Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Buštěhrad BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dříň, Lidická 207, 27203 Kladno-DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:24 TJ Sokol Dříň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinkl Milan
Hurt Miroslav
 
 
Táborský Oldřich
Elger Radek
 
 
     3010
2.Husák Jan
Němec Josef
 
 
Kratochvíl Tomáš
Stolz Daniel
 
 
     3020
3.Němec JosefElger Radek     3030
4.Husák JanTáborský Oldřich     3040
5.Vinkl MilanKratochvíl Tomáš     3150
6.Hurt MiroslavStolz Daniel     0351
7.Husák JanElger Radek     3061
8.Vinkl MilanTáborský Oldřich     3171
9.Hurt MiroslavKratochvíl Tomáš     3081
10.Němec JosefStolz Daniel     0382
11.Vinkl MilanElger Radek     3092
12.Hurt MiroslavTáborský Oldřich     0393
13.Němec JosefKratochvíl Tomáš     1394
14.Husák JanStolz Daniel     1395
15.Hurt MiroslavElger Radek     30105
16.Němec JosefTáborský Oldřich     13106
17.Husák JanKratochvíl Tomáš     31116
18.Vinkl MilanStolz Daniel     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němec Josef13Elger Radek04
Husák Jan31Táborský Oldřich22
Vinkl Milan31Kratochvíl Tomáš13
Hurt Miroslav22Stolz Daniel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov Honice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Stochov, Družstevní 90Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Roman
Hudeček Josef
 
 
Makara Michal
Krček Adam
 
 
     3010
2.Šubrt Tomáš
Krob Pavel
 
 
Vesecký David
Chadima Ondřej
 
 
     1311
3.Žák RomanChadima Ondřej     3021
4.Hudeček JosefVesecký David     2322
5.Šubrt TomášKrček Adam     0323
6.Krob PavelMakara Michal     3133
7.Hudeček JosefChadima Ondřej     0334
8.Šubrt TomášVesecký David     0335
9.Krob PavelKrček Adam     0336
10.Žák RomanMakara Michal     3146
11.Gniewek MichalChadima Ondřej     3256
12.Krob PavelVesecký David     1357
13.Žák RomanKrček Adam     3067
14.Hudeček JosefMakara Michal     3277
15.Krob PavelChadima Ondřej     2378
16.Žák RomanVesecký David     3188
17.Hudeček JosefKrček Adam     1389
18.Gniewek MichalMakara Michal     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Roman40Chadima Ondřej22
Hudeček Josef13Vesecký David31
Šubrt Tomáš02Krček Adam31
Krob Pavel13Makara Michal04
Gniewek Michal20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:28 TTC Slovan Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabý Jiří
Škach Jaroslav
 
 
Hrudka Petr
Šimáček Milan
 
 
     2301
2.Kříž Petr
Peltán Petr
 
 
Starý Jiří
Petřík Ladislav
 
 
     3011
3.Škach JaroslavStarý Jiří     2312
4.Peltán PetrHrudka Petr     3122
5.Slabý JiříPetřík Ladislav     3032
6.Preis FrantišekŠimáček Milan     1333
7.Peltán PetrStarý Jiří     3043
8.Slabý JiříHrudka Petr     0344
9.Preis FrantišekPetřík Ladislav     2345
10.Škach JaroslavŠimáček Milan     2346
11.Kříž PetrStarý Jiří     3056
12.Preis FrantišekHrudka Petr     3166
13.Škach JaroslavPetřík Ladislav     3176
14.Peltán PetrŠimáček Milan     3086
15.Preis FrantišekStarý Jiří     1387
16.Škach JaroslavHrudka Petr     1388
17.Peltán PetrPetřík Ladislav     3198
18.Kříž PetrŠimáček Milan     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škach Jaroslav13Starý Jiří22
Peltán Petr40Hrudka Petr22
Slabý Jiří11Petřík Ladislav13
Preis František13Šimáček Milan22
Kříž Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:18 TJ Sokol Unhošť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bucek Jindřich
Zbírkovský Milan
 
 
Kulich Vladimír
Rambousek Zdeněk
 
 
     3010
2.Sokolovský Petr
Tájek Jaroslav
 
 
Černý Zbyněk
Hnilička Ondřej
 
 
     3120
3.Zbírkovský MilanRambousek Zdeněk     3130
4.Tájek JaroslavHnilička Ondřej     3140
5.Sokolovský PetrČerný Zbyněk     3050
6.Bucek JindřichKulich Vladimír     3160
7.Tájek JaroslavRambousek Zdeněk     3170
8.Sokolovský PetrHnilička Ondřej     3080
9.Bucek JindřichČerný Zbyněk     3090
10.Zbírkovský MilanKulich Vladimír     32100
11.Jangl ZdeněkRambousek Zdeněk     13101
12.Bucek JindřichHnilička Ondřej     31111
13.Zbírkovský MilanČerný Zbyněk     30121
14.Tájek JaroslavKulich Vladimír     03122
15.Bucek JindřichRambousek Zdeněk     30132
16.Zbírkovský MilanHnilička Ondřej     30142
17.Tájek JaroslavČerný Zbyněk     31152
18.Jangl ZdeněkKulich Vladimír     13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zbírkovský Milan40Rambousek Zdeněk13
Tájek Jaroslav31Hnilička Ondřej04
Sokolovský Petr20Černý Zbyněk04
Bucek Jindřich40Kulich Vladimír22
Jangl Zdeněk02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS