Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rambousek Zdeněk
Kulich Vladimír
 
 
Slabý Jiří
Škach Pavel
 
 
     2301
2.Ovčaříková Eva
Hnilička Ondřej
 
 
Kříž Petr
Peltán Petr
 
 
     1302
3.Rambousek ZdeněkSlabý Jiří     0303
4.Ovčaříková EvaŠkach Pavel     3013
5.Kulich VladimírPeltán Petr     2314
6.Hnilička OndřejKříž Petr     3124
7.Ovčaříková EvaSlabý Jiří     3034
8.Kulich VladimírŠkach Pavel     3144
9.Hnilička OndřejPeltán Petr     3054
10.Rambousek ZdeněkKříž Petr     0355
11.Kulich VladimírSlabý Jiří     3165
12.Hnilička OndřejŠkach Pavel     1366
13.Rambousek ZdeněkPeltán Petr     1367
14.Ovčaříková EvaKříž Petr     3277
15.Hnilička OndřejSlabý Jiří     2378
16.Rambousek ZdeněkŠkach Pavel     3188
17.Ovčaříková EvaPeltán Petr     3298
18.Kulich VladimírKříž Petr     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rambousek Zdeněk13Slabý Jiří22
Ovčaříková Eva40Škach Pavel13
Kulich Vladimír22Peltán Petr22
Hnilička Ondřej22Kříž Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov Honice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dříň, Lidická 207, 27203 Kladno-DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:47 TJ Sokol Stochov Honice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Starý Jiří
Rohlíček Zdeněk
 
 
Žák Roman
Hudeček Josef
 
 
     0301
2.Petřík Ladislav
Skála Petr
 
 
Gniewek Michal
Krob Pavel
 
 
     3111
3.Skála PetrŽák Roman     0312
4.Petřík LadislavHudeček Josef     1313
5.Rohlíček ZdeněkGniewek Michal     1314
6.Starý JiříKrob Pavel     3224
7.Petřík LadislavŽák Roman     1325
8.Rohlíček ZdeněkHudeček Josef     1326
9.Starý JiříGniewek Michal     2327
10.Skála PetrKrob Pavel     0328
11.Rohlíček ZdeněkŽák Roman     0329
12.Starý JiříHudeček Josef     13210
13.Skála PetrGniewek Michal     31310
14.Petřík LadislavKrob Pavel     23311
15.Starý JiříŽák Roman     03312
16.Skála PetrHudeček Josef     23313
17.Petřík LadislavGniewek Michal     31413
18.Rohlíček ZdeněkKrob Pavel     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skála Petr13Žák Roman40
Petřík Ladislav13Hudeček Josef40
Rohlíček Zdeněk04Gniewek Michal22
Starý Jiří13Krob Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium V. B. Třebízského - tělocvična, Smetanovo nám. 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:31 STC Slaný E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chadima Ondřej
Vesecký David
 
 
Hurt Miroslav
Vinkl Milan
 
 
     3210
2.Makara Michal
Řeháček Jiří
 
 
Němec Josef
Husák Jan
 
 
     0311
3.Chadima OndřejHurt Miroslav     1312
4.Vesecký DavidVinkl Milan     3022
5.Makara MichalNěmec Josef     3232
6.Řeháček JiříHusák Jan     3042
7.Vesecký DavidHurt Miroslav     3252
8.Makara MichalVinkl Milan     3262
9.Řeháček JiříNěmec Josef     2363
10.Chadima OndřejHusák Jan     3073
11.Makara MichalHurt Miroslav     0374
12.Řeháček JiříVinkl Milan     3284
13.Chadima OndřejNěmec Josef     0385
14.Vesecký DavidHusák Jan     3195
15.Řeháček JiříHurt Miroslav     30105
16.Chadima OndřejVinkl Milan     23106
17.Vesecký DavidNěmec Josef     31116
18.Makara MichalHusák Jan     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadima Ondřej13Hurt Miroslav22
Vesecký David40Vinkl Milan13
Makara Michal31Němec Josef22
Řeháček Jiří31Husák Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Buštěhrad BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Slatina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 291, BuštěhradRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elger Radek
Táborský Oldřich
 
 
Schönfelder Jaroslav
Laštovka Jiří
 
 
     2301
2.Stolz Daniel
Kratochvíl Tomáš
 
 
Čermák Petr
Nedvěd Vladimír
 
 
     3011
3.Elger RadekČermák Petr     0312
4.Táborský OldřichSchönfelder Jaroslav     3222
5.Kratochvíl TomášLaštovka Jiří     2323
6.Stolz DanielNedvěd Vladimír     3233
7.Táborský OldřichČermák Petr     3043
8.Kratochvíl TomášSchönfelder Jaroslav     3253
9.Stolz DanielLaštovka Jiří     3063
10.Elger RadekNedvěd Vladimír     0364
11.Kratochvíl TomášČermák Petr     3074
12.Stolz DanielSchönfelder Jaroslav     3084
13.Elger RadekLaštovka Jiří     0385
14.Táborský OldřichNedvěd Vladimír     0386
15.Stolz DanielČermák Petr     3196
16.Elger RadekSchönfelder Jaroslav     0397
17.Táborský OldřichLaštovka Jiří     1398
18.Kratochvíl TomášNedvěd Vladimír     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Elger Radek04Čermák Petr13
Táborský Oldřich22Schönfelder Jaroslav13
Kratochvíl Tomáš22Laštovka Jiří31
Stolz Daniel40Nedvěd Vladimír31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS