Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slatina BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U Čermáků\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Slatina 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34 KST Slatina B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Petr
Folbrecht Roman
 
 
Vesecký David
Chadima Ondřej
 
 
     2301
2.Schönfelder Jaroslav
Laštovka Jiří
 
 
Řeháček Jiří
Makara Michal
 
 
     3111
3.Čermák PetrVesecký David     3221
4.Nedvěd VladimírChadima Ondřej     3131
5.Laštovka JiříŘeháček Jiří     0332
6.Schönfelder JaroslavMakara Michal     3242
7.Nedvěd VladimírVesecký David     0343
8.Laštovka JiříChadima Ondřej     3053
9.Schönfelder JaroslavŘeháček Jiří     1354
10.Čermák PetrMakara Michal     3164
11.Laštovka JiříVesecký David     0365
12.Schönfelder JaroslavChadima Ondřej     3275
13.Čermák PetrŘeháček Jiří     1376
14.Nedvěd VladimírMakara Michal     3086
15.Schönfelder JaroslavVesecký David     2387
16.Čermák PetrChadima Ondřej     3197
17.Nedvěd VladimírŘeháček Jiří     1398
18.Laštovka JiříMakara Michal     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Petr31Vesecký David31
Nedvěd Vladimír22Chadima Ondřej04
Laštovka Jiří22Řeháček Jiří40
Schönfelder Jaroslav22Makara Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dříň, Lidická 207, 27203 Kladno-DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:26 TJ Sokol Dříň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Husák Jan
Němec Josef
 
 
Hrudka Petr
Petřík Ladislav
 
 
     3210
2.Vinkl Milan
Hurt Miroslav
 
 
Rohlíček Zdeněk
Starý Jiří
 
 
     3120
3.Husák JanHrudka Petr     3030
4.Němec JosefPetřík Ladislav     3040
5.Žiaran MilanRohlíček Zdeněk     3050
6.Hurt MiroslavStarý Jiří     1351
7.Němec JosefHrudka Petr     3061
8.Žiaran MilanPetřík Ladislav     3171
9.Hurt MiroslavRohlíček Zdeněk     3081
10.Husák JanStarý Jiří     3291
11.Žiaran MilanHrudka Petr     30101
12.Hurt MiroslavPetřík Ladislav     32111
13.Husák JanRohlíček Zdeněk     23112
14.Němec JosefStarý Jiří     32122
15.Hurt MiroslavHrudka Petr     03123
16.Husák JanPetřík Ladislav     03124
17.Němec JosefRohlíček Zdeněk     03125
18.Žiaran MilanStarý Jiří     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Husák Jan22Hrudka Petr13
Němec Josef31Petřík Ladislav13
Žiaran Milan40Rohlíček Zdeněk22
Hurt Miroslav22Starý Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov Honice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Stochov, Družstevní 90Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34 STC Slaný D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Roman
Hudeček Josef
 
 
Ovčaříková Eva
Černý Zbyněk
 
 
     3010
2.Gniewek Michal
Krob Pavel
 
 
Rambousek Zdeněk
Kulich Vladimír
 
 
     0311
3.Žák RomanOvčaříková Eva     3221
4.Hudeček JosefČerný Zbyněk     3131
5.Gniewek MichalRambousek Zdeněk     0332
6.Krob PavelKulich Vladimír     1333
7.Hudeček JosefOvčaříková Eva     1334
8.Gniewek MichalČerný Zbyněk     2335
9.Krob PavelRambousek Zdeněk     0336
10.Žák RomanKulich Vladimír     3046
11.Gniewek MichalOvčaříková Eva     0347
12.Krob PavelČerný Zbyněk     3057
13.Žák RomanRambousek Zdeněk     3067
14.Hudeček JosefKulich Vladimír     0368
15.Krob PavelOvčaříková Eva     2369
16.Žák RomanČerný Zbyněk     3079
17.Hudeček JosefRambousek Zdeněk     3189
18.Gniewek MichalKulich Vladimír     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Roman40Ovčaříková Eva31
Hudeček Josef22Černý Zbyněk13
Gniewek Michal04Rambousek Zdeněk22
Krob Pavel13Kulich Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33 TTC Slovan Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peltán Petr
Kříž Petr
 
 
Bucek Jindřich
Zbírkovský Milan
 
 
     3210
2.Frolík Petr
Slabý Jiří
 
 
Sokolovský Petr
Tájek Jaroslav
 
 
     2311
3.Frolík PetrZbírkovský Milan     0312
4.Peltán PetrTájek Jaroslav     3122
5.Kříž PetrSokolovský Petr     3032
6.Slabý JiříBucek Jindřich     0333
7.Peltán PetrZbírkovský Milan     3043
8.Kříž PetrTájek Jaroslav     3253
9.Slabý JiříSokolovský Petr     0354
10.Frolík PetrBucek Jindřich     1355
11.Kříž PetrZbírkovský Milan     3065
12.Slabý JiříTájek Jaroslav     3175
13.Frolík PetrSokolovský Petr     0376
14.Peltán PetrBucek Jindřich     0377
15.Slabý JiříZbírkovský Milan     1378
16.Frolík PetrTájek Jaroslav     3088
17.Peltán PetrSokolovský Petr     3298
18.Kříž PetrBucek Jindřich     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frolík Petr13Zbírkovský Milan22
Peltán Petr31Tájek Jaroslav04
Kříž Petr40Sokolovský Petr22
Slabý Jiří13Bucek Jindřich31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS