Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slatina BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov Honice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U Čermáků\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Slatina 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedvěd Vladimír
Fritsch Václav
 
 
Gniewek Michal
Šubrt Tomáš
 
 
     3110
2.Schönfelder Jaroslav
Čermák Petr
 
 
Žák Roman
Hudeček Josef
 
 
     3120
3.Čermák PetrGniewek Michal     1321
4.Fritsch VáclavŠubrt Tomáš     3031
5.Schönfelder JaroslavŽák Roman     2332
6.Nedvěd VladimírHudeček Josef     3142
7.Fritsch VáclavGniewek Michal     1343
8.Schönfelder JaroslavŠubrt Tomáš     3153
9.Nedvěd VladimírŽák Roman     2354
10.Čermák PetrHudeček Josef     3164
11.Schönfelder JaroslavGniewek Michal     1365
12.Nedvěd VladimírŠubrt Tomáš     3175
13.Čermák PetrŽák Roman     2376
14.Fritsch VáclavHudeček Josef     0377
15.Nedvěd VladimírGniewek Michal     3287
16.Čermák PetrŠubrt Tomáš     3097
17.Fritsch VáclavŽák Roman     0398
18.Schönfelder JaroslavHudeček Josef     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Petr22Gniewek Michal31
Fritsch Václav13Šubrt Tomáš04
Schönfelder Jaroslav13Žák Roman40
Nedvěd Vladimír31Hudeček Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Buštěhrad BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 291, BuštěhradRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:22 TJ Sokol Buštěhrad B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stolz Daniel
Kratochvíl Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Táborský Oldřich
Sláma Jan
 
 
Frolík Petr
Preis František
 
 
     1311
3.Táborský OldřichFrolík Petr     1312
4.Kratochvíl TomášPreis František     3222
5.Sláma JanŠkach Jaroslav     3132
6.Stolz DanielWO    3042
7.Kratochvíl TomášFrolík Petr     3152
8.Sláma JanPreis František     3262
9.Stolz DanielŠkach Jaroslav     3072
10.Táborský OldřichWO    3082
11.Sláma JanFrolík Petr     1383
12.Stolz DanielPreis František     3093
13.Táborský OldřichŠkach Jaroslav     30103
14.Kratochvíl TomášWO    30113
15.Stolz DanielFrolík Petr     31123
16.Táborský OldřichPreis František     03124
17.Kratochvíl Tomᚊkach Jaroslav     23125
18.Sláma JanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Táborský Oldřich12Frolík Petr22
Kratochvíl Tomáš21Preis František13
Sláma Jan21Škach Jaroslav13
Stolz Daniel30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium V. B. Třebízského - tělocvična, Smetanovo nám. 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:27 STC Slaný E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řeháček Jiří
Makara Jakub
 
 
Zbírkovský Milan
Bucek Jindřich
 
 
     3010
2.Vesecký David
Makara Michal
 
 
Sokolovský Petr
Tájek Jaroslav
 
 
     3220
3.Makara MichalZbírkovský Milan     3230
4.Vesecký DavidTájek Jaroslav     3040
5.Makara JakubSokolovský Petr     0341
6.Řeháček JiříBucek Jindřich     3051
7.Vesecký DavidZbírkovský Milan     3161
8.Makara JakubTájek Jaroslav     3171
9.Řeháček JiříSokolovský Petr     3181
10.Makara MichalBucek Jindřich     0382
11.Makara JakubZbírkovský Milan     3192
12.Řeháček JiříTájek Jaroslav     31102
13.Makara MichalSokolovský Petr     03103
14.Vesecký DavidBucek Jindřich     30113
15.Řeháček JiříZbírkovský Milan     13114
16.Makara MichalTájek Jaroslav     13115
17.Vesecký DavidSokolovský Petr     13116
18.Makara JakubBucek Jindřich     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Makara Michal13Zbírkovský Milan13
Vesecký David31Tájek Jaroslav13
Makara Jakub31Sokolovský Petr31
Řeháček Jiří31Bucek Jindřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dříň, Lidická 207, 27203 Kladno-DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39 STC Slaný D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřík Ladislav
Hrudka Petr
 
 
Kulich Vladimír
Rambousek Zdeněk
 
 
     3010
2.Starý Jiří
Rohlíček Zdeněk
 
 
Ovčaříková Eva
Hnilička Ondřej
 
 
     3220
3.Petřík LadislavRambousek Zdeněk     1321
4.Starý JiříOvčaříková Eva     2322
5.Hrudka PetrHnilička Ondřej     3032
6.Rohlíček ZdeněkKulich Vladimír     0333
7.Starý JiříRambousek Zdeněk     3143
8.Hrudka PetrOvčaříková Eva     3153
9.Rohlíček ZdeněkHnilička Ondřej     1354
10.Petřík LadislavKulich Vladimír     0355
11.Hrudka PetrRambousek Zdeněk     3265
12.Rohlíček ZdeněkOvčaříková Eva     1366
13.Petřík LadislavHnilička Ondřej     0367
14.Starý JiříKulich Vladimír     1368
15.Rohlíček ZdeněkRambousek Zdeněk     3178
16.Petřík LadislavOvčaříková Eva     0379
17.Starý JiříHnilička Ondřej     3289
18.Hrudka PetrKulich Vladimír     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Petřík Ladislav04Rambousek Zdeněk13
Starý Jiří22Ovčaříková Eva31
Hrudka Petr31Hnilička Ondřej22
Rohlíček Zdeněk13Kulich Vladimír40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS