Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Buštěhrad BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dříň, Lidická 207, 27203 Kladno-DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32 TJ Sokol Dříň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Petr
Petřík Ladislav
 
 
Stolz Daniel
Elger Radek
 
 
     3210
2.Rohlíček Zdeněk
Starý Jiří
 
 
Táborský Oldřich
Kratochvíl Tomáš
 
 
     0311
3.Skála PetrStolz Daniel     1312
4.Šimáček MilanElger Radek     3022
5.Hrudka PetrTáborský Oldřich     3132
6.Starý JiříKratochvíl Tomáš     3242
7.Šimáček MilanStolz Daniel     0343
8.Hrudka PetrElger Radek     3053
9.Starý JiříTáborský Oldřich     3063
10.Rohlíček ZdeněkKratochvíl Tomáš     3273
11.Hrudka PetrStolz Daniel     0374
12.Starý JiříElger Radek     3084
13.Rohlíček ZdeněkTáborský Oldřich     2385
14.Šimáček MilanKratochvíl Tomáš     0386
15.Starý JiříStolz Daniel     1387
16.Rohlíček ZdeněkElger Radek     3097
17.Šimáček MilanTáborský Oldřich     31107
18.Hrudka PetrKratochvíl Tomáš     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skála Petr01Stolz Daniel40
Šimáček Milan22Elger Radek04
Hrudka Petr22Táborský Oldřich13
Starý Jiří31Kratochvíl Tomáš22
Rohlíček Zdeněk21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Slatina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24 STC Slaný D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulich Vladimír
Rambousek Zdeněk
 
 
Nedvěd Vladimír
Fritsch Václav
 
 
     1301
2.Hnilička Ondřej
Ovčaříková Eva
 
 
Schönfelder Jaroslav
Folbrecht Roman
 
 
     2302
3.Hnilička OndřejFolbrecht Roman     3012
4.Ovčaříková EvaSchönfelder Jaroslav     3222
5.Kulich VladimírFritsch Václav     3032
6.Rambousek ZdeněkNedvěd Vladimír     3142
7.Ovčaříková EvaFolbrecht Roman     3052
8.Kulich VladimírSchönfelder Jaroslav     3062
9.Rambousek ZdeněkFritsch Václav     3172
10.Hnilička OndřejNedvěd Vladimír     0373
11.Kulich VladimírFolbrecht Roman     3083
12.Rambousek ZdeněkSchönfelder Jaroslav     3293
13.Hnilička OndřejFritsch Václav     2394
14.Ovčaříková EvaNedvěd Vladimír     31104
15.Rambousek ZdeněkFolbrecht Roman     32114
16.Hnilička OndřejSchönfelder Jaroslav     13115
17.Ovčaříková EvaFritsch Václav     30125
18.Kulich VladimírNedvěd Vladimír     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hnilička Ondřej13Folbrecht Roman04
Ovčaříková Eva40Schönfelder Jaroslav13
Kulich Vladimír40Fritsch Václav13
Rambousek Zdeněk40Nedvěd Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:27 TJ Sokol Unhošť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bucek Jindřich
Zbírkovský Milan
 
 
Němec Josef
Husák Jan
 
 
     0301
2.Sokolovský Petr
Tájek Jaroslav
 
 
Hurt Miroslav
Vinkl Milan
 
 
     3111
3.Zbírkovský MilanHusák Jan     0312
4.Tájek JaroslavHurt Miroslav     0313
5.Sokolovský PetrVinkl Milan     3123
6.Bucek JindřichNěmec Josef     3233
7.Tájek JaroslavHusák Jan     3143
8.Sokolovský PetrHurt Miroslav     1344
9.Bucek JindřichVinkl Milan     3054
10.Zbírkovský MilanNěmec Josef     3264
11.Sokolovský PetrHusák Jan     3074
12.Bucek JindřichHurt Miroslav     3284
13.Zbírkovský MilanVinkl Milan     3094
14.Tájek JaroslavNěmec Josef     31104
15.Bucek JindřichHusák Jan     30114
16.Zbírkovský MilanHurt Miroslav     31124
17.Tájek JaroslavVinkl Milan     31134
18.Suchan MilanNěmec Josef     13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zbírkovský Milan31Husák Jan13
Tájek Jaroslav31Hurt Miroslav22
Sokolovský Petr21Vinkl Milan04
Bucek Jindřich40Němec Josef13
Suchan Milan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov Honice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:21 TTC Slovan Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škach Jaroslav
Frolík Petr
 
 
Žák Roman
Hudeček Josef
 
 
     0301
2.Peltán Petr
Kříž Petr
 
 
Šubrt Tomáš
Dušek Petr
 
 
     3011
3.Peltán PetrŽák Roman     1312
4.Kříž PetrHudeček Josef     3122
5.Škach JaroslavŠubrt Tomáš     3132
6.Frolík PetrDušek Petr     3042
7.Kříž PetrŽák Roman     0343
8.Škach JaroslavHudeček Josef     1344
9.Frolík PetrŠubrt Tomáš     3054
10.Peltán PetrDušek Petr     3064
11.Škach JaroslavŽák Roman     0365
12.Frolík PetrHudeček Josef     3075
13.Peltán PetrŠubrt Tomáš     3085
14.Kříž PetrDušek Petr     3095
15.Frolík PetrŽák Roman     1396
16.Peltán PetrHudeček Josef     31106
17.Kříž PetrŠubrt Tomáš     30116
18.Škach JaroslavDušek Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peltán Petr31Žák Roman40
Kříž Petr31Hudeček Josef13
Škach Jaroslav22Šubrt Tomáš04
Frolík Petr31Dušek Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS