Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ZŠ Nuselská HB ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38589:623ZŠ Nuselská HB A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Jan
Beránek Petr
 
 
Ledvinka Bohumil
Pajer Vladimír
 
 
-3-7-9  0301
2.Vavřička Richard
Sedláček Václav
 
 
Korba Dan
Sobotka Jiří
 
 
677  3011
3.Vavřička RichardPajer Vladimír-4-9-10  0312
4.Sedláček VáclavLedvinka Bohumil-4-4-11  0313
5.Beránek PetrSobotka Jiří8-67-8-52314
6.Bauer JanKorba Dan98-94 3124
7.Sedláček VáclavPajer Vladimír-4-6-3  0325
8.Beránek PetrLedvinka Bohumil9-1168 3135
9.Bauer JanSobotka Jiří-5-47-9 1336
10.Vavřička RichardKorba Dan676  3046
11.Beránek PetrPajer Vladimír-9210-9-92347
12.Bauer JanLedvinka Bohumil7-87-6-112348
13.Vavřička RichardSobotka Jiří-10-61883258
14.Sedláček VáclavKorba Dan96-56 3168
15.Bauer JanPajer Vladimír-7-6-9  0369
16.Vavřička RichardLedvinka Bohumil8-6-10-6 13610
17.Sedláček VáclavSobotka Jiří-4-9-6  03611
18.Beránek PetrKorba Dan2116  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřička Richard22Pajer Vladimír40
Sedláček Václav13Ledvinka Bohumil31
Beránek Petr22Sobotka Jiří31
Bauer Jan13Korba Dan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ZOD Kámen ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36605:625ZOD Kámen A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fikar Milan
Krejčí Aleš
 
 
Císař Luboš
Kruntorád Zdeněk
 
 
9-57-7-52301
2.Fikar Petr
Trtík Zdeněk
 
 
Röhrich Karel
Špitálník Luboš
 
 
-8987 3111
3.Krejčí AlešCísař Luboš-67-4883221
4.Trtík ZdeněkKruntorád Zdeněk594  3031
5.Fikar MilanRöhrich Karel-7-8-9  0332
6.Fikar PetrŠpitálník Luboš-88-7-9 1333
7.Trtík ZdeněkCísař Luboš-87-7873243
8.Fikar MilanKruntorád Zdeněk-9-47-9 1344
9.Fikar PetrRöhrich Karel-89-8-7 1345
10.Krejčí AlešŠpitálník Luboš8-8109 3155
11.Fikar MilanCísař Luboš-9-8-4  0356
12.Fikar PetrKruntorád Zdeněk8-99-7-92357
13.Krejčí AlešRöhrich Karel-8-7-7  0358
14.Trtík ZdeněkŠpitálník Luboš787  3068
15.Fikar PetrCísař Luboš-8-7-8  0369
16.Krejčí AlešKruntorád Zdeněk-9-5-7  03610
17.Trtík ZdeněkRöhrich Karel876  30710
18.Fikar MilanŠpitálník Luboš915  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Aleš22Císař Luboš22
Trtík Zdeněk40Kruntorád Zdeněk31
Fikar Milan13Röhrich Karel31
Fikar Petr04Špitálník Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Maleč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31653:622nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janovský Zdeněk
Nejedlý Miroslav
 
 
Čapek Milan
Klepetko Jiří
 
 
-8-983-92301
2.Kučera Jiří
Živný Libor
 
 
Mejstřík Jiří
Myška Roman
 
 
6-9-89-72302
3.Janovský ZdeněkMyška Roman-11-9-5  0303
4.Živný LiborČapek Milan-4-9-5  0304
5.Kučera JiříKlepetko Jiří198  3014
6.Nejedlý MiroslavMejstřík Jiří2-914-823224
7.Živný LiborMyška Roman-7-7-4  0325
8.Kučera JiříČapek Milan-9-3107-22326
9.Nejedlý MiroslavKlepetko Jiří10-959 3136
10.Janovský ZdeněkMejstřík Jiří6813  3046
11.Kučera JiříMyška Roman789  3056
12.Nejedlý MiroslavČapek Milan-10-102-6 1357
13.Janovský ZdeněkKlepetko Jiří696  3067
14.Živný LiborMejstřík Jiří84-99 3177
15.Nejedlý MiroslavMyška Roman16118  3087
16.Janovský ZdeněkČapek Milan8-7-6-6 1388
17.Živný LiborKlepetko Jiří797  3098
18.Kučera JiříMejstřík Jiří8-10-64-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janovský Zdeněk22Myška Roman22
Živný Libor22Čapek Milan40
Kučera Jiří22Klepetko Jiří04
Nejedlý Miroslav31Mejstřík Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jitkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Horní Studenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jitkov 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:33750:712Jitkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paušíma Milan
Hamerník Jiří
 
 
Lupoměský Tomáš
Fiedler Roman
 
 
776  3010
2.Štukhejl Pavel
Zelený Zbyněk
 
 
Novotný Daniel
Bednář Evžen
 
 
99-6-463220
3.Štukhejl PavelLupoměský Tomáš-11-3813-92321
4.Marková MarcelaFiedler Roman-1-5-9  0322
5.Hamerník JiříNovotný Daniel69-10-953232
6.Paušíma MilanBednář Evžen-9658 3142
7.Marková MarcelaLupoměský Tomáš8-99-7-92343
8.Hamerník JiříFiedler Roman88-10-8-82344
9.Paušíma MilanNovotný Daniel9-88-973254
10.Štukhejl PavelBednář Evžen685  3064
11.Hamerník JiříLupoměský Tomáš7-7-9-8 1365
12.Paušíma MilanFiedler Roman879  3075
13.Štukhejl PavelNovotný Daniel-85511 3185
14.Zelený ZbyněkBednář Evžen8-9-77103295
15.Paušíma MilanLupoměský Tomáš9-10-118-82396
16.Štukhejl PavelFiedler Roman89-9-6832106
17.Zelený ZbyněkNovotný Daniel10-5-99-823107
18.Hamerník JiříBednář Evžen879  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štukhejl Pavel31Lupoměský Tomáš40
Marková Marcela02Fiedler Roman22
Hamerník Jiří22Novotný Daniel13
Paušíma Milan31Bednář Evžen04
Zelený Zbyněk11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stříbrné Hory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28678:616HB Ostrov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Jakub
Vondrák Radim
 
 
Kotil Miloslav
Sláma Zdeněk
 
 
9123  3010
2.Jinek Miroslav
Hitzger Marek
 
 
Dvořák Miloslav
Mokrý Tomáš
 
 
3111  3020
3.Jinek MiroslavMokrý Tomáš116-10-4-32321
4.Růžička JakubDvořák Miloslav8-767 3131
5.Vondrák RadimSláma Zdeněk-96-101053241
6.Hitzger MarekKotil Miloslav-127-87-72342
7.Růžička JakubMokrý Tomáš1094  3052
8.Vondrák RadimDvořák Miloslav3710  3062
9.Hitzger MarekSláma Zdeněk-5-6-4  0363
10.Jinek MiroslavKotil Miloslav69-77 3173
11.Vondrák RadimMokrý Tomáš9-10124 3183
12.Hitzger MarekDvořák Miloslav-9-79-3 1384
13.Jinek MiroslavSláma Zdeněk-10-64-7 1385
14.Růžička JakubKotil Miloslav986  3095
15.Hitzger MarekMokrý Tomáš-9-8-5  0396
16.Jinek MiroslavDvořák Miloslav2-8-1071032106
17.Růžička JakubSláma Zdeněk8109  30116
18.Vondrák RadimKotil Miloslav-86-108-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jinek Miroslav22Mokrý Tomáš22
Růžička Jakub40Dvořák Miloslav13
Vondrák Radim31Sláma Zdeněk22
Hitzger Marek04Kotil Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Přibyslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Přibyslav, Husova 302Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:41622:695TJ Jiskra Havlíčkův Brod F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamarád Prokop
Thomayer Jan
 
 
Parkán Michal
Kučírek Petr
 
 
-8-789-52301
2.Höfer Tomáš
Melichar Zbyněk
 
 
Duben Bohumil
Ranecký Tomáš
 
 
-7-87-5 1302
3.Kamarád ProkopParkán Michal11-57-993212
4.Thomayer JanKučírek Petr-8-9-4  0313
5.Höfer TomášDuben Bohumil-6987 3123
6.Melichar ZbyněkRanecký Tomáš899  3033
7.Thomayer JanParkán Michal-6-11-1  0334
8.Höfer TomášKučírek Petr-8478 3144
9.Melichar ZbyněkDuben Bohumil9-898 3154
10.Kamarád ProkopRanecký Tomáš788  3064
11.Höfer TomášParkán Michal6-8-4-5 1365
12.Melichar ZbyněkKučírek Petr-810-6-6 1366
13.Kamarád ProkopDuben Bohumil9-813-8-92367
14.Thomayer JanRanecký Tomáš-3-109-7 1368
15.Melichar ZbyněkParkán Michal-7-5-6  0369
16.Kamarád ProkopKučírek Petr-96-10-9 13610
17.Thomayer JanDuben Bohumil78-6-10-323611
18.Höfer TomášRanecký Tomáš-82-8-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kamarád Prokop22Parkán Michal31
Thomayer Jan04Kučírek Petr31
Höfer Tomáš22Duben Bohumil22
Melichar Zbyněk22Ranecký Tomáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy