Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zhoř BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dům Hasičů Luka nad JihlavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Dominik
Vrzáček Michal
 
 
Klimeš Luboš
Pytlík Petr
 
 
     0301
2.Zejda Ondřej
Eliáš Adam
 
 
Pavlíček Petr ml.
Oberreiter Daniel
 
 
     3111
3.Zejda OndřejKlimeš Luboš     3021
4.Průša DominikPytlík Petr     3031
5.Eliáš AdamPavlíček Petr ml.     0332
6.Součková NikolaOberreiter Daniel     1333
7.Průša DominikKlimeš Luboš     3243
8.Eliáš AdamPytlík Petr     0344
9.Součková NikolaPavlíček Petr ml.     0345
10.Zejda OndřejOberreiter Daniel     3055
11.Eliáš AdamKlimeš Luboš     0356
12.Součková NikolaPytlík Petr     1357
13.Zejda OndřejPavlíček Petr ml.     1358
14.Průša DominikOberreiter Daniel     3068
15.Součková NikolaKlimeš Luboš     0369
16.Zejda OndřejPytlík Petr     3079
17.Průša DominikPavlíček Petr ml.     3289
18.Eliáš AdamOberreiter Daniel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zejda Ondřej31Klimeš Luboš22
Průša Dominik40Pytlík Petr22
Eliáš Adam13Pavlíček Petr ml.31
Součková Nikola04Oberreiter Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kozlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BatelovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29 TJ Sokol Batelov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Pavel
Doležal Bohumír
 
 
Lang Lukáš
Francálek Milan
 
 
     2301
2.Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
Musil Oldřich
Procházka Michal
 
 
     3011
3.Doležal PavelLang Lukáš     3121
4.Havlíček LadislavFrancálek Milan     0322
5.Pecka VladimírMusil Oldřich     3232
6.Doležal BohumírProcházka Michal     3042
7.Havlíček LadislavLang Lukáš     0343
8.Pecka VladimírFrancálek Milan     1344
9.Doležal BohumírMusil Oldřich     3254
10.Doležal PavelProcházka Michal     3064
11.Pecka VladimírLang Lukáš     0365
12.Milaberský PavelFrancálek Milan     0366
13.Doležal PavelMusil Oldřich     3076
14.Havlíček LadislavProcházka Michal     3186
15.Milaberský PavelLang Lukáš     0387
16.Doležal PavelFrancálek Milan     3197
17.Havlíček LadislavMusil Oldřich     30107
18.Pecka VladimírProcházka Michal     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Pavel40Lang Lukáš31
Havlíček Ladislav22Francálek Milan31
Pecka Vladimír22Musil Oldřich04
Doležal Bohumír20Procházka Michal04
Milaberský Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BítovčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18 Sportovní klub Jihlava D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cahová Zuzana
Vyskočil Štěpán
 
 
Matula Daniel
Zimola Stanislav
 
 
     3010
2.Píšová Adéla
Orkhon Munkhzul
 
 
Doležal Pavel
Šťáva Miroslav
 
 
     2311
3.Vyskočil ŠtěpánDoležal Pavel     3021
4.Píšová AdélaŠťáva Miroslav     3031
5.Cahová ZuzanaMatula Daniel     3241
6.Viktora MiroslavZimola Stanislav     3051
7.Píšová AdélaDoležal Pavel     3061
8.Cahová ZuzanaŠťáva Miroslav     3171
9.Viktora MiroslavMatula Daniel     3181
10.Vyskočil ŠtěpánZimola Stanislav     3091
11.Cahová ZuzanaDoležal Pavel     30101
12.Orkhon MunkhzulŠťáva Miroslav     03102
13.Vyskočil ŠtěpánMatula Daniel     30112
14.Píšová AdélaZimola StanislavWO    03113
15.Orkhon MunkhzulDoležal Pavel     32123
16.Vyskočil ŠtěpánŠťáva Miroslav     30133
17.Píšová AdélaMatula DanielWO    03134
18.Cahová ZuzanaZimola Stanislav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyskočil Štěpán40Doležal Pavel04
Píšová Adéla20Šťáva Miroslav13
Cahová Zuzana40Matula Daniel03
Viktora Miroslav20Zimola Stanislav03
Orkhon Munkhzul11   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Velký Beranov 1975Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47 TJ Velký Beranov 1975

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos František
Kosztolányi Pavel
 
 
Röder Tomáš
Marousek Petr
 
 
     0301
2.Málek Milan st.
Brussmann Jiří
 
 
Pýcha Jiří
Veselý Jaromír
 
 
     2302
3.Málek Milan st.Röder Tomáš     0303
4.Brussmann JiříPýcha Jiří     0304
5.Hos FrantišekMarousek Petr     3014
6.Kosztolányi PavelVeselý Jaromír     3124
7.Brussmann JiříRöder Tomáš     0325
8.Hos FrantišekPýcha Jiří     1326
9.Kosztolányi PavelMarousek Petr     1327
10.Málek Milan st.Veselý Jaromír     1328
11.Hos FrantišekRöder Tomáš     1329
12.Kosztolányi PavelPýcha Jiří     3239
13.Málek Milan st.Marousek Petr     13310
14.Brussmann JiříVeselý Jaromír     03311
15.Kosztolányi PavelRöder Tomáš     13312
16.Málek Milan st.Pýcha Jiří     03313
17.Brussmann JiříMarousek Petr     03314
18.Hos FrantišekVeselý Jaromír     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Málek Milan st.04Röder Tomáš40
Brussmann Jiří04Pýcha Jiří31
Hos František22Marousek Petr31
Kosztolányi Pavel22Veselý Jaromír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:51 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lély Jan
Peštál Matyáš
 
 
Drastich Michal
Wejwoda Petr
 
 
     0301
2.Neuman Miroslav
Vala Josef
 
 
Trávník Milan
Povýšil Vladko
 
 
     0302
3.Lély JanDrastich Michal     1303
4.Peštál MatyášWejwoda Petr     0304
5.Neuman MiroslavTrávník Milan     1305
6.Vala JosefPovýšil Vladko     0306
7.Peštál MatyášDrastich Michal     0307
8.Neuman MiroslavWejwoda Petr     0308
9.Vala JosefTrávník Milan     0309
10.Lély JanPovýšil Vladko     03010
11.Neuman MiroslavDrastich Michal     13011
12.Trutna JanWejwoda Petr     03012
13.Lély JanTrávník Milan     30112
14.Peštál MatyášPovýšil Vladko     03113
15.Trutna JanDrastich Michal     03114
16.Lély JanWejwoda Petr     03115
17.Peštál MatyášTrávník Milan     03116
18.Neuman MiroslavPovýšil Vladko     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lély Jan13Drastich Michal40
Peštál Matyáš04Wejwoda Petr40
Neuman Miroslav04Trávník Milan31
Vala Josef02Povýšil Vladko40
Trutna Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29 SKST Třešť E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
Hradecký Jan
Hlávka Jan
 
 
     3110
2.Křivánek Jan
Rudolf Vincent
 
 
Šuhaj Ondřej
Šlesinger Martin
 
 
     3020
3.Vyhlídal JanŠuhaj Ondřej     3130
4.Rudolf VincentHlávka Jan     3040
5.Peštálová KláraHradecký Jan     0341
6.Bambula MichaelŠlesinger Martin     3151
7.Rudolf VincentŠuhaj Ondřej     0352
8.Peštálová KláraHlávka Jan     3162
9.Bambula MichaelHradecký Jan     1363
10.Vyhlídal JanŠlesinger Martin     1364
11.Peštálová KláraŠuhaj Ondřej     0365
12.Bambula MichaelHlávka Jan     3175
13.Vyhlídal JanHradecký Jan     2376
14.Rudolf VincentŠlesinger Martin     3186
15.Bambula MichaelŠuhaj Ondřej     2387
16.Vyhlídal JanHlávka Jan     3097
17.Rudolf VincentHradecký Jan     31107
18.Peštálová KláraŠlesinger Martin     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyhlídal Jan22Šuhaj Ondřej31
Rudolf Vincent31Hlávka Jan04
Peštálová Klára22Hradecký Jan31
Bambula Michael22Šlesinger Martin13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy