Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ValdekRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:29401:480nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čepelák Vladimír st.
Špička Jiří
 
 
Drsek Václav
Hatina Petr
 
 
4710  3010
2.
 
 
Dvořák Pavel
Mencl Josef
 
 
WO    0311
3.Čepelák Vladimír st.Drsek Václav589  3021
4.Špička JiříHatina Petr-8-78-8 1322
5.Veigend JosefDvořák Pavel56-7-683232
6.Mencl JosefWO    0333
7.Špička JiříDrsek Václav886  3043
8.Veigend JosefHatina Petr-6-2-8  0344
9.Dvořák PavelWO    0345
10.Čepelák Vladimír st.Mencl Josef758  3055
11.Veigend JosefDrsek Václav-3-6-7  0356
12.Hatina PetrWO    0357
13.Čepelák Vladimír st.Dvořák Pavel282  3067
14.Špička JiříMencl Josef453  3077
15.Drsek VáclavWO    0378
16.Čepelák Vladimír st.Hatina Petr932  3088
17.Špička JiříDvořák Pavel344  3098
18.Veigend JosefMencl Josef-8-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čepelák Vladimír st.40Drsek Václav12
Špička Jiří31Hatina Petr21
Veigend Josef13Dvořák Pavel03
   Mencl Josef12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:29412:501nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Jan
Hucek Filip
 
 
Johan Hynek
Prokop Břetislav Vít
 
 
-98510 3110
2.
 
 
Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
WO    0311
3.Hlaváček JanŠilhavý Petr5-10-8-8 1312
4.Hucek FilipŠilhavá Ivana6-8108 3122
5.Hubingerová NatálieJohan Hynek-9-7-9  0323
6.Prokop Břetislav VítWO    0324
7.Hucek FilipŠilhavý Petr798  3034
8.Hubingerová NatálieŠilhavá Ivana-7-5-4  0335
9.Johan HynekWO    0336
10.Hlaváček JanProkop Břetislav Vít123  3046
11.Hubingerová NatálieŠilhavý Petr-5-7-3  0347
12.Šilhavá IvanaWO    0348
13.Hlaváček JanJohan Hynek879  3058
14.Hucek FilipProkop Břetislav Vít342  3068
15.Šilhavý PetrWO    0369
16.Hlaváček JanŠilhavá Ivana568  3079
17.Hucek FilipJohan Hynek789  3089
18.Hubingerová NatálieProkop Břetislav Vít1283  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlaváček Jan31Šilhavý Petr21
Hucek Filip40Šilhavá Ivana12
Hubingerová Natálie13Johan Hynek12
   Prokop Břetislav Vít03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Záluží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40487:527TJ Záluží B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlosar Vojtěch
Vokáč Jan
 
 
Foltýn David
Hnízdil Jan
 
 
-10-96-5 1301
2.Šlosarová Jana
Koros Filip
 
 
Hůrka Václav
Hnízdil Michal
 
 
-7-58663211
3.Vokáč JanHnízdil Jan-79-10-8 1312
4.Šlosar VojtěchFoltýn David-9-7-7  0313
5.Šlosarová JanaWO    3023
6.Koros FilipHůrka Václav-1-6-5  0324
7.Šlosar VojtěchHnízdil Jan-4-6-1  0325
8.Šlosarová JanaFoltýn David-7-2-6  0326
9.Koros FilipWO    3036
10.Vokáč JanHůrka Václav-8-5-7  0337
11.Šlosarová JanaHnízdil Jan-3-9-5  0338
12.Koros FilipFoltýn David-5-5-7  0339
13.Vokáč JanWO    3049
14.Šlosar VojtěchHůrka Václav-68-6-3 13410
15.Koros FilipHnízdil Jan-5-3-7  03411
16.Vokáč JanFoltýn David-4-2109832511
17.Šlosar VojtěchWO    30611
18.Šlosarová JanaHůrka Václav-978-8-423612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokáč Jan12Hnízdil Jan40
Šlosar Vojtěch03Foltýn David31
Šlosarová Jana03Hůrka Václav40
Koros Filip03   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Praskolesy, Praskolesy 241Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1316:43358:582TJ Srbsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brotánek Jiří
Hronza Petr
 
 
Horáček Miroslav
Adamec Luboš
 
 
-4-6-5  0301
2.Novák Petr
Hofman Vít
 
 
Morda Vratislav
Pokorný Miloš
 
 
-67-7-9 1302
3.Brotánek JiříHoráček Miroslav-0-2-5  0303
4.Novák PetrMorda Vratislav249  3013
5.Hronza PetrAdamec Luboš-7-6-5  0314
6.Hofman VítPokorný Miloš-7-4-7  0315
7.Novák PetrHoráček Miroslav5-868 3125
8.Hronza PetrMorda Vratislav-1-5-3  0326
9.Hofman VítAdamec Luboš-2-4-3  0327
10.Brotánek JiříPokorný Miloš-47-5893237
11.Hronza PetrHoráček Miroslav-1-1-3  0338
12.Hofman VítMorda Vratislav-1-1-5  0339
13.Brotánek JiříAdamec Luboš-1-7-4  03310
14.Novák PetrPokorný Miloš699  30410
15.Hofman VítHoráček Miroslav-2-2-3  03411
16.Brotánek JiříMorda Vratislav-7-7-3  03412
17.Novák PetrAdamec Luboš-9767 31512
18.Hronza PetrPokorný Miloš-3-2-5  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brotánek Jiří13Horáček Miroslav31
Novák Petr40Morda Vratislav31
Hronza Petr04Adamec Luboš31
Hofman Vít04Pokorný Miloš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Broumy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Praskolesy, Praskolesy 241Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:14575:348TJ Praskolesy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronza Rudolf
Sudík Jiří
 
 
Vais Vladimír
Rosa Vojtěch
 
 
596  3010
2.Pokorný Jiří
Brotánek Zdeněk
 
 
Rosa Mikuláš
Kuník Ondřej
 
 
341  3020
3.Brotánek ZdeněkVais Vladimír-7-5-7  0321
4.Hronza RudolfRosa Vojtěch466  3031
5.Pokorný JiříRosa Mikuláš622  3041
6.Sudík JiříKuník Ondřej253  3051
7.Hronza RudolfVais Vladimír-8-9-6  0352
8.Pokorný JiříRosa Vojtěch115  3062
9.Sudík JiříRosa Mikuláš647  3072
10.Brotánek ZdeněkKuník Ondřej148  3082
11.Pokorný JiříVais Vladimír5-9-3-8 1383
12.Sudík JiříRosa Vojtěch572  3093
13.Brotánek ZdeněkRosa Mikuláš5-529 31103
14.Hronza RudolfKuník Ondřej943  30113
15.Sudík JiříVais Vladimír-99-9-1 13114
16.Brotánek ZdeněkRosa Vojtěch-5324 31124
17.Hronza RudolfRosa Mikuláš675  30134
18.Pokorný JiříKuník Ondřej231  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brotánek Zdeněk31Vais Vladimír40
Hronza Rudolf31Rosa Vojtěch04
Pokorný Jiří31Rosa Mikuláš04
Sudík Jiří31Kuník Ondřej04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS