Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov Honice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Slatina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Stochov, Družstevní 90Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Roman
Hudeček Josef
 
 
Čermák Petr
Fritsch Václav
 
 
     3010
2.Gniewek Michal
Krob Pavel
 
 
Schönfelder Jaroslav
Laštovka Jiří
 
 
     2311
3.Žák RomanČermák Petr     3021
4.Hudeček JosefLaštovka Jiří     3231
5.Gniewek MichalSchönfelder Jaroslav     3041
6.Krob PavelFritsch Václav     2342
7.Hudeček JosefČermák Petr     1343
8.Gniewek MichalLaštovka Jiří     1344
9.Krob PavelSchönfelder Jaroslav     1345
10.Žák RomanFritsch Václav     3255
11.Gniewek MichalČermák Petr     1356
12.Krob PavelLaštovka Jiří     1357
13.Žák RomanSchönfelder Jaroslav     3167
14.Hudeček JosefFritsch Václav     3177
15.Krob PavelČermák Petr     0378
16.Žák RomanLaštovka Jiří     3088
17.Hudeček JosefSchönfelder Jaroslav     0389
18.Gniewek MichalFritsch Václav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žák Roman40Čermák Petr31
Hudeček Josef22Laštovka Jiří22
Gniewek Michal22Schönfelder Jaroslav22
Krob Pavel04Fritsch Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Buštěhrad BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO Poděbradova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 TTC Slovan Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Petr
Peltán Petr
 
 
Gallat David
Stolzová Veronika
 
 
     3010
2.Frolík Petr
Slabý Jiří
 
 
Herda Adam
Elger Radek
 
 
     3020
3.Preis FrantišekStolzová Veronika     3130
4.Peltán PetrGallat David     3040
5.Frolík PetrElger Radek     3150
6.Slabý JiříHerda Adam     3060
7.Peltán PetrStolzová Veronika     3070
8.Frolík PetrGallat David     3080
9.Slabý JiříElger Radek     3190
10.Preis FrantišekHerda Adam     32100
11.Frolík PetrStolzová Veronika     30110
12.Slabý JiříGallat David     30120
13.Preis FrantišekElger Radek     31130
14.Peltán PetrHerda Adam     30140
15.Slabý JiříStolzová Veronika     30150
16.Preis FrantišekGallat David     30160
17.Peltán PetrElger Radek     30170
18.Frolík PetrHerda Adam     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Preis František40Stolzová Veronika04
Peltán Petr40Gallat David04
Frolík Petr40Elger Radek04
Slabý Jiří40Herda Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Unhošť BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC Slaný ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:31 TJ Sokol Unhošť B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bucek Jindřich
Zbírkovský Milan
 
 
Řeháček Jiří
Krček Adam
 
 
     3010
2.Sokolovský Petr
Tájek Jaroslav
 
 
Chadima Ondřej
Vesecký David
 
 
     3220
3.Zbírkovský MilanChadima Ondřej     3030
4.Tájek JaroslavVesecký David     3040
5.Jangl ZdeněkKrček Adam     0341
6.Bucek JindřichŘeháček Jiří     2342
7.Tájek JaroslavChadima Ondřej     2343
8.Jangl ZdeněkVesecký David     3253
9.Bucek JindřichKrček Adam     2354
10.Zbírkovský MilanŘeháček Jiří     2355
11.Sokolovský PetrChadima Ondřej     3165
12.Bucek JindřichVesecký David     3175
13.Zbírkovský MilanKrček Adam     1376
14.Tájek JaroslavŘeháček Jiří     3286
15.Bucek JindřichChadima Ondřej     3096
16.Zbírkovský MilanVesecký David     1397
17.Tájek JaroslavKrček Adam     30107
18.Sokolovský PetrŘeháček Jiří     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zbírkovský Milan13Chadima Ondřej13
Tájek Jaroslav31Vesecký David13
Jangl Zdeněk11Krček Adam31
Bucek Jindřich22Řeháček Jiří22
Sokolovský Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dříň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23 STC Slaný D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulich Vladimír
Rambousek Zdeněk
 
 
Starý Jiří
Rohlíček Zdeněk
 
 
     3110
2.Ovčaříková Eva
Kulichová Lenka
 
 
Skála Petr
Hrudka Petr
 
 
     3020
3.Rambousek ZdeněkHrudka Petr     1321
4.Ovčaříková EvaRohlíček Zdeněk     3131
5.Kulich VladimírSkála Petr     3041
6.Kulichová LenkaStarý Jiří     3151
7.Ovčaříková EvaHrudka Petr     3161
8.Kulich VladimírRohlíček Zdeněk     3071
9.Kulichová LenkaSkála Petr     2372
10.Rambousek ZdeněkStarý Jiří     3182
11.Kulich VladimírHrudka Petr     3192
12.Kulichová LenkaRohlíček Zdeněk     1393
13.Rambousek ZdeněkSkála Petr     31103
14.Ovčaříková EvaStarý Jiří     31113
15.Kulichová LenkaHrudka Petr     03114
16.Rambousek ZdeněkRohlíček Zdeněk     13115
17.Ovčaříková EvaSkála Petr     30125
18.Kulich VladimírStarý Jiří     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rambousek Zdeněk22Hrudka Petr22
Ovčaříková Eva40Rohlíček Zdeněk22
Kulich Vladimír40Skála Petr13
Kulichová Lenka13Starý Jiří04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS