Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ CHS Chotěboř FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 794, ChotěbořRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28677:626TJ CHS Chotěboř F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Miroslav
Veselý Stanislav
 
 
Beránek Petr
Bauer Jan
 
 
684  3010
2.Mužátko Tomáš
Živný Libor
 
 
Vavřička Richard
Sedláček Václav
 
 
-9-699-42311
3.Mužátko TomášBauer Jan7107  3021
4.Živný LiborBeránek Petr9-39-783231
5.Kučera JiříVavřička Richard733  3041
6.Nejedlý MiroslavSedláček Václav-5749 3151
7.Živný LiborBauer Jan-8-98573261
8.Kučera JiříBeránek Petr-99106 3171
9.Nejedlý MiroslavVavřička Richard-10-5-4  0372
10.Mužátko TomášSedláček Václav787  3082
11.Kučera JiříBauer Jan3410  3092
12.Nejedlý MiroslavBeránek Petr-87-814832102
13.Mužátko TomášVavřička Richard-11996 31112
14.Živný LiborSedláček Václav-104-4-11 13113
15.Nejedlý MiroslavBauer Jan108-54 31123
16.Mužátko TomášBeránek Petr-9-10-9  03124
17.Živný LiborVavřička Richard-7-59-10 13125
18.Kučera JiříSedláček Václav10-7-49-823126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mužátko Tomáš31Bauer Jan04
Živný Libor22Beránek Petr13
Kučera Jiří31Vavřička Richard22
Nejedlý Miroslav31Sedláček Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jitkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jitkov 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30655:638Jitkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štukhejl Pavel
Paušíma Milan
 
 
Krejčí Aleš
Fikar Petr
 
 
-5136-683210
2.Blažek Miroslav
Hamerník Miloš
 
 
Trtík Zdeněk
Fikar Milan
 
 
-5-77-3 1311
3.Štukhejl PavelFikar Petr996  3021
4.Hamerník MilošKrejčí Aleš15-6-5-6 1322
5.Paušíma MilanFikar Milan17-1079 3132
6.Blažek MiroslavTrtík Zdeněk5-8-67-62333
7.Hamerník MilošFikar Petr10-8-7-6 1334
8.Paušíma MilanKrejčí Aleš9136  3044
9.Blažek MiroslavFikar Milan7-8-6673254
10.Štukhejl PavelTrtík Zdeněk-6-6-6  0355
11.Paušíma MilanFikar Petr-6576 3165
12.Blažek MiroslavKrejčí Aleš657  3075
13.Štukhejl PavelFikar Milan-6625 3185
14.Hamerník MilošTrtík Zdeněk10-6-8-12 1386
15.Blažek MiroslavFikar Petr-6-8-7  0387
16.Štukhejl PavelKrejčí Aleš656  3097
17.Hamerník MilošFikar Milan1296  30107
18.Paušíma MilanTrtík Zdeněk-89-68832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štukhejl Pavel31Fikar Petr22
Hamerník Miloš13Krejčí Aleš13
Paušíma Milan40Fikar Milan04
Blažek Miroslav22Trtík Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ZŠ Nuselská HB ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:18620:504HB Ostrov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jinek Matyáš
Růžička Jakub
 
 
Sobotka Jiří
Korba Dan
 
 
576  3010
2.Vondrák Radim
Hitzger Marek
 
 
Pajer Vladimír
Červinka Jiří
 
 
-710-7443220
3.Vondrák RadimSobotka Jiří4108  3030
4.Růžička JakubKorba Dan679  3040
5.Jinek MatyášPajer Vladimír6-1012-9-92341
6.Hitzger MarekČervinka Jiří789  3051
7.Růžička JakubSobotka Jiří989  3061
8.Jinek MatyášKorba Dan764  3071
9.Hitzger MarekPajer Vladimír-6-5-13  0372
10.Vondrák RadimČervinka Jiří528  3082
11.Jinek MatyášSobotka Jiří7811  3092
12.Hitzger MarekKorba Dan-9987 31102
13.Vondrák RadimPajer Vladimír6-6-810-1023103
14.Růžička JakubČervinka Jiří487  30113
15.Hitzger MarekSobotka Jiří-6-7-8  03114
16.Vondrák RadimKorba Dan368  30124
17.Růžička JakubPajer Vladimír-9-6-4  03125
18.Jinek MatyášČervinka Jiří765  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondrák Radim31Sobotka Jiří13
Růžička Jakub31Korba Dan04
Jinek Matyáš31Pajer Vladimír40
Hitzger Marek22Červinka Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Přibyslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ZOD Kámen ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Přibyslav, Husova 302Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:46711:777ZOD Kámen A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Thomayer Jan
Kamarád Prokop
 
 
Kruntorád Zdeněk
Císař Luboš
 
 
8-7910 3110
2.Melichar Zbyněk
Höfer Tomáš
 
 
Röhrich Karel
Nováček Roman
 
 
-6-8-10  0311
3.Thomayer JanNováček Roman8-89-10-122312
4.Kamarád ProkopRöhrich Karel-7-148843222
5.Höfer TomášCísař Luboš-8-9-5  0323
6.Melichar ZbyněkKruntorád Zdeněk-8-108-4 1324
7.Kamarád ProkopNováček Roman8-99-693234
8.Höfer TomášRöhrich Karel8-9-8-5 1335
9.Melichar ZbyněkCísař Luboš-99-6-8 1336
10.Thomayer JanKruntorád Zdeněk89-89 3146
11.Höfer TomášNováček Roman-9-99-8 1347
12.Melichar ZbyněkRöhrich Karel-9-10-9  0348
13.Thomayer JanCísař Luboš9-8-38-32349
14.Kamarád ProkopKruntorád Zdeněk8-6-97-923410
15.Melichar ZbyněkNováček Roman8-109-8932510
16.Thomayer JanRöhrich Karel8-8-7-9 13511
17.Kamarád ProkopCísař Luboš-11-21121032611
18.Höfer TomášKruntorád Zdeněk-98-99-723612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Thomayer Jan13Nováček Roman22
Kamarád Prokop31Röhrich Karel31
Höfer Tomáš04Císař Luboš31
Melichar Zbyněk13Kruntorád Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův Brod FVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Maleč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:37585:607Maleč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Parkán Michal
Kučírek Petr
 
 
Čapek Milan
Klepetko Jiří
 
 
6-49-9-52301
2.Duben Bohumil
Ranecký Tomáš
 
 
Myška Roman
Mejstřík Jiří
 
 
-5-75-9 1302
3.Parkán MichalČapek Milan-511-9-8 1303
4.Ranecký TomášKlepetko Jiří57-76 3113
5.Duben BohumilMejstřík Jiří-5789 3123
6.Kučírek PetrMyška Roman-2-9-9  0324
7.Ranecký TomášČapek Milan-4-6-9  0325
8.Duben BohumilKlepetko Jiří731  3035
9.Kučírek PetrMejstřík Jiří8-88-8-82336
10.Parkán MichalMyška Roman-7766 3146
11.Duben BohumilČapek Milan-5-3-1  0347
12.Kučírek PetrKlepetko Jiří633  3057
13.Parkán MichalMejstřík Jiří6-768 3167
14.Ranecký TomášMyška Roman9-9-8-9 1368
15.Kučírek PetrČapek Milan8-9-3-9 1369
16.Parkán MichalKlepetko Jiří539  3079
17.Ranecký TomášMejstřík Jiří-6-7-7  03710
18.Duben BohumilMyška Roman-887-4-423711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Parkán Michal31Čapek Milan40
Ranecký Tomáš13Klepetko Jiří04
Duben Bohumil22Mejstřík Jiří22
Kučírek Petr13Myška Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž družstev 2 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Horní Studenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Stříbrné Hory ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní StudenecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:39674:697Stříbrné Hory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupoměský Tomáš
Fiedler Roman
 
 
Dvořák Miloslav
Kotil Miloslav
 
 
7-89-8-62301
2.Novotný Daniel
Culek Lukáš
 
 
Mokrý Tomáš
Sláma Zdeněk
 
 
99-7-633211
3.Fiedler RomanMokrý Tomáš968  3021
4.Culek LukášSláma Zdeněk-6-85-9 1322
5.Lupoměský TomášDvořák Miloslav7-96-6-92323
6.Novotný DanielKotil Miloslav-68-7-7 1324
7.Culek LukášMokrý Tomáš-612-6-6 1325
8.Lupoměský TomášSláma Zdeněk-66109 3135
9.Novotný DanielDvořák Miloslav-6-5-7  0336
10.Fiedler RomanKotil Miloslav678  3046
11.Lupoměský TomášMokrý Tomáš-89-71063256
12.Novotný DanielSláma Zdeněk-6-887-82357
13.Fiedler RomanDvořák Miloslav89-77 3167
14.Culek MartinKotil Miloslav77-8-9-92368
15.Novotný DanielMokrý Tomáš787  3078
16.Fiedler RomanSláma Zdeněk-6-6-7  0379
17.Culek MartinDvořák Miloslav-9-78-9 13710
18.Lupoměský TomášKotil Miloslav78-9-7-1023711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiedler Roman31Mokrý Tomáš13
Culek Lukáš02Sláma Zdeněk31
Lupoměský Tomáš22Dvořák Miloslav31
Novotný Daniel13Kotil Miloslav31
Culek Martin02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS