Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Buštěhrad BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 291, BuštěhradRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:34 TJ Sokol Dříň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elger Radek
Táborský Oldřich
 
 
Petřík Ladislav
Hrudka Petr
 
 
     1301
2.Stolz Daniel
Kratochvíl Tomáš
 
 
Starý Jiří
Skála Petr
 
 
     3011
3.Stolz DanielŠimáček Milan     3021
4.Táborský OldřichPetřík Ladislav     0322
5.Kratochvíl TomášStarý Jiří     3032
6.Elger RadekSkála Petr     0333
7.Táborský OldřichŠimáček Milan     0334
8.Kratochvíl TomášPetřík Ladislav     3144
9.Elger RadekStarý Jiří     0345
10.Stolz DanielSkála Petr     3055
11.Kratochvíl Tomᚊimáček Milan     2356
12.Elger RadekPetřík Ladislav     0357
13.Stolz DanielStarý Jiří     3067
14.Táborský OldřichSkála Petr     2368
15.Elger RadekŠimáček Milan     1369
16.Stolz DanielPetřík Ladislav     3079
17.Táborský OldřichStarý Jiří     23710
18.Kratochvíl TomášSkála Petr     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stolz Daniel40Šimáček Milan31
Táborský Oldřich04Petřík Ladislav22
Kratochvíl Tomáš22Starý Jiří22
Elger Radek04Skála Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slatina BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U Čermáků\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Slatina 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schönfelder Jaroslav
Laštovka Jiří
 
 
Ovčaříková Eva
Zíma Jiří
 
 
     2301
2.Folbrecht Roman
Čermák Petr
 
 
Hnilička Ondřej
Kulich Vladimír
 
 
     3211
3.Čermák PetrOvčaříková Eva     1312
4.Laštovka JiříZíma Jiří     3222
5.Nedvěd VladimírHnilička Ondřej     3032
6.Folbrecht RomanKulich Vladimír     0333
7.Laštovka JiříOvčaříková Eva     2334
8.Nedvěd VladimírZíma Jiří     3044
9.Schönfelder JaroslavHnilička Ondřej     0345
10.Čermák PetrKulich Vladimír     0346
11.Nedvěd VladimírOvčaříková Eva     1347
12.Schönfelder JaroslavZíma Jiří     3057
13.Čermák PetrHnilička Ondřej     3167
14.Laštovka JiříKulich Vladimír     1368
15.Schönfelder JaroslavOvčaříková Eva     3178
16.Čermák PetrZíma Jiří     3088
17.Laštovka JiříHnilička Ondřej     3198
18.Nedvěd VladimírKulich Vladimír     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Petr22Ovčaříková Eva31
Laštovka Jiří22Zíma Jiří04
Nedvěd Vladimír22Hnilička Ondřej13
Folbrecht Roman01Kulich Vladimír40
Schönfelder Jaroslav21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dříň, Lidická 207, 27203 Kladno-DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Husák Jan
Němec Josef
 
 
Zbírkovský Milan
Bucek Jindřich
 
 
     3010
2.Vinkl Milan
Hurt Miroslav
 
 
Sokolovský Petr
Tájek Jaroslav
 
 
     2311
3.Husák JanTájek Jaroslav     3121
4.Němec JosefZbírkovský Milan     1322
5.Vinkl MilanSokolovský Petr     1323
6.Hurt MiroslavBucek Jindřich     2324
7.Němec JosefTájek Jaroslav     3134
8.Vinkl MilanZbírkovský Milan     3144
9.Hurt MiroslavSokolovský Petr     3254
10.Husák JanBucek Jindřich     0355
11.Vinkl MilanTájek Jaroslav     1356
12.Hurt MiroslavZbírkovský Milan     3166
13.Husák JanSokolovský Petr     0367
14.Němec JosefBucek Jindřich     1368
15.Hurt MiroslavTájek Jaroslav     3078
16.Husák JanZbírkovský Milan     3288
17.Němec JosefSokolovský Petr     3098
18.Vinkl MilanBucek Jindřich     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Husák Jan22Tájek Jaroslav13
Němec Josef22Zbírkovský Milan13
Vinkl Milan13Sokolovský Petr22
Hurt Miroslav31Bucek Jindřich40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov Honice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Stochov, Družstevní 90Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:47 TTC Slovan Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Tomáš
Hudeček Josef
 
 
Peltán Petr
Kříž Petr
 
 
     1301
2.Dušek Petr
Krob Pavel
 
 
Slabý Jiří
Škach Jaroslav
 
 
     0302
3.Šubrt TomášSlabý Jiří     0303
4.Hudeček JosefŠkach Jaroslav     3013
5.Dušek PetrPeltán Petr     0314
6.Krob PavelKříž Petr     0315
7.Hudeček JosefSlabý Jiří     3125
8.Dušek PetrŠkach Jaroslav     2326
9.Krob PavelPeltán Petr     0327
10.Šubrt TomášKříž Petr     0328
11.Dušek PetrSlabý Jiří     1329
12.Krob PavelŠkach Jaroslav     3239
13.Šubrt TomášPeltán Petr     03310
14.Hudeček JosefKříž Petr     32410
15.Krob PavelSlabý Jiří     03411
16.Šubrt Tomᚊkach Jaroslav     03412
17.Hudeček JosefPeltán Petr     23413
18.Dušek PetrKříž Petr     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šubrt Tomáš04Slabý Jiří31
Hudeček Josef31Škach Jaroslav22
Dušek Petr04Peltán Petr40
Krob Pavel13Kříž Petr31

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS