Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32 STC Slaný D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulich Vladimír
Rambousek Zdeněk
 
 
Makara Michal
Chadima Ondřej
 
 
     3110
2.Černý Zbyněk
Valášek Jiří
 
 
Makara Jakub
Elicer Lukáš
 
 
     0311
3.Valášek JiříMakara Jakub     0312
4.Kulich VladimírMakarová Tereza     2313
5.Rambousek ZdeněkElicer Lukáš     3123
6.Černý ZbyněkMakara Michal     0324
7.Kulich VladimírMakara Jakub     3034
8.Rambousek ZdeněkMakarová Tereza     3144
9.Černý ZbyněkElicer Lukáš     3054
10.Valášek JiříMakara Michal     1355
11.Rambousek ZdeněkMakara Jakub     3065
12.Černý ZbyněkMakarová Tereza     3075
13.Valášek JiříElicer Lukáš     1376
14.Kulich VladimírMakara Michal     3186
15.Černý ZbyněkMakara Jakub     0387
16.Valášek JiříMakarová Tereza     3297
17.Kulich VladimírElicer Lukáš     1398
18.Rambousek ZdeněkMakara Michal     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valášek Jiří13Makara Jakub22
Kulich Vladimír22Makarová Tereza13
Rambousek Zdeněk40Elicer Lukáš22
Černý Zbyněk22Makara Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Buštěhrad BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29 TJ Sokol Unhošť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zbírkovský Milan
Bucek Jindřich
 
 
Táborský Oldřich
Sláma Jan
 
 
     3110
2.Sokolovský Petr
Tájek Jaroslav
 
 
Stolz Daniel
Kratochvíl Tomáš
 
 
     2311
3.Zbírkovský MilanTáborský Oldřich     2312
4.Tájek JaroslavSláma Jan     3022
5.Sokolovský PetrStolz Daniel     0323
6.Bucek JindřichKratochvíl Tomáš     3133
7.Tájek JaroslavTáborský Oldřich     3143
8.Sokolovský PetrSláma Jan     3253
9.Bucek JindřichStolz Daniel     0354
10.Zbírkovský MilanKratochvíl Tomáš     3164
11.Jangl ZdeněkTáborský Oldřich     3074
12.Bucek JindřichSláma Jan     3184
13.Zbírkovský MilanStolz Daniel     0385
14.Tájek JaroslavKratochvíl Tomáš     3195
15.Bucek JindřichTáborský Oldřich     30105
16.Zbírkovský MilanSláma Jan     30115
17.Tájek JaroslavStolz Daniel     03116
18.Jangl ZdeněkKratochvíl Tomáš     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zbírkovský Milan22Táborský Oldřich13
Tájek Jaroslav31Sláma Jan04
Sokolovský Petr11Stolz Daniel40
Bucek Jindřich31Kratochvíl Tomáš13
Jangl Zdeněk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Slatina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škach Jaroslav
Preis František
 
 
Nedvěd Vladimír
Čermák Petr
 
 
     0301
2.Slabý Jiří
Škach Pavel
 
 
Schönfelder Jaroslav
Balada Luboš
 
 
     3111
3.Slabý JiříNedvěd Vladimír     3121
4.Škach JaroslavBalada Luboš     3031
5.Škach PavelČermák Petr     3141
6.Preis FrantišekSchönfelder Jaroslav     0342
7.Škach JaroslavNedvěd Vladimír     0343
8.Škach PavelBalada Luboš     3053
9.Preis FrantišekČermák Petr     0354
10.Slabý JiříSchönfelder Jaroslav     3064
11.Škach PavelNedvěd Vladimír     3074
12.Preis FrantišekBalada Luboš     0375
13.Slabý JiříČermák Petr     3085
14.Škach JaroslavSchönfelder Jaroslav     0386
15.Preis FrantišekNedvěd Vladimír     0387
16.Slabý JiříBalada Luboš     3197
17.Škach JaroslavČermák Petr     0398
18.Škach PavelSchönfelder Jaroslav     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slabý Jiří40Nedvěd Vladimír22
Škach Jaroslav13Balada Luboš13
Škach Pavel31Čermák Petr22
Preis František04Schönfelder Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov Honice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Stochov, Družstevní 90Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44 TJ Sokol Dříň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudeček Josef
Dušek Petr
 
 
Husák Jan
Němec Josef
 
 
     3110
2.Šubrt Tomáš
Libecajt Václav
 
 
Vinkl Milan
Hrkal Jan
 
 
     1311
3.Gniewek MichalHusák Jan     0312
4.Hudeček JosefHurt Miroslav     3122
5.Šubrt TomášNěmec Josef     0323
6.Dušek PetrHrkal Jan     0324
7.Hudeček JosefHusák Jan     1325
8.Šubrt TomášHurt Miroslav     0326
9.Dušek PetrNěmec Josef     1327
10.Gniewek MichalHrkal Jan     1328
11.Šubrt TomášHusák Jan     1329
12.Dušek PetrHurt Miroslav     13210
13.Gniewek MichalNěmec Josef     03211
14.Hudeček JosefHrkal Jan     30311
15.Dušek PetrHusák Jan     03312
16.Libecajt VáclavHurt Miroslav     03313
17.Hudeček JosefNěmec Josef     30413
18.Šubrt TomášHrkal Jan     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gniewek Michal03Husák Jan40
Hudeček Josef31Hurt Miroslav31
Šubrt Tomáš04Němec Josef31
Dušek Petr04Hrkal Jan31
Libecajt Václav01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS