Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dříň CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dříň, Lidická 207, 27203 Kladno-DříňRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:49 TJ Sokol Unhošť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Petr
Petřík Ladislav
 
 
Bucek Jindřich
Zbírkovský Milan
 
 
     1301
2.Hrudka Petr
Starý Jiří
 
 
Sokolovský Petr
Tájek Jaroslav
 
 
     0302
3.Starý JiříZbírkovský Milan     3212
4.Hrudka PetrJangl Zdeněk     3022
5.Petřík LadislavSokolovský Petr     0323
6.Skála PetrBucek Jindřich     0324
7.Hrudka PetrZbírkovský Milan     1325
8.Petřík LadislavJangl Zdeněk     1326
9.Skála PetrSokolovský Petr     0327
10.Starý JiříBucek Jindřich     0328
11.Petřík LadislavZbírkovský Milan     2329
12.Skála PetrTájek Jaroslav     23210
13.Starý JiříSokolovský Petr     13211
14.Hrudka PetrBucek Jindřich     23212
15.Skála PetrZbírkovský Milan     03213
16.Starý JiříTájek Jaroslav     32313
17.Hrudka PetrSokolovský Petr     13314
18.Petřík LadislavBucek Jindřich     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Starý Jiří22Zbírkovský Milan31
Hrudka Petr13Jangl Zdeněk11
Petřík Ladislav04Sokolovský Petr40
Skála Petr04Bucek Jindřich40
   Tájek Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium V. B. Třebízského - tělocvična, Smetanovo nám. 1310, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39 TTC Slovan Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řeháček Jiří
Makara Michal
 
 
Škach Jaroslav
Frolík Petr
 
 
     1301
2.Vesecký David
Krček Adam
 
 
Peltán Petr
Kříž Petr
 
 
     1302
3.Vesecký DavidŠkach Jaroslav     1303
4.Makara MichalPeltán Petr     1304
5.Krček AdamFrolík Petr     3014
6.Řeháček JiříKříž Petr     0315
7.Makara MichalŠkach Jaroslav     0316
8.Krček AdamPeltán Petr     3226
9.Řeháček JiříFrolík Petr     1327
10.Vesecký DavidKříž Petr     3137
11.Krček AdamŠkach Jaroslav     1338
12.Řeháček JiříPeltán Petr     3148
13.Vesecký DavidFrolík Petr     1349
14.Makara MichalKříž Petr     03410
15.Řeháček JiříŠkach Jaroslav     32510
16.Vesecký DavidPeltán Petr     30610
17.Makara MichalFrolík Petr     30710
18.Krček AdamKříž Petr     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vesecký David22Škach Jaroslav31
Makara Michal13Peltán Petr13
Krček Adam22Frolík Petr22
Řeháček Jiří22Kříž Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Buštěhrad BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stochov Honice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 291, BuštěhradRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 19:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25 TJ Sokol Buštěhrad B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stolz Daniel
Štěpán Pavel
 
 
Žák Roman
Hudeček Josef
 
 
     3010
2.Kratochvíl Tomáš
Táborský Oldřich
 
 
Krob Pavel
Gniewek Michal
 
 
     3120
3.Táborský OldřichŽák Roman     0321
4.Kratochvíl TomášHudeček Josef     0322
5.Štěpán PavelKrob Pavel     3032
6.Stolz DanielGniewek Michal     3042
7.Kratochvíl Tomᚎák Roman     0343
8.Štěpán PavelHudeček Josef     3153
9.Stolz DanielKrob Pavel     3063
10.Táborský OldřichGniewek Michal     2364
11.Štěpán PavelŽák Roman     1365
12.Stolz DanielHudeček Josef     3075
13.Táborský OldřichKrob Pavel     3185
14.Kratochvíl TomášGniewek Michal     2386
15.Stolz DanielŽák Roman     3196
16.Táborský OldřichHudeček Josef     32106
17.Kratochvíl TomášKrob Pavel     31116
18.Štěpán PavelGniewek Michal     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Oldřich22Žák Roman31
Kratochvíl Tomáš13Hudeček Josef13
Štěpán Pavel31Krob Pavel04
Stolz Daniel40Gniewek Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slatina BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U Čermáků\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Slatina 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1524:47 TJ Sokol Dříň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedvěd Vladimír
Fritsch Václav
 
 
Husák Jan
Němec Josef
 
 
     3110
2.Schönfelder Jaroslav
Laštovka Jiří
 
 
Hurt Miroslav
Vinkl Milan
 
 
     2311
3.Fritsch VáclavHusák Jan     0312
4.Schönfelder JaroslavNěmec Josef     0313
5.Nedvěd VladimírHurt Miroslav     3023
6.Laštovka JiříVinkl Milan     2324
7.Schönfelder JaroslavHusák Jan     1325
8.Nedvěd VladimírNěmec Josef     2326
9.Balada LubošHurt Miroslav     0327
10.Fritsch VáclavVinkl Milan     2328
11.Nedvěd VladimírHusák Jan     1329
12.Balada LubošNěmec Josef     13210
13.Fritsch VáclavHurt Miroslav     03211
14.Schönfelder JaroslavVinkl Milan     23212
15.Balada LubošHusák Jan     03213
16.Fritsch VáclavNěmec Josef     03214
17.Schönfelder JaroslavHurt Miroslav     23215
18.Nedvěd VladimírVinkl Milan     31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fritsch Václav04Husák Jan40
Schönfelder Jaroslav04Němec Josef40
Nedvěd Vladimír22Hurt Miroslav31
Laštovka Jiří01Vinkl Milan31
Balada Luboš03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS