Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:7 STC Slaný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Materna George
Vajnar Luboš
 
 

 
 
WO    3010
2.Bouška Jiří
Pánek Jan
 
 
Bílý Tomáš
Horbaj Dušan
 
 
     3020
3.Bouška JiříBílý Tomáš     3030
4.Pánek JanHorbaj Dušan     3040
5.Vajnar LubošVyskočil Zbyněk     3050
6.Materna GeorgeWO    3060
7.Pánek JanBílý Tomáš     3170
8.Vajnar LubošHorbaj Dušan     3180
9.Materna GeorgeVyskočil Zbyněk     3090
10.Bouška JiříWO    30100
11.Vajnar LubošBílý Tomáš     30110
12.Materna GeorgeHorbaj Dušan     31120
13.Bouška JiříVyskočil Zbyněk     30130
14.Pánek JanWO    30140
15.Materna GeorgeBílý Tomáš     23141
16.Bouška JiříHorbaj Dušan     30151
17.Pánek JanVyskočil Zbyněk     31161
18.Vajnar LubošWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bouška Jiří30Bílý Tomáš13
Pánek Jan30Horbaj Dušan04
Vajnar Luboš30Vyskočil Zbyněk04
Materna George21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC JemníkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hospoda U ChlumčákaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:636:29 TTC Jemníky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenička Jaroslav
Andrš Martin
 
 
Urban Jiří
Mach Libor
 
 
     0301
2.Vilímek Michal
Zoth Pavel
 
 
Švejda Ondřej
Bucek Jindřich
 
 
     3111
3.Vilímek MichalMach Libor     0312
4.Karmazín PavelUrban Jiří     0313
5.Sklenička JaroslavŠvejda Ondřej     3123
6.Zoth PavelBucek Jindřich     3233
7.Karmazín PavelMach Libor     0334
8.Sklenička JaroslavUrban Jiří     3044
9.Zoth PavelŠvejda Ondřej     3154
10.Vilímek MichalBucek Jindřich     3164
11.Sklenička JaroslavMach Libor     3174
12.Zoth PavelUrban Jiří     0375
13.Vilímek MichalŠvejda Ondřej     3285
14.Karmazín PavelBucek Jindřich     3095
15.Zoth PavelMach Libor     32105
16.Vilímek MichalUrban Jiří     30115
17.Karmazín PavelŠvejda Ondřej     30125
18.Andrš MartinBucek Jindřich     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilímek Michal31Mach Libor22
Karmazín Pavel22Urban Jiří22
Sklenička Jaroslav30Švejda Ondřej04
Zoth Pavel31Bucek Jindřich13
Andrš Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Viktorie Černuc AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál na hřišti Viktorie ČernucRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37 TTC Slovan Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirůček Jiří
Nývlt Lukáš
 
 
Kříž Petr
Frolík Petr
 
 
     3110
2.Drmota Miroslav
Polomini Petr
 
 
Jůza Jan
Čermák Milan
 
 
     0311
3.Sirůček JiříČermák Milan     3121
4.Nývlt LukášJůza Jan     0322
5.Drmota MiroslavFrolík Petr     3132
6.Polomini PetrKříž Petr     1333
7.Nývlt LukášČermák Milan     1334
8.Drmota MiroslavJůza Jan     1335
9.Polomini PetrFrolík Petr     3245
10.Sirůček JiříKříž Petr     3055
11.Drmota MiroslavČermák Milan     0356
12.Polomini PetrJůza Jan     0357
13.Sirůček JiříFrolík Petr     3167
14.Nývlt LukášKříž Petr     3077
15.Polomini PetrČermák Milan     0378
16.Sirůček JiříJůza Jan     3188
17.Nývlt LukášFrolík Petr     2389
18.Drmota MiroslavKříž Petr     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirůček Jiří40Čermák Milan31
Nývlt Lukáš13Jůza Jan31
Drmota Miroslav13Frolík Petr13
Polomini Petr13Kříž Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Sparta Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:31 TTC Kladno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čierný Jan
Šulc Ladislav
 
 
Vysoudil Tomáš
Vojna Pavel
 
 
     3210
2.Vospálek Miroslav
Rybička Jan
 
 
Šulc Jiří
Čižinský Zdeněk
 
 
     3120
3.Šulc LadislavŠulc Jiří     3230
4.Vospálek MiroslavVysoudil Tomáš     3040
5.Hlobil StanislavČižinský Zdeněk     3050
6.Rybička JanVojna Pavel     3260
7.Vospálek MiroslavŠulc Jiří     1361
8.Hlobil StanislavVysoudil Tomáš     3271
9.Rybička JanČižinský Zdeněk     3181
10.Šulc LadislavVojna Pavel     3091
11.Hlobil StanislavŠulc Jiří     2392
12.Rybička JanVysoudil Tomáš     2393
13.Šulc LadislavČižinský Zdeněk     32103
14.Čierný JanVojna Pavel     03104
15.Rybička JanŠulc Jiří     13105
16.Šulc LadislavVysoudil Tomáš     31115
17.Čierný JanČižinský Zdeněk     23116
18.Hlobil StanislavVojna Pavel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Ladislav40Šulc Jiří31
Vospálek Miroslav11Vysoudil Tomáš13
Hlobil Stanislav31Čižinský Zdeněk13
Rybička Jan22Vojna Pavel13
Čierný Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22 TTC Kladno G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hálek Zdeněk
Coubal Václav
 
 
Bromský Vladimír
Stočes Luděk
 
 
     3010
2.Tuček Miroslav
Pírka Josef
 
 
Hrudka Petr
Teiml Marek
 
 
     3020
3.Hálek ZdeněkStočes Luděk     0321
4.Coubal VáclavHrudka Petr     3231
5.Tuček MiroslavBromský Vladimír     3041
6.Pírka JosefTeiml Marek     3151
7.Coubal VáclavStočes Luděk     0352
8.Tuček MiroslavHrudka Petr     3062
9.Pírka JosefBromský Vladimír     3072
10.Hálek ZdeněkTeiml Marek     2373
11.Tuček MiroslavStočes Luděk     3283
12.Pírka JosefHrudka Petr     3093
13.Hálek ZdeněkBromský Vladimír     1394
14.Coubal VáclavTeiml Marek     31104
15.Pírka JosefStočes Luděk     31114
16.Hálek ZdeněkHrudka Petr     30124
17.Coubal VáclavBromský Vladimír     13125
18.Tuček MiroslavTeiml Marek     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hálek Zdeněk13Stočes Luděk22
Coubal Václav22Hrudka Petr04
Tuček Miroslav40Bromský Vladimír22
Pírka Josef40Teiml Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Slatina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Vladimír
Jarolímek Jiří
 
 
Matějíček Marcel
Ocásek Rostislav
 
 
     0301
2.Chadima Ondřej
Zýmová Pavla
 
 
Nedvěd Vladimír
Schönfelder Jaroslav
 
 
     2302
3.Zýmová PavlaMatějíček Marcel     3012
4.Jarolímek JiříSchönfelder Jaroslav     3022
5.Poláček VladimírOcásek Rostislav     3132
6.Chadima OndřejNedvěd Vladimír     1333
7.Jarolímek JiříMatějíček Marcel     0334
8.Poláček VladimírSchönfelder Jaroslav     3044
9.Chadima OndřejOcásek Rostislav     0345
10.Zýmová PavlaNedvěd Vladimír     3155
11.Poláček VladimírMatějíček Marcel     3065
12.Chadima OndřejSchönfelder Jaroslav     1366
13.Zýmová PavlaOcásek Rostislav     3276
14.Jarolímek JiříNedvěd Vladimír     0377
15.Chadima OndřejMatějíček Marcel     0378
16.Zýmová PavlaSchönfelder Jaroslav     3088
17.Jarolímek JiříOcásek Rostislav     0389
18.Poláček VladimírNedvěd Vladimír     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zýmová Pavla40Matějíček Marcel22
Jarolímek Jiří13Schönfelder Jaroslav13
Poláček Vladimír40Ocásek Rostislav22
Chadima Ondřej04Nedvěd Vladimír22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS