Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záluží 143, Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:168:50449:620TJ Sokol Hořovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnízdil Jan
Foltýn David
 
 
Kebrle Josef
Čepelák Vladimír st.
 
 
-8-6-7  0301
2.Hnízdil Michal
Hůrka Václav
 
 
Kozel Rudolf
Špička Jiří
 
 
-10-9-9  0302
3.Hnízdil MichalČepelák Vladimír st.-8-7-6  0303
4.Hnízdil JanŠpička Jiří-9-9-0  0304
5.Foltýn DavidKebrle Josef-8-7-6  0305
6.Hůrka VáclavKozel Rudolf10-10-8-9 1306
7.Hnízdil JanČepelák Vladimír st.-6-6-9  0307
8.Foltýn DavidVeigend Josef1089  3017
9.Hůrka VáclavKebrle Josef-8-8-9  0318
10.Hnízdil MichalKozel Rudolf-8-9-5  0319
11.Foltýn DavidČepelák Vladimír st.-5-4-7  03110
12.Hůrka VáclavVeigend Josef-786-9632210
13.Hnízdil MichalKebrle Josef-6-4-10  03211
14.Hnízdil JanKozel Rudolf-6-8-5  03212
15.Hůrka VáclavČepelák Vladimír st.-8-5-6  03213
16.Hnízdil MichalVeigend Josef-9-6-6  03214
17.Hnízdil JanKebrle Josef-5-8-6  03215
18.Foltýn DavidKozel Rudolf-810-8-8 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hnízdil Michal04Čepelák Vladimír st.40
Hnízdil Jan04Špička Jiří10
Foltýn David13Kebrle Josef40
Hůrka Václav13Kozel Rudolf40
   Veigend Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Srbsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:10Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38566:630TJ Srbsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rada Jonáš
Hucek Filip
 
 
Horáček Miroslav
Adamec Luboš
 
 
8-104-963210
2.Mayer Lukáš
Hlávka Zdeněk
 
 
Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
-9-816-9 1311
3.Rada JonášHoráček Miroslav-4-788-72312
4.Hlávka ZdeněkAdamec Luboš-79-7-6 1313
5.Hucek FilipMorda Vratislav-9-6-11  0314
6.Mayer LukášVopěnka Petr7-855 3124
7.Hlávka ZdeněkHoráček Miroslav-5-10-7  0325
8.Hucek FilipAdamec Luboš-73-86-82326
9.Mayer LukášMorda Vratislav-897-553236
10.Rada JonášVopěnka Petr777  3046
11.Hucek FilipHoráček MiroslavWO    0347
12.Mayer LukášAdamec Luboš-8-4-9  0348
13.Rada JonášMorda Vratislav6106  3058
14.Hlávka ZdeněkPokorný Miloš426  3068
15.Mayer LukášHoráček Miroslav-610-4-3 1369
16.Rada JonášAdamec Luboš998  3079
17.Hlávka ZdeněkMorda Vratislav4-97-6-323710
18.Hucek FilipPokorný MilošWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rada Jonáš31Horáček Miroslav30
Hlávka Zdeněk13Adamec Luboš31
Hucek Filip02Morda Vratislav22
Mayer Lukáš22Vopěnka Petr02
   Pokorný Miloš01
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Broumy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ BroumyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:46438:603TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rosa Mikuláš
Kuník Ondřej
 
 
Mencl Josef
Hřích Václav
 
 
-5-6-6  0301
2.Rosa Vojtěch
Vais Vladimír
 
 
Drsek Václav
Hatina Petr
 
 
-6-2-4  0302
3.Rosa MikulášDrsek Václav-2-6-8  0303
4.Kuník OndřejHatina Petr-5-3-1  0304
5.Rosa VojtěchMencl Josef-8-8-9  0305
6.Vais VladimírHřích Václav-6866 3115
7.Kuník OndřejDvořák Pavel-6-5-3  0316
8.Rosa VojtěchHatina Petr-6-6-6  0317
9.Vais VladimírMencl Josef368  3027
10.Rosa MikulášHřích Václav-6-8-10  0328
11.Rosa VojtěchDvořák Pavel-3-6-6  0329
12.Vais VladimírHatina Petr-8-8-8  03210
13.Rosa MikulášMencl Josef-66-37-1023211
14.Kuník OndřejHřích Václav-7-78-8 13212
15.Vais VladimírDvořák Pavel8109  30312
16.Rosa MikulášHatina Petr-87-9-9 13313
17.Kuník OndřejMencl Josef-8-10-11  03314
18.Rosa VojtěchHřích Václav-7-7-4  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rosa Mikuláš04Drsek Václav10
Kuník Ondřej04Hatina Petr40
Rosa Vojtěch04Mencl Josef31
Vais Vladimír31Hřích Václav31
   Dvořák Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36566:612TJ Praskolesy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
Sudík Jiří
Hofman Kamil
 
 
10-10109 3110
2.Johan Hynek
Prokop Jan
 
 
Pokorný Jiří
Týbl Vojtěch
 
 
-6-4-11  0311
3.Prokop JanHofman Kamil1185  3021
4.Johan HynekSudík Jiří-8-6-8  0322
5.Šilhavý PetrPokorný Jiří16-8-8-92323
6.Šilhavá IvanaTýbl Vojtěch-5-610-4 1324
7.Johan HynekHofman Kamil785  3034
8.Šilhavý PetrSudík Jiří611-6-953244
9.Šilhavá IvanaPokorný Jiří-3-4-10  0345
10.Prokop JanTýbl Vojtěch-6-9-9  0346
11.Šilhavý PetrHofman Kamil757  3056
12.Šilhavá IvanaSudík Jiří-4-7-2  0357
13.Prokop JanPokorný Jiří5-99-9113267
14.Johan HynekTýbl Vojtěch-9-3-6  0368
15.Šilhavá IvanaHofman Kamil88-48 3178
16.Prokop JanSudík Jiří6210  3088
17.Johan HynekPokorný Jiří-3-8-8  0389
18.Šilhavý PetrTýbl Vojtěch6-5-78-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prokop Jan31Hofman Kamil04
Johan Hynek13Sudík Jiří22
Šilhavý Petr22Pokorný Jiří31
Šilhavá Ivana13Týbl Vojtěch40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Praskolesy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21652:513TJ Sokol Žebrák F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokáč Jan
Koros Filip
 
 
Brotánek Jiří
Brotánková Kateřina
 
 
4-977 3110
2.Šlosarová Jana
Křemen Josef ml.
 
 
Novák Petr
Hartman Jakub
 
 
784  3020
3.Šlosar VojtěchNovák Petr-7-109-8 1321
4.Koros FilipBrotánek Jiří-6-7-10  0322
5.Šlosarová JanaBrotánková Kateřina534  3032
6.Vokáč JanHartman Jakub464  3042
7.Koros FilipNovák Petr-4-68-8 1343
8.Šlosarová JanaBrotánek Jiří-9111111 3153
9.Vokáč JanBrotánková Kateřina3104  3063
10.Šlosar VojtěchHartman Jakub633  3073
11.Šlosarová JanaNovák Petr-4-8-6  0374
12.Vokáč JanBrotánek Jiří-58-8753284
13.Šlosar VojtěchBrotánková Kateřina463  3094
14.Křemen Josef ml.Hartman Jakub657  30104
15.Vokáč JanNovák Petr811-7-8-823105
16.Šlosar VojtěchBrotánek Jiří-8811-171432115
17.Křemen Josef ml.Brotánková Kateřina325  30125
18.Šlosarová JanaHartman Jakub656  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlosar Vojtěch31Novák Petr40
Koros Filip02Brotánek Jiří13
Šlosarová Jana31Brotánková Kateřina04
Vokáč Jan31Hartman Jakub04
Křemen Josef ml.20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS