Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zhoř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Velký Beranov 1975Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZhořRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:49 TJ Velký Beranov 1975

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvolánek Petr
Pavlíček Petr ml.
 
 
Pýcha Jiří
Veselý Jaromír
 
 
     1301
2.Oberreiter Daniel
Pytlík Petr
 
 
Marousek Petr
Marousek Šimon
 
 
     1302
3.Oberreiter DanielPýcha Jiří     0303
4.Pytlík PetrMarousek Petr     0304
5.Pavlíček Petr ml.Veselý Jaromír     2305
6.Zvolánek PetrMarousek Šimon     0306
7.Pytlík PetrPýcha Jiří     1307
8.Pavlíček Petr ml.Marousek Petr     2308
9.Zvolánek PetrVeselý Jaromír     0309
10.Oberreiter DanielMarousek Šimon     03010
11.Pavlíček Petr ml.Pýcha Jiří     23011
12.Zvolánek PetrMarousek Petr     03012
13.Oberreiter DanielVeselý Jaromír     03013
14.Pytlík PetrMarousek Šimon     23014
15.Zvolánek PetrPýcha Jiří     03015
16.Oberreiter DanielMarousek Petr     03016
17.Pytlík PetrVeselý Jaromír     30116
18.Pavlíček Petr ml.Marousek Šimon     31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oberreiter Daniel04Pýcha Jiří40
Pytlík Petr13Marousek Petr40
Pavlíček Petr ml.13Veselý Jaromír31
Zvolánek Petr04Marousek Šimon31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BítovčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna SK Jihlava, Karolíny SvětléRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:9 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Kamil
Šedivý Jiří
 
 
Hron Jiří
Špaček Josef
 
 
     3010
2.Povýšil Vladko
Trávník Milan
 
 
Matula Daniel
Šťáva Miroslav
 
 
     3020
3.Novák KamilMatula Daniel     0321
4.Šedivý JiříHron Jiří     3131
5.Povýšil VladkoZimola Stanislav     3041
6.Trávník MilanŠpaček Josef     3051
7.Šedivý JiříMatula Daniel     3161
8.Povýšil VladkoHron Jiří     3071
9.Trávník MilanZimola Stanislav     3181
10.Novák KamilŠpaček Josef     3091
11.Povýšil VladkoMatula Daniel     30101
12.Trávník MilanHron Jiří     30111
13.Novák KamilZimola Stanislav     30121
14.Půža JanŠpaček Josef     30131
15.Trávník MilanMatula Daniel     30141
16.Novák KamilHron Jiří     31151
17.Půža JanZimola Stanislav     32161
18.Thál JosefŠpaček Josef     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Kamil31Matula Daniel13
Šedivý Jiří20Hron Jiří04
Povýšil Vladko30Zimola Stanislav04
Trávník Milan40Špaček Josef04
Půža Jan20   
Thál Josef10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kozlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BatelovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:24 TJ Sokol Batelov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Petr
Hlávka Jan
 
 
Lang Lukáš
Francálek Milan
 
 
     1301
2.Šuhaj Ondřej
Šlesinger Martin
 
 
Procházka Michal
Bruna Tomáš
 
 
     3011
3.Šuhaj OndřejLang Lukáš     1312
4.Hlávka JanFrancálek Milan     0313
5.Hradecký JanProcházka Michal     3123
6.Šlesinger MartinBruna Tomáš     3033
7.Hlávka JanLang Lukáš     0334
8.Hradecký JanFrancálek Milan     3144
9.Šlesinger MartinProcházka Michal     3054
10.Šuhaj OndřejBruna Tomáš     3064
11.Hradecký JanLang Lukáš     3074
12.Šlesinger MartinFrancálek Milan     0375
13.Šuhaj OndřejProcházka Michal     3085
14.Hlávka JanBruna Tomáš     3095
15.Šlesinger MartinLang Lukáš     0396
16.Šuhaj OndřejFrancálek Milan     0397
17.Hlávka JanProcházka Michal     31107
18.Hradecký JanBruna Tomáš     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šuhaj Ondřej22Lang Lukáš31
Hlávka Jan22Francálek Milan31
Hradecký Jan40Procházka Michal04
Šlesinger Martin22Bruna Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:7 SKST Třešť E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivánek Jan
Kučera Vlastislav
 
 
Zejda Ondřej
Eliáš Adam
 
 
     3010
2.Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
Vrzáček Michal
Součková Nikola
 
 
     3120
3.Rudolf VincentZejda Ondřej     3130
4.Křivánek JanVrzáček Michal     3140
5.Vyhlídal JanSoučková Nikola     3050
6.Bambula MichaelEliáš Adam     3060
7.Kučera VlastislavZejda Ondřej     3070
8.Vyhlídal JanVrzáček Michal     3080
9.Bambula MichaelSoučková Nikola     3090
10.Rudolf VincentEliáš Adam     30100
11.Vyhlídal JanZejda Ondřej     03101
12.Bambula MichaelVrzáček Michal     30111
13.Rudolf VincentSoučková Nikola     30121
14.Kučera VlastislavEliáš Adam     30131
15.Bambula MichaelZejda Ondřej     31141
16.Rudolf VincentVrzáček Michal     30151
17.Kučera VlastislavSoučková Nikola     30161
18.Vyhlídal JanEliáš Adam     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rudolf Vincent40Zejda Ondřej13
Křivánek Jan10Vrzáček Michal04
Vyhlídal Jan31Součková Nikola04
Bambula Michael40Eliáš Adam04
Kučera Vlastislav30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KameniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31 TJ Sokol Kamenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neuman Miroslav
Trutna Jan
 
 
Doležal Pavel
Grégr Petr
 
 
     2301
2.Bumbálek Miroslav
Solař Jan
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3011
3.Pekárek MilošDoležal Pavel     0312
4.Peštál MatyášGrégr Petr     3222
5.Neuman MiroslavPecka Vladimír     3132
6.Trutna JanHavlíček Ladislav     1333
7.Peštál MatyášDoležal Pavel     1334
8.Neuman MiroslavGrégr Petr     3244
9.Trutna JanPecka Vladimír     3054
10.Pekárek MilošHavlíček Ladislav     3164
11.Neuman MiroslavDoležal Pavel     3074
12.Trutna JanGrégr Petr     3184
13.Pekárek MilošPecka Vladimír     1385
14.Peštál MatyášHavlíček Ladislav     2386
15.Trutna JanDoležal Pavel     1387
16.Pekárek MilošGrégr Petr     3097
17.Peštál MatyášPecka Vladimír     31107
18.Neuman MiroslavHavlíček Ladislav     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pekárek Miloš22Doležal Pavel31
Peštál Matyáš22Grégr Petr04
Neuman Miroslav40Pecka Vladimír13
Trutna Jan22Havlíček Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hos František
Kosztolányi Pavel
 
 
Cahová Zuzana
Viktora Miroslav
 
 
     1301
2.Brussmann Jiří
Málek Milan st.
 
 
Orkhon Munkhzul
Bartůšek Lukáš
 
 
     3111
3.Hos FrantišekViktora Miroslav     0312
4.Brussmann JiříCahová Zuzana     3122
5.Málek Milan st.Orkhon Munkhzul     3032
6.Kosztolányi PavelBartůšek Lukáš     3042
7.Brussmann JiříViktora Miroslav     0343
8.Málek Milan st.Cahová Zuzana     3053
9.Kosztolányi PavelOrkhon Munkhzul     0354
10.Hos FrantišekBartůšek Lukáš     3064
11.Málek Milan st.Viktora Miroslav     0365
12.Kosztolányi PavelCahová Zuzana     1366
13.Hos FrantišekOrkhon Munkhzul     3076
14.Brussmann JiříBartůšek Lukáš     3186
15.Kosztolányi PavelViktora Miroslav     3296
16.Hos FrantišekCahová Zuzana     0397
17.Brussmann JiříOrkhon Munkhzul     0398
18.Málek Milan st.Bartůšek Lukáš     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hos František22Viktora Miroslav31
Brussmann Jiří22Cahová Zuzana22
Málek Milan st.22Orkhon Munkhzul22
Kosztolányi Pavel22Bartůšek Lukáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy