Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18 TTC Kladno F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pachman Tomáš
Jelínek Kryštof
 
 
Jarolímek Jiří
Poláček Vladimír
 
 
     3010
2.Bílý Tomáš
Horbaj Dušan
 
 
Zýmová Pavla
Ovčaříková Eva
 
 
     3120
3.Jelínek KryštofJarolímek Jiří     3030
4.Pachman TomášPoláček Vladimír     3140
5.Hlaváček JanZýmová Pavla     2341
6.Bílý TomášOvčaříková Eva     3151
7.Pachman TomášJarolímek Jiří     3061
8.Hlaváček JanPoláček Vladimír     0362
9.Bílý TomášZýmová Pavla     3272
10.Jelínek KryštofOvčaříková Eva     3082
11.Horbaj DušanJarolímek Jiří     3092
12.Bílý TomášPoláček Vladimír     30102
13.Jelínek KryštofZýmová Pavla     32112
14.Pachman TomášOvčaříková Eva     23113
15.Bílý TomášJarolímek Jiří     30123
16.Jelínek KryštofPoláček Vladimír     30133
17.Pachman TomášZýmová Pavla     30143
18.Horbaj DušanOvčaříková Eva     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Kryštof40Jarolímek Jiří04
Pachman Tomáš31Poláček Vladimír13
Hlaváček Jan02Zýmová Pavla13
Bílý Tomáš40Ovčaříková Eva13
Horbaj Dušan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slatina AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec \\\"U Čermáků\\\" Slatina 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37 TTC Kladno G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rapp Jiří
Nedvěd Vladimír
 
 
Pírka Josef
Tuček Miroslav
 
 
     1301
2.Matějíček Marcel
Ocásek Rostislav
 
 
Hálek Zdeněk
Strejc Václav
 
 
     3011
3.Matějíček MarcelPírka Josef     2312
4.Ocásek RostislavTuček Miroslav     3022
5.Nedvěd VladimírHálek Zdeněk     3232
6.Rapp JiříStrejc Václav     3142
7.Ocásek RostislavPírka Josef     1343
8.Nedvěd VladimírTuček Miroslav     3253
9.Rapp JiříHálek Zdeněk     1354
10.Matějíček MarcelStrejc Václav     3064
11.Nedvěd VladimírPírka Josef     0365
12.Rapp JiříTuček Miroslav     2366
13.Matějíček MarcelHálek Zdeněk     3276
14.Ocásek RostislavStrejc Václav     1377
15.Rapp JiříPírka Josef     1378
16.Matějíček MarcelTuček Miroslav     2379
17.Ocásek RostislavHálek Zdeněk     23710
18.Nedvěd VladimírStrejc Václav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Marcel22Pírka Josef40
Ocásek Rostislav13Tuček Miroslav22
Nedvěd Vladimír31Hálek Zdeněk22
Rapp Jiří13Strejc Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dříň, Lidická 207, 27203 Kladno-DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38 TTC Kladno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bromský Vladimír
Stočes Luděk
 
 
Vospálek Miroslav
Rybička Jan
 
 
     3010
2.Kasík Zdeněk st.
Teiml Marek
 
 
Šulc Ladislav
Habrcetl Milan
 
 
     3120
3.Stočes LuděkRybička Jan     3130
4.Kasík Zdeněk st.Vospálek Miroslav     0331
5.Teiml MarekŠulc Ladislav     0332
6.Bromský VladimírHabrcetl Milan     3142
7.Kasík Zdeněk st.Rybička Jan     1343
8.Teiml MarekVospálek Miroslav     1344
9.Bromský VladimírŠulc Ladislav     2345
10.Stočes LuděkHabrcetl Milan     3155
11.Teiml MarekRybička Jan     3165
12.Bromský VladimírVospálek Miroslav     1366
13.Stočes LuděkŠulc Ladislav     3176
14.Kasík Zdeněk st.Habrcetl Milan     0377
15.Bromský VladimírRybička Jan     1378
16.Stočes LuděkVospálek Miroslav     1379
17.Kasík Zdeněk st.Šulc Ladislav     13710
18.Teiml MarekHabrcetl Milan     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stočes Luděk31Rybička Jan22
Kasík Zdeněk st.04Vospálek Miroslav40
Teiml Marek22Šulc Ladislav31
Bromský Vladimír13Habrcetl Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Sparta Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Viktorie Černuc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Kladno SletištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:28 DTJ Sparta Kladno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojna Pavel
Vysoudil Tomáš
 
 
Sirůček Jiří
Koucký Jindřich
 
 
     1301
2.Šulc Jiří
Čižinský Zdeněk
 
 
Drmota Miroslav
Nývlt Lukáš
 
 
     3211
3.Vysoudil TomášSirůček Jiří     0312
4.Šulc JiříNývlt Lukáš     3122
5.Vojna PavelDrmota Miroslav     0323
6.Čižinský ZdeněkKoucký Jindřich     3133
7.Šulc JiříSirůček Jiří     3143
8.Vojna PavelNývlt Lukáš     3253
9.Čižinský ZdeněkDrmota Miroslav     3263
10.Vysoudil TomášKoucký Jindřich     3073
11.Vojna PavelSirůček Jiří     0374
12.Čižinský ZdeněkNývlt Lukáš     3284
13.Vysoudil TomášDrmota Miroslav     3094
14.Šulc JiříKoucký Jindřich     30104
15.Čižinský ZdeněkSirůček Jiří     32114
16.Vysoudil TomášNývlt Lukáš     03115
17.Šulc JiříDrmota Miroslav     30125
18.Vojna PavelKoucký Jindřich     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vysoudil Tomáš22Sirůček Jiří22
Šulc Jiří40Nývlt Lukáš13
Vojna Pavel22Drmota Miroslav13
Čižinský Zdeněk40Koucký Jindřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC JemníkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39 TTC Jemníky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peltán Petr
Kříž Petr
 
 
Andrš Martin
Zoth Pavel
 
 
     3210
2.Čermák Milan
Jůza Jan
 
 
Karmazín Pavel
Sklenička Jaroslav
 
 
     2311
3.Čermák MilanZoth Pavel     3121
4.Jůza JanKarmazín Pavel     0322
5.Peltán PetrSklenička Jaroslav     2323
6.Kříž PetrKáčerek Vratislav     3033
7.Jůza JanZoth Pavel     3143
8.Peltán PetrKarmazín Pavel     1344
9.Kříž PetrSklenička Jaroslav     0345
10.Čermák MilanVilímek Michal     3255
11.Peltán PetrZoth Pavel     1356
12.Kříž PetrKarmazín Pavel     0357
13.Čermák MilanSklenička Jaroslav     3267
14.Jůza JanVilímek Michal     1368
15.Kříž PetrZoth Pavel     1369
16.Čermák MilanKarmazín Pavel     3079
17.Jůza JanSklenička Jaroslav     3189
18.Peltán PetrVilímek Michal     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Milan40Zoth Pavel22
Jůza Jan22Karmazín Pavel31
Peltán Petr04Sklenička Jaroslav22
Kříž Petr13Káčerek Vratislav01
   Vilímek Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, Melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39 STC Slaný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Urban Jiří
 
 
Pánek Jan
Bouška Jiří
 
 
     2301
2.Švejda Ondřej
Bucek Jindřich
 
 
Materna George
Vajnar Luboš
 
 
     3211
3.Mach LiborPánek Jan     1312
4.Urban JiříBouška Jiří     3122
5.Švejda OndřejVajnar Luboš     1323
6.Sokolovský PetrMaterna George     2324
7.Urban JiříPánek Jan     1325
8.Švejda OndřejBouška Jiří     0326
9.Sokolovský PetrVajnar Luboš     0327
10.Mach LiborMaterna George     3037
11.Švejda OndřejPánek Jan     0338
12.Jangl ZdeněkBouška Jiří     1339
13.Mach LiborVajnar Luboš     3149
14.Urban JiříMaterna George     3259
15.Jangl ZdeněkPánek Jan     23510
16.Mach LiborBouška Jiří     30610
17.Urban JiříVajnar Luboš     30710
18.Fryš ZdeněkMaterna George     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Libor31Pánek Jan40
Urban Jiří31Bouška Jiří22
Švejda Ondřej03Vajnar Luboš22
Sokolovský Petr02Materna George22
Jangl Zdeněk02   
Fryš Zdeněk01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS