Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dříň, Lidická 207, 27203 Kladno-DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:647:30 TJ Sokol Dříň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Josef
Husák Jan
 
 
Škach Jaroslav
Preis František
 
 
     3010
2.Vinkl Milan
Hrkal Jan
 
 
Slabý Jiří
Frolík Petr
 
 
     1311
3.Němec JosefSlabý Jiří     2312
4.Husák JanFrolík Petr     2313
5.Hrkal JanŠkach Jaroslav     3123
6.Vinkl MilanPreis František     3033
7.Husák JanSlabý Jiří     2334
8.Hrkal JanFrolík Petr     3244
9.Vinkl MilanŠkach Jaroslav     3254
10.Němec JosefPreis František     3064
11.Hrkal JanSlabý Jiří     3274
12.Vinkl MilanFrolík Petr     3184
13.Němec JosefŠkach Jaroslav     2385
14.Husák JanPreis František     3095
15.Vinkl MilanSlabý Jiří     32105
16.Němec JosefFrolík Petr     23106
17.Husák JanŠkach Jaroslav     31116
18.Hrkal JanPreis František     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Josef13Slabý Jiří22
Husák Jan22Frolík Petr22
Hrkal Jan40Škach Jaroslav13
Vinkl Milan40Preis František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slatina BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U Čermáků\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Slatina 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42 TJ Sokol Unhošť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schönfelder Jaroslav
Laštovka Jiří
 
 
Bucek Jindřich
Zbírkovský Milan
 
 
     0301
2.Nedvěd Vladimír
Čermák Petr
 
 
Sokolovský Petr
Tájek Jaroslav
 
 
     2302
3.Čermák PetrZbírkovský Milan     3112
4.Laštovka JiříTájek Jaroslav     3022
5.Schönfelder JaroslavJangl Zdeněk     3032
6.Nedvěd VladimírBucek Jindřich     3242
7.Laštovka JiříZbírkovský Milan     1343
8.Schönfelder JaroslavSokolovský Petr     1344
9.Nedvěd VladimírJangl Zdeněk     3154
10.Čermák PetrBucek Jindřich     0355
11.Schönfelder JaroslavZbírkovský Milan     1356
12.Nedvěd VladimírSokolovský Petr     2357
13.Čermák PetrJangl Zdeněk     0358
14.Laštovka JiříBucek Jindřich     1359
15.Nedvěd VladimírZbírkovský Milan     13510
16.Čermák PetrSokolovský Petr     23511
17.Laštovka JiříJangl Zdeněk     32611
18.Schönfelder JaroslavBucek Jindřich     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čermák Petr13Zbírkovský Milan31
Laštovka Jiří22Tájek Jaroslav01
Schönfelder Jaroslav13Jangl Zdeněk13
Nedvěd Vladimír22Bucek Jindřich31
   Sokolovský Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Buštěhrad BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 291, BuštěhradRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2019 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17 TJ Sokol Buštěhrad B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sláma Jan
Táborský Oldřich
 
 
Rambousek Zdeněk
Kulich Vladimír
 
 
     3010
2.Stolz Daniel
Kratochvíl Tomáš
 
 
Ovčaříková Eva
Hnilička Ondřej
 
 
     3020
3.Táborský OldřichRambousek Zdeněk     3230
4.Sláma JanOvčaříková Eva     2331
5.Kratochvíl TomášHnilička Ondřej     3141
6.Stolz DanielKulich Vladimír     3051
7.Sláma JanRambousek Zdeněk     3261
8.Kratochvíl TomášOvčaříková Eva     3171
9.Stolz DanielHnilička Ondřej     3081
10.Táborský OldřichKulich Vladimír     0382
11.Kratochvíl TomášRambousek Zdeněk     3092
12.Stolz DanielOvčaříková Eva     30102
13.Táborský OldřichHnilička Ondřej     03103
14.Sláma JanKulich Vladimír     30113
15.Stolz DanielRambousek Zdeněk     30123
16.Táborský OldřichOvčaříková Eva     30133
17.Sláma JanHnilička Ondřej     32143
18.Kratochvíl TomášKulich Vladimír     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Oldřich22Rambousek Zdeněk04
Sláma Jan31Ovčaříková Eva13
Kratochvíl Tomáš40Hnilička Ondřej13
Stolz Daniel40Kulich Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium V. B. Třebízského - tělocvična, Smetanovo nám. 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:13 STC Slaný E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vesecký David
Makara Michal
 
 
Skála Petr
Petřík Ladislav
 
 
     3010
2.Řeháček Jiří
Makara Jakub
 
 
Hrudka Petr
Starý Jiří
 
 
     3020
3.Řeháček JiříSkála Petr     3030
4.Makara JakubPetřík Ladislav     3040
5.Makara MichalHrudka Petr     1341
6.Vesecký DavidStarý Jiří     3051
7.Makara JakubSkála Petr     3061
8.Makara MichalPetřík Ladislav     3171
9.Vesecký DavidHrudka Petr     3081
10.Řeháček JiříStarý Jiří     3191
11.Makara MichalSkála Petr     30101
12.Vesecký DavidPetřík Ladislav     31111
13.Řeháček JiříHrudka Petr     30121
14.Makara JakubStarý Jiří     30131
15.Vesecký DavidSkála Petr     31141
16.Řeháček JiříPetřík Ladislav     31151
17.Makara JakubHrudka Petr     03152
18.Makara MichalStarý Jiří     32162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Řeháček Jiří40Skála Petr04
Makara Jakub31Petřík Ladislav04
Makara Michal31Hrudka Petr22
Vesecký David40Starý Jiří04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS