Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Praskolesy, Praskolesy 241Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54338:624TJ Sokol Hořovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brotánek Jiří
Novák Petr
 
 
Kebrle Josef
Čepelák Vladimír st.
 
 
-3-6-4  0301
2.Novák Petr
Hofman Vít
 
 
Špička Jiří
Kozel Rudolf
 
 
-6-5-6  0302
3.Brotánek JiříKebrle Josef-4-2-6  0303
4.Novák PetrČepelák Vladimír st.7-8-10-9 1304
5.Hofman VítŠpička Jiří-5-3-2  0305
6.Brotánková KateřinaKozel Rudolf-2-4-2  0306
7.Novák PetrKebrle Josef78-8-7-92307
8.Hofman VítČepelák Vladimír st.-0-6-1  0308
9.Brotánková KateřinaŠpička Jiří-1-1-4  0309
10.Brotánek JiříKozel Rudolf-6-3-0  03010
11.Hofman VítKebrle Josef-6-7-6  03011
12.Brotánková KateřinaČepelák Vladimír st.-4-5-6  03012
13.Brotánek JiříŠpička Jiří-8-7-13  03013
14.Novák PetrKozel Rudolf-8-7-9  03014
15.Brotánková KateřinaKebrle Josef-9-7-5  03015
16.Brotánek JiříČepelák Vladimír st.-8-9-12  03016
17.Novák PetrŠpička Jiří-4-5-9  03017
18.Hofman VítKozel Rudolf-6-5-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brotánek Jiří04Kebrle Josef40
Novák Petr04Čepelák Vladimír st.40
Hofman Vít04Špička Jiří40
Brotánková Kateřina04Kozel Rudolf40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Praskolesy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Praskolesy, Praskolesy 241Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6646:392TJ Praskolesy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sudík Jiří
Hronza Rudolf
 
 
Šlosar Vojtěch
Šlosarová Jana
 
 
7135  3010
2.Pokorný Jiří
Týbl Vojtěch
 
 
Vokáč Jan
Koros Filip
 
 
431  3020
3.Týbl VojtěchVokáč Jan10-41113 3130
4.Sudík JiříŠlosar Vojtěch296  3040
5.Hronza RudolfŠlosarová Jana-11484 3150
6.Pokorný JiříKoros Filip243  3060
7.Sudík JiříVokáč Jan689  3070
8.Hronza RudolfŠlosar Vojtěch-538-593280
9.Pokorný JiříŠlosarová Jana344  3090
10.Týbl VojtěchKoros Filip446  30100
11.Hofman KamilVokáč Jan7911  30110
12.Pokorný JiříŠlosar Vojtěch557  30120
13.Týbl VojtěchŠlosarová Jana757  30130
14.Sudík JiříKoros Filip739  30140
15.Pokorný JiříVokáč Jan176  30150
16.Týbl VojtěchŠlosar Vojtěch5-4-951032160
17.Sudík JiříŠlosarová Jana464  30170
18.Hofman KamilKoros Filip863  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Týbl Vojtěch40Vokáč Jan04
Sudík Jiří40Šlosar Vojtěch04
Hronza Rudolf20Šlosarová Jana04
Pokorný Jiří40Koros Filip04
Hofman Kamil20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Zdice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Broumy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22567:502TJ Lokomotiva Zdice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šilhavý Petr
Šilhavá Ivana
 
 
Vais Vladimír
Rosa Mikuláš
 
 
99-8-8-82301
2.Johan Hynek
Prokop Jan
 
 
Rosa Vojtěch
Kuník Ondřej
 
 
523  3011
3.Šilhavá IvanaVais Vladimír-2-1-4  0312
4.Šilhavý PetrRosa Mikuláš286  3022
5.Johan HynekRosa Vojtěch795  3032
6.Prokop JanKuník Ondřej567  3042
7.Šilhavý PetrVais Vladimír-55109 3152
8.Johan HynekRosa Mikuláš967  3062
9.Prokop Břetislav VítRosa Vojtěch-6747 3172
10.Šilhavá IvanaKuník Ondřej8-87-833282
11.Johan HynekVais Vladimír-4-3-7  0383
12.Prokop Břetislav VítRosa Mikuláš-697-6-22384
13.Šilhavá IvanaRosa Vojtěch8105  3094
14.Šilhavý PetrKuník Ondřej659  30104
15.Prokop Břetislav VítVais Vladimír-4-4-3  03105
16.Šilhavá IvanaRosa Mikuláš-7-43-5 13106
17.Šilhavý PetrRosa Vojtěch822  30116
18.Johan HynekKuník Ondřej8310  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhavá Ivana22Vais Vladimír31
Šilhavý Petr40Rosa Mikuláš22
Johan Hynek31Rosa Vojtěch04
Prokop Jan10Kuník Ondřej04
Prokop Břetislav Vít12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Srbsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žebrák ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V Chaloupkách 29 , Srbsko , 267 18, Restaurace u LvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37655:632TJ Sokol Žebrák E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morda Vratislav
Vopěnka Petr
 
 
Drsek Václav
Hatina Petr
 
 
-6-67-8 1301
2.Adamec Luboš
Horáček Miroslav
 
 
Mencl Josef
Dvořák Pavel
 
 
6-7711 3111
3.Adamec LubošDrsek Václav-910-8-7 1312
4.Morda VratislavHatina Petr-7-9-10  0313
5.Lev TěšivojMencl Josef5-510-5113223
6.Horáček MiroslavPalek Petr548  3033
7.Morda VratislavDrsek Václav-7-673-62334
8.Lev TěšivojHatina Petr-9869 3144
9.Horáček MiroslavMencl Josef691  3054
10.Adamec LubošPalek Petr-109-8253264
11.Lev TěšivojDrsek Václav-9-6-8  0365
12.Horáček MiroslavHatina Petr8-2-9-7 1366
13.Adamec LubošDvořák Pavel-8782 3176
14.Morda VratislavPalek Petr48-7-9-102377
15.Horáček MiroslavDrsek Václav-9-98-7 1378
16.Adamec LubošHatina Petr79-8-5-82379
17.Morda VratislavDvořák Pavel174  3089
18.Lev TěšivojPalek Petr-8-9-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Luboš22Drsek Václav40
Morda Vratislav13Hatina Petr31
Lev Těšivoj22Mencl Josef02
Horáček Miroslav22Palek Petr22
   Dvořák Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž III. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Záluží BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Králův Dvůr DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záluží 143, Areál TJ ZálužíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:42446:631TJ Sokol Králův Dvůr D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnízdil Jan
Foltýn David
 
 
Rada Jonáš
Hucek Filip
 
 
8-681 3110
2.
 
 
Hubingerová Natálie
Mayer Lukáš
 
 
WO    0311
3.Foltýn DavidRada Jonáš-6-8-7  0312
4.Hnízdil JanHucek Filip-8-10-9  0313
5.Hnízdil MichalHubingerová Natálie5-10-7-8 1314
6.Mayer LukášWO    0315
7.Hnízdil JanRada Jonáš-68-7-3 1316
8.Hnízdil MichalHucek Filip-4-3-9  0317
9.Hubingerová NatálieWO    0318
10.Foltýn DavidMayer Lukáš-811-1012113228
11.Hnízdil MichalRada Jonáš-7-7-8  0329
12.Hucek FilipWO    03210
13.Foltýn DavidHubingerová Natálie6-895 31310
14.Hnízdil JanMayer Lukáš75-87 31410
15.Rada JonášWO    03411
16.Foltýn DavidHucek Filip8-89-5-723412
17.Hnízdil JanHubingerová Natálie758  30512
18.Hnízdil MichalMayer Lukáš89-108 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Foltýn David22Rada Jonáš30
Hnízdil Jan22Hucek Filip30
Hnízdil Michal13Hubingerová Natálie12
   Mayer Lukáš03
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS