Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:30716:659TJ Jiskra Havlíčkův Brod G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Petr
Bauer Jan
 
 
Vondrák Radim
Řezníček Tomáš
 
 
4-810-5-42301
2.Vavřička Richard
Sedláček Václav
 
 
Kunc Jan
Fikejz Václav
 
 
766  3011
3.Sedláček VáclavVondrák Radim-7684 3121
4.Vavřička RichardKunc Jan765  3031
5.Bauer JanŘezníček Tomáš106-46 3141
6.Beránek PetrFikejz Václav-9599 3151
7.Vavřička RichardVondrák Radim-4-61110113261
8.Bauer JanKunc Jan1110-6-7-112362
9.Beránek PetrŘezníček Tomáš-8789 3172
10.Sedláček VáclavFikejz Václav7-9-8-4 1373
11.Bauer JanVondrák Radim-4-78-5 1374
12.Beránek PetrKunc Jan87-118 3184
13.Sedláček VáclavŘezníček Tomáš85-6-5-112385
14.Vavřička RichardFikejz Václav73-84 3195
15.Beránek PetrVondrák Radim58-810 31105
16.Sedláček VáclavKunc Jan5-6-7-10 13106
17.Vavřička RichardŘezníček Tomáš64-73 31116
18.Bauer JanFikejz Václav8-7-771032126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Václav13Vondrák Radim13
Vavřička Richard40Kunc Jan22
Bauer Jan22Řezníček Tomáš13
Beránek Petr40Fikejz Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jitkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Přibyslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jitkov 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:28688:642Jitkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamerník Jiří
Paušíma Milan
 
 
Kamarád Martin
Höfer Tomáš
 
 
5108  3010
2.Paušíma Čeněk
Štukhejl Pavel
 
 
Melichar Zbyněk
Šrámek Roman
 
 
-8-911783220
3.Hamerník JiříKamarád Martin-5-810-4 1321
4.Paušíma ČeněkHöfer Tomáš-78-96-72322
5.Paušíma MilanMelichar Zbyněk476  3032
6.Štukhejl PavelŠrámek Roman-8756 3142
7.Paušíma ČeněkKamarád Martin-5-4-6  0343
8.Paušíma MilanHöfer Tomáš1069  3053
9.Štukhejl PavelMelichar Zbyněk102-77 3163
10.Hamerník JiříŠrámek Roman1077  3073
11.Paušíma MilanKamarád Martin-5-6-10  0374
12.Štukhejl PavelHöfer Tomáš99-8-373284
13.Hamerník JiříMelichar Zbyněk3-106-973294
14.Paušíma ČeněkŠrámek Roman11-813-91132104
15.Štukhejl PavelKamarád Martin7-6-9-10 13105
16.Hamerník JiříHöfer Tomáš7-379 31115
17.Paušíma ČeněkMelichar Zbyněk-89106 31125
18.Paušíma MilanŠrámek Roman9-6114 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hamerník Jiří31Kamarád Martin40
Paušíma Čeněk22Höfer Tomáš13
Paušíma Milan31Melichar Zbyněk04
Štukhejl Pavel31Šrámek Roman04
Kontrola komisaře:Teplan St. hráč Štukhejl hrál reg. pálkou.Utkání O.K.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod FVrchní
rozhodčí:
Křehlík Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36609:628TJ CHS Chotěboř F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Parkán Michal
Brož Stanislav
 
 
Živný Libor
Pokorný Radim
 
 
76-3-713210
2.Ranecký Tomáš
Duben Bohumil
 
 
Veselý Stanislav
Nejedlý Miroslav
 
 
-5-9-9  0311
3.Ranecký TomášPokorný Radim-1210-5-9 1312
4.Parkán MichalŽivný Libor61214  3022
5.Kučírek PetrNejedlý Miroslav-4467 3132
6.Duben BohumilVeselý Stanislav-6-2-5  0333
7.Parkán MichalPokorný Radim963  3043
8.Kučírek PetrŽivný Libor-78-8-8 1344
9.Duben BohumilNejedlý Miroslav-79-68-82345
10.Ranecký TomášVeselý Stanislav46-98 3155
11.Kučírek PetrPokorný Radim-8-97-12 1356
12.Duben BohumilŽivný Libor-78-67-92357
13.Ranecký TomášNejedlý Miroslav-8-9-9  0358
14.Parkán MichalVeselý Stanislav887  3068
15.Brož StanislavPokorný Radim-8-7-9  0369
16.Ranecký Tomᚎivný Libor97-6-663279
17.Parkán MichalNejedlý Miroslav1069  3089
18.Kučírek PetrVeselý Stanislav-6-5-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ranecký Tomáš22Pokorný Radim31
Parkán Michal40Živný Libor22
Kučírek Petr13Nejedlý Miroslav22
Duben Bohumil03Veselý Stanislav22
Brož Stanislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod EVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Stříbrné Hory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:41570:625Stříbrné Hory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lepeška Josef
Fikar Petr
 
 
Sláma Zdeněk
Kotil Miloslav
 
 
89-7-973210
2.Krejčí Aleš
Fikar Milan
 
 
Dvořák Miloslav
Pešek Karel
 
 
-6-7-8  0311
3.Lepeška JosefDvořák Miloslav-9-9-10  0312
4.Fikar PetrKotil Miloslav-8-7-6  0313
5.Fikar MilanPešek Karel7-7-8-9 1314
6.Krejčí AlešSláma Zdeněk-9-4-10  0315
7.Fikar PetrDvořák Miloslav-8-9-8  0316
8.Fikar MilanKotil Miloslav8-7-7-7 1317
9.Krejčí AlešPešek Karel98-97 3127
10.Lepeška JosefSláma Zdeněk-9-10-5  0328
11.Fikar MilanDvořák Miloslav594  3038
12.Krejčí AlešKotil Miloslav99-8-9-92339
13.Lepeška JosefPešek Karel-9-99993249
14.Fikar PetrSláma Zdeněk-3-6-5  03410
15.Krejčí AlešDvořák Miloslav792  30510
16.Lepeška JosefKotil Miloslav-9-79-10 13511
17.Fikar PetrPešek Karel-7-7-7  03512
18.Fikar MilanSláma Zdeněk485  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lepeška Josef13Dvořák Miloslav22
Fikar Petr04Kotil Miloslav40
Fikar Milan22Pešek Karel22
Krejčí Aleš22Sláma Zdeněk31
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Horní Studenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ZŠ Nuselská HB ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24703:603Horní Studenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Evžen
Lupoměský Tomáš
 
 
Ledvinka Bohumil
Havel Ladislav
 
 
7-6-710-92301
2.Fiedler Roman
Novotný Daniel
 
 
Korba Dan
Střeštík František
 
 
-968-7-82302
3.Lupoměský TomášLedvinka Bohumil8117  3012
4.Fiedler RomanHavel Ladislav9-8-7893222
5.Novotný DanielKorba Dan7-6-9-8 1323
6.Bednář EvženStřeštík František5-697 3133
7.Fiedler RomanLedvinka Bohumil-6-10-9  0334
8.Novotný DanielHavel Ladislav658  3044
9.Bednář EvženKorba Dan98-79 3154
10.Lupoměský TomášStřeštík František656  3064
11.Novotný DanielLedvinka Bohumil-99-81073274
12.Bednář EvženHavel Ladislav-977-8-102375
13.Lupoměský TomášKorba Dan895  3085
14.Fiedler RomanStřeštík František6810  3095
15.Bednář EvženLedvinka Bohumil-9108-71132105
16.Lupoměský TomášHavel Ladislav355  30115
17.Fiedler RomanKorba Dan-7887 31125
18.Novotný DanielStřeštík František643  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lupoměský Tomáš40Ledvinka Bohumil13
Fiedler Roman31Havel Ladislav13
Novotný Daniel31Korba Dan13
Bednář Evžen31Střeštík František04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ZOD Kámen AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Maleč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD KámenRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1428:46619:689Maleč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císař Luboš
Kruntorád Zdeněk
 
 
Čapek Milan
Chalupa Karel
 
 
9-987 3110
2.Röhrich Karel
Nováček Roman
 
 
Myška Roman
Mejstřík Jiří
 
 
-94-38-92311
3.Nováček RomanČapek Milan-5-5-8  0312
4.Císař LubošChalupa Karel7-966 3122
5.Röhrich KarelMejstřík Jiří4-10-75-82323
6.Kruntorád ZdeněkMyška Roman-67-86-52324
7.Císař LubošČapek Milan-5-6-10  0325
8.Röhrich KarelChalupa Karel9-8-7-5 1326
9.Kruntorád ZdeněkMejstřík Jiří-8-78-6 1327
10.Nováček RomanMyška Roman-8-77-7 1328
11.Röhrich KarelČapek Milan-4-54-5 1329
12.Kruntorád ZdeněkChalupa Karel467  3039
13.Nováček RomanMejstřík Jiří-6-78693249
14.Císař LubošMyška Roman-6-4-6  03410
15.Kruntorád ZdeněkČapek Milan-8-87-6 13411
16.Nováček RomanChalupa Karel3-8-48-923412
17.Císař LubošMejstřík Jiří6-7-9-5 13413
18.Röhrich KarelMyška Roman8-84-7-423414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Roman13Čapek Milan40
Císař Luboš13Chalupa Karel22
Röhrich Karel04Mejstřík Jiří31
Kruntorád Zdeněk13Myška Roman40
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy