Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Viktorie Černuc AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál na hřišti Viktorie ČernucRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1428:44 TTC Kladno F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirůček Jiří
Drmota Miroslav
 
 
Jelínek Kryštof
Vyskočil Zbyněk
 
 
     2301
2.Nývlt Lukáš
Polomini Petr
 
 
Bílý Tomáš
Horbaj Dušan
 
 
     0302
3.Drmota MiroslavBílý Tomáš     0303
4.Sirůček JiříHorbaj Dušan     3013
5.Nývlt LukášVyskočil Zbyněk     2314
6.Polomini PetrJelínek Kryštof     0315
7.Sirůček JiříBílý Tomáš     3025
8.Nývlt LukášHorbaj Dušan     1326
9.Polomini PetrVyskočil Zbyněk     2327
10.Drmota MiroslavJelínek Kryštof     1328
11.Nývlt LukášBílý Tomáš     1329
12.Polomini PetrHorbaj Dušan     23210
13.Drmota MiroslavVyskočil Zbyněk     13211
14.Sirůček JiříJelínek Kryštof     32311
15.Polomini PetrBílý Tomáš     13312
16.Drmota MiroslavHorbaj Dušan     13313
17.Sirůček JiříVyskočil Zbyněk     30413
18.Nývlt LukášJelínek Kryštof     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drmota Miroslav04Bílý Tomáš31
Sirůček Jiří40Horbaj Dušan31
Nývlt Lukáš04Vyskočil Zbyněk31
Polomini Petr04Jelínek Kryštof31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC JemníkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlobil Stanislav
Vospálek Miroslav
 
 
Andrš Martin
Sklenička Jaroslav
 
 
     0301
2.Rybička Jan
Šulc Ladislav
 
 
Vilímek Michal
Zoth Pavel
 
 
     1302
3.Hlobil StanislavVilímek Michal     3112
4.Vospálek MiroslavZoth Pavel     3122
5.Šulc LadislavAndrš Martin     3032
6.Rybička JanSklenička Jaroslav     3142
7.Vospálek MiroslavVilímek Michal     2343
8.Šulc LadislavZoth Pavel     3053
9.Rybička JanAndrš Martin     3063
10.Hlobil StanislavSklenička Jaroslav     2364
11.Šulc LadislavVilímek Michal     0365
12.Rybička JanZoth Pavel     1366
13.Hlobil StanislavAndrš Martin     3076
14.Čierný JanSklenička Jaroslav     1377
15.Rybička JanVilímek Michal     1378
16.Hlobil StanislavZoth Pavel     3188
17.Čierný JanAndrš Martin     1389
18.Šulc LadislavSklenička Jaroslav     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlobil Stanislav31Vilímek Michal31
Vospálek Miroslav11Zoth Pavel13
Šulc Ladislav31Andrš Martin13
Rybička Jan22Sklenička Jaroslav22
Čierný Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44 STC Slaný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hálek Zdeněk
Strejc Václav
 
 
Pánek Jan
Bouška Jiří
 
 
     3210
2.Pírka Josef
Coubal Václav
 
 
Vajnar Luboš
Materna George
 
 
     1311
3.Coubal VáclavPánek Jan     0312
4.Hálek ZdeněkBouška Jiří     0313
5.Strejc VáclavVajnar Luboš     3223
6.Pírka JosefMaterna George     3133
7.Hálek ZdeněkPánek Jan     2334
8.Strejc VáclavBouška Jiří     0335
9.Pírka JosefVajnar Luboš     3145
10.Coubal VáclavMaterna George     0346
11.Strejc VáclavPánek Jan     2347
12.Pírka JosefBouška Jiří     3057
13.Coubal VáclavVajnar Luboš     0358
14.Hálek ZdeněkMaterna George     0359
15.Pírka JosefPánek Jan     3269
16.Coubal VáclavBouška Jiří     13610
17.Hálek ZdeněkVajnar Luboš     03611
18.Strejc VáclavMaterna George     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Coubal Václav04Pánek Jan31
Hálek Zdeněk04Bouška Jiří31
Strejc Václav13Vajnar Luboš22
Pírka Josef40Materna George31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41 TJ Sokol Unhošť A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krček Adam
Řeháček Jiří
 
 
Mach Libor
Urban Jiří
 
 
     2301
2.Vesecký David
Chadima Ondřej
 
 
Švejda Ondřej
Bucek Jindřich
 
 
     1302
3.Chadima OndřejMach Libor     0303
4.Vesecký DavidUrban Jiří     0304
5.Krček AdamŠvejda Ondřej     3014
6.Řeháček JiříBucek Jindřich     3224
7.Vesecký DavidMach Libor     0325
8.Krček AdamUrban Jiří     3135
9.Řeháček JiříŠvejda Ondřej     3145
10.Chadima OndřejBucek Jindřich     1346
11.Krček AdamMach Libor     0347
12.Řeháček JiříUrban Jiří     3057
13.Chadima OndřejŠvejda Ondřej     0358
14.Vesecký DavidBucek Jindřich     0359
15.Řeháček JiříMach Libor     23510
16.Chadima OndřejUrban Jiří     03511
17.Vesecký DavidŠvejda Ondřej     31611
18.Krček AdamBucek Jindřich     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chadima Ondřej04Mach Libor40
Vesecký David13Urban Jiří22
Krček Adam22Švejda Ondřej13
Řeháček Jiří31Bucek Jindřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slatina AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Kladno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec \\\"U Čermáků\\\" Slatina 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33 KST Slatina A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rapp Jiří
Schönfelder Jaroslav
 
 
Čermák Milan
Jůza Jan
 
 
     2301
2.Ocásek Rostislav
Matějíček Marcel
 
 
Kříž Petr
Peltán Petr
 
 
     3111
3.Matějíček MarcelČermák Milan     3121
4.Ocásek RostislavJůza Jan     1322
5.Schönfelder JaroslavKříž Petr     3232
6.Rapp JiříPeltán Petr     3242
7.Ocásek RostislavČermák Milan     2343
8.Schönfelder JaroslavJůza Jan     0344
9.Rapp JiříKříž Petr     3054
10.Matějíček MarcelPeltán Petr     3164
11.Schönfelder JaroslavČermák Milan     0365
12.Rapp JiříJůza Jan     2366
13.Matějíček MarcelKříž Petr     3076
14.Ocásek RostislavPeltán Petr     2377
15.Rapp JiříČermák Milan     3187
16.Matějíček MarcelJůza Jan     3097
17.Ocásek RostislavKříž Petr     31107
18.Schönfelder JaroslavPeltán Petr     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Marcel40Čermák Milan22
Ocásek Rostislav13Jůza Jan31
Schönfelder Jaroslav13Kříž Petr04
Rapp Jiří31Peltán Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž I.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DTJ Sparta Kladno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dříň, Lidická 207, 27203 Kladno-DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32 TJ Sokol Dříň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bromský Vladimír
Stočes Luděk
 
 
Vysoudil Tomáš
Vojna Pavel
 
 
     3010
2.Kasík Zdeněk st.
Teiml Marek
 
 
Šulc Jiří
Čižinský Zdeněk
 
 
     1311
3.Kasík Zdeněk st.Šulc Jiří     0312
4.Stočes LuděkČižinský Zdeněk     3222
5.Teiml MarekVysoudil Tomáš     3232
6.Bromský VladimírVojna Pavel     3042
7.Stočes LuděkŠulc Jiří     0343
8.Teiml MarekČižinský Zdeněk     3253
9.Bromský VladimírVysoudil Tomáš     3063
10.Kasík Zdeněk st.Vojna Pavel     3073
11.Teiml MarekŠulc Jiří     0374
12.Bromský VladimírČižinský Zdeněk     0375
13.Kasík Zdeněk st.Vysoudil Tomáš     2376
14.Stočes LuděkVojna Pavel     3186
15.Bromský VladimírŠulc Jiří     1387
16.Kasík Zdeněk st.Čižinský Zdeněk     0388
17.Stočes LuděkVysoudil Tomáš     3198
18.Teiml MarekVojna Pavel     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kasík Zdeněk st.13Šulc Jiří40
Stočes Luděk31Čižinský Zdeněk22
Teiml Marek31Vysoudil Tomáš13
Bromský Vladimír22Vojna Pavel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS