Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:48301:556TJ Sokol Hořovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhavá Ivana
Johan Hynek
 
 
Kebrle Josef
Čepelák Vladimír st.
 
 
-5-3-5  0301
2.Prokop Břetislav Vít
Najman Milan
 
 
Špička Jiří
Veigend Josef
 
 
-3-4-6  0302
3.Šilhavá IvanaČepelák Vladimír st.-4-5-7  0303
4.Johan HynekŠpička Jiří-4-2-6  0304
5.Prokop Břetislav VítKebrle Josef-2-9-1  0305
6.Najman MilanVeigend Josef-1-1-0  0306
7.Johan HynekČepelák Vladimír st.-4-1-1  0307
8.Prokop Břetislav VítŠpička Jiří-2-0-7  0308
9.Najman MilanKebrle Josef-6-2-7  0309
10.Šilhavá IvanaVeigend Josef10-7-3-6 13010
11.Prokop Břetislav VítČepelák Vladimír st.-5-1-5  03011
12.Najman MilanŠpička Jiří-2-6-6  03012
13.Šilhavá IvanaKebrle JosefWO    30112
14.Johan HynekVeigend Josef-69-7-6 13113
15.Najman MilanČepelák Vladimír st.-6-2-1  03114
16.Šilhavá IvanaŠpička Jiří-2-7-7  03115
17.Johan HynekKebrle JosefWO    30215
18.Prokop Břetislav VítVeigend Josef-39-6-9 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šilhavá Ivana03Čepelák Vladimír st.40
Johan Hynek03Špička Jiří40
Prokop Břetislav Vít04Kebrle Josef20
Najman Milan04Veigend Josef40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:51522:683TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlosar Vojtěch
Vokáč Jan
 
 
Hatina Petr
Drsek Václav
 
 
-6-8-8  0301
2.Šlosarová Jana
Koros Filip
 
 
Flieger Roman
Palek Petr
 
 
-7-7-3  0302
3.Šlosarová JanaDrsek Václav-6-7-5  0303
4.Koros FilipHatina Petr-4-8-5  0304
5.Vokáč JanFlieger Roman-4101212 3114
6.Šlosar VojtěchPalek Petr-8-810-8 1315
7.Koros FilipDrsek Václav-7-4-10  0316
8.Vokáč JanHatina Petr-678-863226
9.Šlosar VojtěchFlieger Roman-8-61011-82327
10.Šlosarová JanaPalek Petr-11-5-6  0328
11.Vokáč JanDrsek Václav10-7-8-6 1329
12.Křemen Josef ml.Dvořák Pavel-9-611-8 13210
13.Šlosarová JanaFlieger Roman2-9-7-8 13211
14.Koros FilipPalek Petr-9-79-6 13212
15.Křemen Josef ml.Drsek Václav-8-8-5  03213
16.Šlosarová JanaDvořák Pavel-10-6-7  03214
17.Koros FilipFlieger Roman-9-8-9  03215
18.Vokáč JanPalek Petr-8-7-9  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šlosarová Jana04Drsek Václav40
Koros Filip04Hatina Petr11
Vokáč Jan22Flieger Roman31
Šlosar Vojtěch02Palek Petr40
Křemen Josef ml.02Dvořák Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PraskolesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:16591:400TJ Sokol Králův Dvůr D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rada Jonáš
Hucek Filip
 
 
Brotánek Jiří
Hronza Petr
 
 
-8314 3110
2.Hlaváček Jan
Hubingerová Natálie
 
 
Novák Petr
Hofman Vít
 
 
410-79 3120
3.Rada JonášBrotánek Jiří774  3030
4.Hlaváček JanNovák Petr-7-5-6  0331
5.Hucek FilipHronza Petr654  3041
6.Hubingerová NatálieHofman Vít385  3051
7.Hlaváček JanBrotánek Jiří-8289 3161
8.Hucek FilipNovák Petr-5-87-5 1362
9.Hubingerová NatálieHronza Petr457  3072
10.Rada JonášHofman Vít542  3082
11.Hucek FilipBrotánek Jiří695  3092
12.Hubingerová NatálieNovák Petr-8-79-6 1393
13.Rada JonášHronza Petr713  30103
14.Hlaváček JanHofman Vít521  30113
15.Hubingerová NatálieBrotánek Jiří-49104 31123
16.Rada JonášNovák Petr-8-7-6  03124
17.Hlaváček JanHronza Petr134  30134
18.Hucek FilipHofman Vít552  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rada Jonáš31Brotánek Jiří04
Hlaváček Jan31Novák Petr40
Hucek Filip31Hronza Petr04
Hubingerová Natálie31Hofman Vít04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záluží 143, Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35574:604TJ Praskolesy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foltýn David
Hůrka Václav
 
 
Sudík Jiří
Hronza Rudolf
 
 
1563  3010
2.Daňková Věra
Hnízdil Jan
 
 
Pokorný Jiří
Týbl Vojtěch
 
 
7-3-3-8 1311
3.Hůrka VáclavSudík Jiří9810  3021
4.Foltýn DavidPokorný Jiří-87-8-6 1322
5.Hnízdil JanHronza Rudolf1144  3032
6.Daňková VěraTýbl Vojtěch-3-3-7  0333
7.Foltýn DavidSudík Jiří-7-75-8 1334
8.Hnízdil JanPokorný Jiří568  3044
9.Daňková VěraHronza Rudolf-8-5-5  0345
10.Hůrka VáclavTýbl Vojtěch-8-5-12  0346
11.Hnízdil JanSudík Jiří-10-48893256
12.Daňková VěraPokorný Jiří-6-5-7  0357
13.Hůrka VáclavHronza Rudolf785  3067
14.Foltýn DavidTýbl Vojtěch-7-85-9 1368
15.Daňková VěraSudík Jiří-7-8-10  0369
16.Hůrka VáclavPokorný Jiří-9-8-8  03610
17.Foltýn DavidHronza Rudolf98-14-101432710
18.Hnízdil JanTýbl Vojtěch8-865 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hůrka Václav22Sudík Jiří22
Foltýn David13Pokorný Jiří31
Hnízdil Jan40Hronza Rudolf13
Daňková Věra04Týbl Vojtěch31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Broumy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V Chaloupkách 29 , Srbsko , 267 18, Restaurace u LvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:7613:335TJ Srbsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Luboš
Horáček Miroslav
 
 
Vais Vladimír
Rosa Vojtěch
 
 
565  3010
2.Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
Rosa Mikuláš
Kuník Ondřej
 
 
1045  3020
3.Adamec LubošVais Vladimír89-99 3130
4.Horáček MiroslavRosa Vojtěch043  3040
5.Morda VratislavRosa Mikuláš586  3050
6.Pokorný MilošKuník Ondřej9-665 3160
7.Horáček MiroslavVais Vladimír10812  3070
8.Morda VratislavRosa Vojtěch613  3080
9.Pokorný MilošRosa Mikuláš51-97 3190
10.Adamec LubošKuník Ondřej128  30100
11.Morda VratislavVais Vladimír10-787 31110
12.Pokorný MilošRosa Vojtěch442  30120
13.Adamec LubošRosa Mikuláš326  30130
14.Horáček MiroslavKuník Ondřej241  30140
15.Pokorný MilošVais Vladimír-4-6-5  03141
16.Adamec LubošRosa Vojtěch554  30151
17.Horáček MiroslavRosa Mikuláš063  30161
18.Morda VratislavKuník Ondřej335  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Luboš40Vais Vladimír13
Horáček Miroslav40Rosa Vojtěch04
Morda Vratislav40Rosa Mikuláš04
Pokorný Miloš31Kuník Ondřej04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS