Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Buštěhrad BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 291, BuštěhradRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:39 TJ Sokol Dříň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Oldřich
Elger Radek
 
 
Husák Jan
Němec Josef
 
 
     0301
2.Stolz Daniel
Kratochvíl Tomáš
 
 
Vinkl Milan
Hurt Miroslav
 
 
     3011
3.Táborský OldřichHusák Jan     2312
4.Elger RadekNěmec Josef     0313
5.Kratochvíl TomášVinkl Milan     0314
6.Stolz DanielHurt Miroslav     3024
7.Elger RadekHusák Jan     0325
8.Kratochvíl TomášNěmec Josef     0326
9.Stolz DanielVinkl Milan     3136
10.Táborský OldřichHurt Miroslav     2337
11.Kratochvíl TomášHusák Jan     3247
12.Stolz DanielNěmec Josef     3057
13.Táborský OldřichVinkl Milan     1358
14.Elger RadekHurt Miroslav     0359
15.Stolz DanielHusák Jan     3069
16.Táborský OldřichNěmec Josef     13610
17.Elger RadekVinkl Milan     03611
18.Kratochvíl TomášHurt Miroslav     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Oldřich04Husák Jan22
Elger Radek04Němec Josef31
Kratochvíl Tomáš13Vinkl Milan31
Stolz Daniel40Hurt Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov Honice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium V. B. Třebízského - tělocvična, Smetanovo nám. 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:10 STC Slaný E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadima Ondřej
Vesecký David
 
 
Šubrt Tomáš
Libecajt Václav
 
 
     3010
2.Makara Michal
Krček Adam
 
 
Hudeček Josef
Dušek Petr
 
 
     3020
3.Chadima OndřejGniewek Michal     3030
4.Vesecký DavidHudeček Josef     3040
5.Krček AdamŠubrt Tomáš     3250
6.Makara MichalDušek Petr     3060
7.Vesecký DavidGniewek Michal     3170
8.Krček AdamHudeček Josef     1371
9.Makara MichalŠubrt Tomáš     3081
10.Chadima OndřejDušek Petr     3091
11.Krček AdamLibecajt Václav     30101
12.Makara MichalHudeček Josef     03102
13.Chadima OndřejŠubrt Tomáš     30112
14.Vesecký DavidDušek Petr     30122
15.Makara MichalLibecajt Václav     30132
16.Chadima OndřejHudeček Josef     31142
17.Vesecký DavidŠubrt Tomáš     30152
18.Krček AdamDušek Petr     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chadima Ondřej40Gniewek Michal02
Vesecký David40Hudeček Josef22
Krček Adam31Šubrt Tomáš04
Makara Michal31Dušek Petr04
   Libecajt Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dříň, Lidická 207, 27203 Kladno-DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35 TJ Sokol Dříň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrudka Petr
Rohlíček Zdeněk
 
 
Frolík Petr
Škach Jaroslav
 
 
     2301
2.Skála Petr
Petřík Ladislav
 
 
Preis František
Slabý Jiří
 
 
     3111
3.Skála PetrSlabý Jiří     2312
4.Petřík LadislavPreis František     3022
5.Rohlíček ZdeněkŠkach Jaroslav     0323
6.Hrudka PetrFrolík Petr     1324
7.Petřík LadislavSlabý Jiří     3134
8.Rohlíček ZdeněkPreis František     3044
9.Hrudka PetrŠkach Jaroslav     3154
10.Skála PetrFrolík Petr     0355
11.Rohlíček ZdeněkSlabý Jiří     3265
12.Hrudka PetrPreis František     1366
13.Skála PetrŠkach Jaroslav     3276
14.Petřík LadislavFrolík Petr     1377
15.Hrudka PetrSlabý Jiří     3187
16.Skála PetrPreis František     3197
17.Petřík LadislavŠkach Jaroslav     32107
18.Rohlíček ZdeněkFrolík Petr     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skála Petr22Slabý Jiří13
Petřík Ladislav31Preis František13
Rohlíček Zdeněk22Škach Jaroslav13
Hrudka Petr22Frolík Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Sokolovský Petr
Tájek Jaroslav
 
 
WO    0301
2.Hnilička Ondřej
Ovčaříková Eva
 
 
Zbírkovský Milan
Jangl Zdeněk
 
 
     1302
3.Hnilička OndřejZbírkovský Milan     2303
4.Ovčaříková EvaJangl Zdeněk     3013
5.Sokolovský PetrWO    0314
6.Kulich VladimírTájek Jaroslav     3024
7.Ovčaříková EvaZbírkovský Milan     3134
8.Jangl ZdeněkWO    0335
9.Kulich VladimírSokolovský Petr     3145
10.Hnilička OndřejTájek Jaroslav     0346
11.Zbírkovský MilanWO    0347
12.Kulich VladimírJangl Zdeněk     3057
13.Hnilička OndřejSokolovský Petr     3167
14.Ovčaříková EvaTájek Jaroslav     3077
15.Kulich VladimírZbírkovský Milan     3087
16.Hnilička OndřejJangl Zdeněk     3197
17.Ovčaříková EvaSokolovský Petr     2398
18.Tájek JaroslavWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hnilička Ondřej22Zbírkovský Milan12
Ovčaříková Eva31Jangl Zdeněk03
Kulich Vladimír40Sokolovský Petr12
   Tájek Jaroslav12
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS