Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:42368:533TJ Sokol Hořovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlosarová Jana
Vokáč Jan
 
 
Kebrle Josef
Špička Jiří
 
 
-810107 3110
2.
 
 
Kozel Rudolf
Veigend Josef
 
 
WO    0311
3.Vokáč JanKebrle JosefWO    3021
4.Šlosarová JanaŠpička Jiří-7-68-5 1322
5.Šlosar VojtěchKozel Rudolf-3-10-7  0323
6.Veigend JosefWO    0324
7.Šlosarová JanaKebrle JosefWO    3034
8.Šlosar VojtěchŠpička Jiří-6-4-7  0335
9.Kozel RudolfWO    0336
10.Vokáč JanVeigend Josef-737-1463246
11.Šlosar VojtěchKebrle JosefWO    3056
12.Špička JiříWO    0357
13.Vokáč JanKozel Rudolf-6-3-6  0358
14.Šlosarová JanaVeigend Josef-4-8-6  0359
15.Kebrle JosefWO    03510
16.Vokáč JanŠpička Jiří-4-5-8  03511
17.Šlosarová JanaKozel Rudolf-8-7-6  03512
18.Šlosar VojtěchVeigend Josef-686-3-423513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vokáč Jan12Špička Jiří30
Šlosarová Jana03Kozel Rudolf30
Šlosar Vojtěch03Veigend Josef21
WO35WO53
Hráč Josef Kebrle se v zápase zranil.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Praskolesy, Praskolesy 241Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1316:43400:573TJ Lokomotiva Zdice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brotánek Jiří
Brotánková Kateřina
 
 
Johan Hynek
Prokop Jan
 
 
-7-6-7  0301
2.Novák Petr
Hofman Vít
 
 
Šilhavý Petr
Prokop Břetislav Vít
 
 
-87-9-6 1302
3.Novák PetrJohan Hynek3-857 3112
4.Hofman VítProkop Jan-5-8-3  0313
5.Brotánková KateřinaŠilhavý Petr-2-1-1  0314
6.Hartman JakubProkop Břetislav Vít-3-5-6  0315
7.Hofman VítJohan Hynek-9-8-7  0316
8.Brotánková KateřinaProkop Jan-2-7-5  0317
9.Hartman JakubŠilhavý Petr-4-2-2  0318
10.Novák PetrProkop Břetislav Vít879  3028
11.Brotánek JiříJohan Hynek-2-2-9  0329
12.Hartman JakubProkop Jan-3-2-3  03210
13.Novák PetrŠilhavý Petr-8523 31310
14.Hofman VítProkop Břetislav Vít-9-7-6  03311
15.Hartman JakubJohan Hynek-1-8-8  03312
16.Novák PetrProkop Jan7-989 31412
17.Hofman VítŠilhavý Petr-4-2-3  03413
18.Brotánek JiříProkop Břetislav Vít9-765 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Petr40Johan Hynek31
Hofman Vít04Prokop Jan31
Brotánková Kateřina02Šilhavý Petr31
Hartman Jakub04Prokop Břetislav Vít22
Brotánek Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Praskolesy, Praskolesy 241Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46516:661TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brotánek Zdeněk
Hofman Kamil
 
 
Drsek Václav
Hatina Petr
 
 
-6-6-4  0301
2.Týbl Vojtěch
Pokorný Jiří
 
 
Dvořák Pavel
Mencl Josef
 
 
-4-13-7  0302
3.Brotánek ZdeněkDrsek Václav-1-3-7  0303
4.Hofman KamilHatina Petr-8-10-9  0304
5.Týbl VojtěchDvořák Pavel-8-8-2  0305
6.Pokorný JiříMencl Josef-9-10-6  0306
7.Hofman KamilDrsek Václav-2-3-2  0307
8.Týbl VojtěchHatina Petr-886-4103217
9.Pokorný JiříDvořák Pavel36-137 3127
10.Sudík JiříHřích Václav12-6109 3137
11.Týbl VojtěchDrsek Václav-4-4-4  0338
12.Pokorný JiříHatina Petr68-8-6-82339
13.Sudík JiříDvořák Pavel11-109-9-723310
14.Hofman KamilHřích Václav-8-1-12  03311
15.Pokorný JiříDrsek Václav9-8-3-10 13312
16.Sudík JiříHatina Petr-5-13-9  03313
17.Hofman KamilDvořák Pavel-54-10-6 13314
18.Týbl VojtěchHřích Václav4112  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brotánek Zdeněk01Drsek Václav40
Hofman Kamil04Hatina Petr31
Týbl Vojtěch22Dvořák Pavel31
Pokorný Jiří13Mencl Josef10
Sudík Jiří12Hřích Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Broumy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:42437:589TJ Sokol Králův Dvůr D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Mikuláš
Kuník Ondřej
 
 
Hucek Filip
Mayer Lukáš
 
 
-9-8-9  0301
2.Vais Vladimír
Rosa Vojtěch
 
 
Hlávka Zdeněk
Hubingerová Natálie
 
 
-24-10-9 1302
3.Rosa MikulášHucek Filip-3-3-4  0303
4.Kuník OndřejMayer Lukáš-6-6-6  0304
5.Vais VladimírHlávka Zdeněk74-89 3114
6.Rosa VojtěchHubingerová Natálie-2-4-4  0315
7.Kuník OndřejHucek Filip-4-6-2  0316
8.Vais VladimírMayer Lukáš792  3026
9.Rosa VojtěchHlávka Zdeněk-0-7-6  0327
10.Rosa MikulášHubingerová Natálie-7-8-8  0328
11.Vais VladimírHucek Filip-3-678-72329
12.Rosa VojtěchMayer Lukáš-6-4-6  03210
13.Rosa MikulášHlávka Zdeněk-7-10-4  03211
14.Kuník OndřejFrýbert Petr56-8-7832311
15.Rosa VojtěchHucek Filip-6-5-4  03312
16.Rosa MikulášMayer Lukáš1098  30412
17.Kuník OndřejHlávka Zdeněk-1-6-7  03413
18.Vais VladimírFrýbert Petr787  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rosa Mikuláš13Hucek Filip40
Kuník Ondřej13Mayer Lukáš22
Vais Vladimír31Hlávka Zdeněk31
Rosa Vojtěch04Hubingerová Natálie20
   Frýbert Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Záluží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V Chaloupkách 29 , Srbsko , 267 18, Restaurace u LvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:21638:500TJ Srbsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Luboš
Horáček Miroslav
 
 
Hůrka Václav
Hnízdil Jan
 
 
8-648 3110
2.Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
Hnízdil Michal
Hnízdil Václav
 
 
-75-9-9 1311
3.Adamec LubošHnízdil Václav-6-7-5  0312
4.Horáček MiroslavHnízdil Michal574  3022
5.Morda VratislavHůrka Václav-14511-773232
6.Lev TěšivojHnízdil Jan7-1467 3142
7.Horáček MiroslavHnízdil Václav-1079-693252
8.Morda VratislavHnízdil Michal394  3062
9.Lev TěšivojHůrka Václav779  3072
10.Adamec LubošHnízdil Jan-3-4-6  0373
11.Morda VratislavHnízdil Václav0128  3083
12.Lev TěšivojHnízdil Michal527  3093
13.Adamec LubošHůrka Václav86-75 31103
14.Horáček MiroslavHnízdil Jan644  30113
15.Lev TěšivojHnízdil VáclavWO    30123
16.Adamec LubošHnízdil Michal4610  30133
17.Horáček MiroslavHůrka Václav5-87-9232143
18.Pokorný MilošHnízdil Jan-49-3-4 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Luboš22Hnízdil Václav12
Horáček Miroslav40Hnízdil Michal04
Morda Vratislav30Hůrka Václav04
Lev Těšivoj30Hnízdil Jan22
Pokorný Miloš01   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS