Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24 TTC Kladno F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bílý Tomáš
Horbaj Dušan
 
 
Stočes Luděk
Bromský Vladimír
 
 
     3110
2.Pachman Tomáš
Jelínek Kryštof
 
 
Kasík Zdeněk st.
Hrudka Petr
 
 
     1311
3.Jelínek KryštofStočes Luděk     1312
4.Pachman TomášBromský Vladimír     3022
5.Horbaj DušanKasík Zdeněk st.     3132
6.Bílý TomášHrudka Petr     3042
7.Pachman TomášStočes Luděk     1343
8.Horbaj DušanBromský Vladimír     3153
9.Bílý TomášKasík Zdeněk st.     3163
10.Jelínek KryštofHrudka Petr     3073
11.Horbaj DušanStočes Luděk     1374
12.Bílý TomášBromský Vladimír     3084
13.Jelínek KryštofKasík Zdeněk st.     2385
14.Pachman TomášHrudka Petr     3195
15.Bílý TomášStočes Luděk     32105
16.Jelínek KryštofBromský Vladimír     30115
17.Pachman TomášKasík Zdeněk st.     32125
18.Horbaj DušanHrudka Petr     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Kryštof22Stočes Luděk31
Pachman Tomáš31Bromský Vladimír04
Horbaj Dušan31Kasík Zdeněk st.13
Bílý Tomáš40Hrudka Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Sparta Kladno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Slatina ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Kladno SletištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38 KST Slatina A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysoudil Tomáš
Vojna Pavel
 
 
Matějíček Marcel
Ocásek Rostislav
 
 
     0301
2.Šulc Jiří
Čižinský Zdeněk
 
 
Rapp Jiří
Nedvěd Vladimír
 
 
     3111
3.Vysoudil TomášMatějíček Marcel     0312
4.Šulc JiříOcásek Rostislav     3122
5.Vojna PavelNedvěd Vladimír     1323
6.Čižinský ZdeněkRapp Jiří     3233
7.Šulc JiříMatějíček Marcel     3043
8.Vojna PavelOcásek Rostislav     2344
9.Čižinský ZdeněkNedvěd Vladimír     3054
10.Vysoudil TomášRapp Jiří     1355
11.Vojna PavelMatějíček Marcel     0356
12.Čižinský ZdeněkOcásek Rostislav     1357
13.Vysoudil TomášNedvěd Vladimír     3067
14.Šulc JiříRapp Jiří     1368
15.Čižinský ZdeněkMatějíček Marcel     0369
16.Vysoudil TomášOcásek Rostislav     03610
17.Šulc JiříNedvěd Vladimír     31710
18.Vojna PavelRapp Jiří     23711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vysoudil Tomáš13Matějíček Marcel31
Šulc Jiří31Ocásek Rostislav31
Vojna Pavel04Nedvěd Vladimír13
Čižinský Zdeněk22Rapp Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan Kladno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:23 TTC Slovan Kladno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jan
Čermák Milan
 
 
Vesecký David
Chadima Ondřej
 
 
     3010
2.Peltán Petr
Kříž Petr
 
 
Řeháček Jiří
Krček Adam
 
 
     3220
3.Čermák MilanChadima Ondřej     3030
4.Jůza JanVesecký David     3240
5.Kříž PetrKrček Adam     3250
6.Peltán PetrŘeháček Jiří     0351
7.Jůza JanChadima Ondřej     3161
8.Kříž PetrVesecký David     3171
9.Peltán PetrKrček Adam     3081
10.Čermák MilanŘeháček Jiří     3191
11.Kříž PetrChadima Ondřej     31101
12.Peltán PetrVesecký David     23102
13.Čermák MilanKrček Adam     31112
14.Jůza JanŘeháček Jiří     31122
15.Peltán PetrChadima Ondřej     30132
16.Čermák MilanVesecký David     31142
17.Jůza JanKrček Adam     31152
18.Kříž PetrŘeháček Jiří     03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Milan40Chadima Ondřej04
Jůza Jan40Vesecký David13
Kříž Petr31Krček Adam04
Peltán Petr22Řeháček Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, Melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:22 TJ Sokol Unhošť A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Urban Jiří
 
 
Hálek Zdeněk
Fleislébr Jiří
 
 
     3010
2.Švejda Ondřej
Bucek Jindřich
 
 
Coubal Václav
Pírka Josef
 
 
     3220
3.Mach LiborPírka Josef     3130
4.Urban JiříCoubal Václav     3140
5.Švejda OndřejHálek Zdeněk     0341
6.Bucek JindřichFleislébr Jiří     3151
7.Urban JiříPírka Josef     2352
8.Švejda OndřejCoubal Václav     3062
9.Bucek JindřichHálek Zdeněk     0363
10.Mach LiborFleislébr Jiří     3173
11.Švejda OndřejPírka Josef     3283
12.Bucek JindřichCoubal Václav     3093
13.Mach LiborHálek Zdeněk     30103
14.Urban JiříFleislébr Jiří     31113
15.Bucek JindřichPírka Josef     03114
16.Mach LiborCoubal Václav     30124
17.Urban JiříHálek Zdeněk     31134
18.Zbírkovský MilanFleislébr Jiří     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mach Libor40Pírka Josef22
Urban Jiří31Coubal Václav04
Švejda Ondřej21Hálek Zdeněk22
Bucek Jindřich22Fleislébr Jiří04
Zbírkovský Milan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:28 STC Slaný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pánek Jan
Bouška Jiří
 
 
Rybička Jan
Vospálek Miroslav
 
 
     3210
2.Materna George
Vajnar Luboš
 
 
Šulc Ladislav
Čierný Jan
 
 
     3120
3.Pánek JanRybička Jan     3030
4.Bouška JiříVospálek Miroslav     0331
5.Vajnar LubošŠulc Ladislav     3041
6.Materna GeorgeČierný Jan     2342
7.Bouška JiříRybička Jan     3152
8.Vajnar LubošVospálek Miroslav     3262
9.Materna GeorgeŠulc Ladislav     3072
10.Pánek JanČierný Jan     3082
11.Vajnar LubošRybička Jan     2383
12.Materna GeorgeVospálek Miroslav     3093
13.Pánek JanŠulc Ladislav     32103
14.Bouška JiříČierný Jan     32113
15.Materna GeorgeRybička Jan     23114
16.Pánek JanVospálek Miroslav     31124
17.Kulich VladimírŠulc Ladislav     03125
18.Vajnar LubošČierný Jan     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pánek Jan40Rybička Jan22
Bouška Jiří21Vospálek Miroslav13
Vajnar Luboš31Šulc Ladislav13
Materna George22Čierný Jan13
Kulich Vladimír01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC JemníkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Viktorie Černuc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hospoda U ChlumčákaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31 TTC Jemníky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andrš Martin
Sklenička Jaroslav
 
 
Sirůček Jiří
Holer Ladislav
 
 
     3110
2.Zoth Pavel
Vilímek Michal
 
 
Nývlt Lukáš
Drmota Miroslav
 
 
     2311
3.Vilímek MichalSirůček Jiří     0312
4.Zoth PavelNývlt Lukáš     1313
5.Sklenička JaroslavDrmota Miroslav     3123
6.Karmazín PavelHoler Ladislav     3233
7.Zoth PavelSirůček Jiří     0334
8.Sklenička JaroslavNývlt Lukáš     3144
9.Karmazín PavelDrmota Miroslav     3054
10.Vilímek MichalHoler Ladislav     3064
11.Sklenička JaroslavSirůček Jiří     0365
12.Karmazín PavelNývlt Lukáš     2366
13.Vilímek MichalDrmota Miroslav     3276
14.Zoth PavelHoler Ladislav     3086
15.Karmazín PavelSirůček Jiří     1387
16.Vilímek MichalNývlt Lukáš     1388
17.Zoth PavelDrmota Miroslav     3098
18.Sklenička JaroslavHoler Ladislav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilímek Michal22Sirůček Jiří40
Zoth Pavel22Nývlt Lukáš31
Sklenička Jaroslav31Drmota Miroslav04
Karmazín Pavel22Holer Ladislav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS