Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov Honice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9 TJ Sokol Unhošť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bucek Jindřich
Zbírkovský Milan
 
 
Šubrt Tomáš
Hudeček Josef
 
 
     3010
2.Sokolovský Petr
Tájek Jaroslav
 
 
Dušek Petr
Krob Pavel
 
 
     3020
3.Zbírkovský MilanŠubrt Tomáš     3030
4.Tájek JaroslavHudeček Josef     3240
5.Sokolovský PetrDušek Petr     3150
6.Bucek JindřichKrob Pavel     3060
7.Tájek JaroslavŠubrt Tomáš     3070
8.Sokolovský PetrHudeček Josef     2371
9.Bucek JindřichDušek Petr     3081
10.Zbírkovský MilanKrob Pavel     3091
11.Sokolovský PetrŠubrt Tomáš     30101
12.Bucek JindřichHudeček Josef     31111
13.Zbírkovský MilanDušek Petr     30121
14.Tájek JaroslavKrob Pavel     30131
15.Bucek JindřichŠubrt Tomáš     30141
16.Zbírkovský MilanHudeček Josef     31151
17.Tájek JaroslavDušek Petr     30161
18.Sokolovský PetrKrob Pavel     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zbírkovský Milan40Šubrt Tomáš04
Tájek Jaroslav40Hudeček Josef13
Sokolovský Petr31Dušek Petr04
Bucek Jindřich40Krob Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:35 TJ Sokol Dříň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovčaříková Eva
Hnilička Ondřej
 
 
Němec Josef
Husák Jan
 
 
     3010
2.Kulich Vladimír
Rambousek Zdeněk
 
 
Hurt Miroslav
Vinkl Milan
 
 
     1311
3.Rambousek ZdeněkNěmec Josef     0312
4.Ovčaříková EvaHusák Jan     3022
5.Kulich VladimírHurt Miroslav     2323
6.Hnilička OndřejVinkl Milan     2324
7.Ovčaříková EvaNěmec Josef     3034
8.Kulich VladimírHusák Jan     2335
9.Hnilička OndřejHurt Miroslav     3045
10.Rambousek ZdeněkVinkl Milan     3055
11.Kulich VladimírNěmec Josef     3165
12.Hnilička OndřejHusák Jan     0366
13.Rambousek ZdeněkHurt Miroslav     1367
14.Ovčaříková EvaVinkl Milan     1368
15.Hnilička OndřejNěmec Josef     2369
16.Rambousek ZdeněkHusák Jan     3179
17.Ovčaříková EvaHurt Miroslav     13710
18.Kulich VladimírVinkl Milan     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rambousek Zdeněk22Němec Josef22
Ovčaříková Eva22Husák Jan22
Kulich Vladimír13Hurt Miroslav31
Hnilička Ondřej13Vinkl Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Slatina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dříň, Lidická 207, 27203 Kladno-DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:39 KST Slatina B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrudka Petr
Petřík Ladislav
 
 
Schönfelder Jaroslav
Laštovka Jiří
 
 
     1301
2.Skála Petr
Starý Jiří
 
 
Čermák Petr
Folbrecht Roman
 
 
     0302
3.Starý JiříSchönfelder Jaroslav     1303
4.Petřík LadislavČermák Petr     2304
5.Hrudka PetrFolbrecht Roman     3114
6.Skála PetrLaštovka Jiří     3024
7.Petřík LadislavSchönfelder Jaroslav     1325
8.Hrudka PetrČermák Petr     0326
9.Skála PetrFolbrecht Roman     2327
10.Starý JiříLaštovka Jiří     3237
11.Rohlíček ZdeněkSchönfelder Jaroslav     0338
12.Skála PetrČermák Petr     3048
13.Starý JiříFolbrecht Roman     3058
14.Petřík LadislavLaštovka Jiří     3168
15.Skála PetrSchönfelder Jaroslav     1369
16.Starý JiříČermák Petr     3279
17.Petřík LadislavFolbrecht Roman     23710
18.Rohlíček ZdeněkLaštovka Jiří     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Starý Jiří31Schönfelder Jaroslav40
Petřík Ladislav13Čermák Petr22
Hrudka Petr11Folbrecht Roman22
Skála Petr22Laštovka Jiří13
Rohlíček Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Buštěhrad BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium V. B. Třebízského - tělocvična, Smetanovo nám. 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8 STC Slaný E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vesecký David
Chadima Ondřej
 
 
Gallat David
Herda Adam
 
 
     3110
2.Řeháček Jiří
Makara Michal
 
 
Elger Radek
Stolzová Veronika
 
 
     3020
3.Vesecký DavidGallat David     3030
4.Chadima OndřejHerda Adam     3140
5.Řeháček JiříElger Radek     3050
6.Makara MichalStolzová Veronika     3060
7.Chadima OndřejGallat David     3170
8.Řeháček JiříHerda Adam     3280
9.Makara MichalElger Radek     3190
10.Vesecký DavidStolzová Veronika     30100
11.Řeháček JiříGallat David     30110
12.Makara MichalHerda Adam     32120
13.Vesecký DavidElger Radek     30130
14.Chadima OndřejStolzová Veronika     30140
15.Makara MichalGallat David     30150
16.Vesecký DavidHerda Adam     30160
17.Chadima OndřejElger Radek     30170
18.Řeháček JiříStolzová Veronika     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vesecký David40Gallat David04
Chadima Ondřej40Herda Adam04
Řeháček Jiří40Elger Radek04
Makara Michal40Stolzová Veronika04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS