Dvořák Pavel
Hřích Václav
 
 
-6-4-5  0302
3.Brotánek JiříDrsek Václav-6-2-8  0303
4.Hofman VítHatina Petr-4-2-1  0304
5.Hronza PetrDvořák Pavel-4-3-2  0305
6.Hartman JakubHřích Václav-7-5-4  0306
7.Hofman VítDrsek Václav-5-7-10  0307
8.Hronza PetrHatina Petr-7-5-8  0308
9.Hartman JakubDvořák Pavel-6-3-1  0309
10.Brotánek JiříHřích Václav-810-7-8 13010
11.Hronza PetrDrsek Václav-3-7-10  03011
12.Hartman JakubMencl Josef-5-6-8  03012
13.Brotánek JiříDvořák Pavel-8-5-9  03013
14.Hofman VítHřích Václav-2-3-2  03014
15.Hartman JakubDrsek Václav-3-1-4  03015
16.Brotánek JiříMencl Josef-5-8-4  03016
17.Hofman VítDvořák Pavel-5-7-9  03017
18.Hronza PetrHřích Václav-5-116-8 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brotánek Jiří04Drsek Václav40
Hofman Vít04Hatina Petr20
Hronza Petr04Dvořák Pavel40
Hartman Jakub04Hřích Václav40
   Mencl Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29555:525TJ Lokomotiva Zdice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokop Jan
Johan Hynek
 
 
Koros Zdeněk
Vokáč Jan
 
 
-8-910-8 1301
2.Najman Milan
Šín Jakub
 
 
Koros Filip
Šlosar Vojtěch
 
 
-6-0-4  0302
3.Prokop JanVokáč Jan-6787 3112
4.Johan HynekKoros Filip-9165 3122
5.Prokop Břetislav VítŠlosar Vojtěch-5-8-6  0323
6.Šín JakubMüller Michal ml.7-999 3133
7.Johan HynekVokáč Jan37-6-11-42334
8.Prokop Břetislav VítKoros Filip-67154 3144
9.Šín JakubŠlosar Vojtěch-2-3-3  0345
10.Prokop JanMüller Michal ml.334  3055
11.Prokop Břetislav VítVokáč Jan-6-212-4 1356
12.Najman MilanKoros Filip-6-4-7  0357
13.Prokop JanŠlosar Vojtěch10-945 3167
14.Johan HynekMüller Michal ml.758  3077
15.Najman MilanVokáč Jan-8-9-2  0378
16.Prokop JanKoros Filip123  3088
17.Johan HynekŠlosar Vojtěch865  3098
18.Prokop Břetislav VítMüller Michal ml.652  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Prokop Jan40Vokáč Jan31
Johan Hynek31Koros Filip13
Prokop Břetislav Vít22Šlosar Vojtěch22
Šín Jakub11Müller Michal ml.04
Najman Milan02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS