Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zhoř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kozlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZhořRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36 TJ Kozlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Petr
Klimeš Luboš
 
 
Francálek Milan
Lang Lukáš
 
 
     1301
2.Pavlíček Petr ml.
Zvolánek Petr
 
 
Musil Oldřich
Procházka Michal
 
 
     3111
3.Pytlík PetrFrancálek Milan     0312
4.Klimeš LubošLang Lukáš     1313
5.Pavlíček Petr ml.Musil Oldřich     3023
6.Zvolánek PetrProcházka Michal     2324
7.Klimeš LubošFrancálek Milan     1325
8.Pavlíček Petr ml.Lang Lukáš     2326
9.Zvolánek PetrMusil Oldřich     2327
10.Pytlík PetrProcházka Michal     3137
11.Pavlíček Petr ml.Francálek Milan     1338
12.Zvolánek PetrLang Lukáš     0339
13.Pytlík PetrMusil Oldřich     3049
14.Oberreiter DanielProcházka Michal     3059
15.Zvolánek PetrFrancálek Milan     03510
16.Pytlík PetrLang Lukáš     03511
17.Oberreiter DanielMusil Oldřich     31611
18.Pavlíček Petr ml.Procházka Michal     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pytlík Petr22Francálek Milan40
Klimeš Luboš02Lang Lukáš40
Pavlíček Petr ml.22Musil Oldřich13
Zvolánek Petr04Procházka Michal13
Oberreiter Daniel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BítovčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43 SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Pavel
Šťáva Miroslav
 
 
Vrzáček Michal
Průša Dominik
 
 
     3210
2.Matula Daniel
Holub Ludvík
 
 
Eliáš Martin
Eliáš Adam
 
 
     3120
3.Doležal PavelPrůša Dominik     0321
4.Šťáva MiroslavEliáš Martin     0322
5.Holub LudvíkVrzáček Michal     2323
6.Matula DanielEliáš Adam     3133
7.Šťáva MiroslavPrůša Dominik     0334
8.Holub LudvíkEliáš Martin     3044
9.Matula DanielVrzáček Michal     0345
10.Doležal PavelEliáš Adam     3255
11.Holub LudvíkPrůša Dominik     0356
12.Matula DanielEliáš Martin     0357
13.Doležal PavelVrzáček Michal     2358
14.Hron JiříEliáš Adam     1359
15.Matula DanielPrůša Dominik     23510
16.Doležal PavelEliáš Martin     03511
17.Hron JiříVrzáček Michal     03512
18.Holub LudvíkEliáš Adam     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Doležal Pavel13Průša Dominik40
Šťáva Miroslav02Eliáš Martin31
Holub Ludvík22Vrzáček Michal40
Matula Daniel13Eliáš Adam13
Hron Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velký Beranov 1975Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Velký BeranovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20 TJ Velký Beranov 1975

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röder Tomáš
Marousek Petr
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3110
2.Pýcha Jiří
Veselý Jaromír
 
 
Doležal Pavel
Doležal Bohumír
 
 
     3220
3.Röder TomášGrégr Petr     3030
4.Pýcha JiříDoležal Pavel     2331
5.Marousek PetrPecka Vladimír     3141
6.Veselý JaromírHavlíček Ladislav     3051
7.Pýcha JiříGrégr Petr     3261
8.Marousek PetrDoležal Pavel     1362
9.Veselý JaromírPecka Vladimír     3072
10.Röder TomášHavlíček Ladislav     3182
11.Marousek PetrGrégr Petr     3092
12.Veselý JaromírDoležal Pavel     31102
13.Röder Tomáš ml.Pecka Vladimír     23103
14.Pýcha JiříDoležal Bohumír     30113
15.Veselý JaromírGrégr Petr     30123
16.Röder Tomáš ml.Doležal Pavel     03124
17.Pýcha JiříPecka Vladimír     30134
18.Marousek PetrDoležal Bohumír     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röder Tomáš20Grégr Petr04
Pýcha Jiří31Doležal Pavel31
Marousek Petr31Pecka Vladimír13
Veselý Jaromír40Havlíček Ladislav02
Röder Tomáš ml.02Doležal Bohumír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna SK Jihlava, Karolíny SvětléRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39 Sportovní klub Jihlava D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drastich Michal
Novák Kamil
 
 
Rambousek Jan
Hons David
 
 
     3210
2.Trávník Milan
Povýšil Vladko
 
 
Viktora Miroslav
Vyskočil Štěpán
 
 
     0311
3.Drastich MichalRambousek Jan     2312
4.Novák KamilCahová Zuzana     2313
5.Povýšil VladkoVyskočil Štěpán     0314
6.Trávník MilanViktora Miroslav     0315
7.Novák KamilRambousek Jan     0316
8.Povýšil VladkoCahová Zuzana     3026
9.Trávník MilanVyskočil Štěpán     0327
10.Drastich MichalViktora Miroslav     3037
11.Povýšil VladkoRambousek Jan     3047
12.Trávník MilanCahová Zuzana     2348
13.Drastich MichalVyskočil Štěpán     1349
14.Novák KamilHons David     03410
15.Trávník MilanRambousek Jan     23411
16.Drastich MichalCahová Zuzana     30511
17.Thál JosefVyskočil Štěpán     03512
18.Povýšil VladkoHons David     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drastich Michal22Rambousek Jan31
Novák Kamil03Cahová Zuzana22
Povýšil Vladko31Vyskočil Štěpán40
Trávník Milan04Viktora Miroslav11
Thál Josef01Hons David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BatelovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36 TJ Sokol Brtnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuhaj Ondřej
Šlesinger Martin
 
 
Hos Roman
Brussmann Jiří
 
 
     2301
2.Hradecký Jan
Němeček Petr
 
 
Kosztolányi Pavel
Vrzal Milan
 
 
     3211
3.Šuhaj OndřejHos Roman     0312
4.Šlesinger MartinBrussmann Jiří     3022
5.Hradecký JanKosztolányi Pavel     3032
6.Hlávka JanVrzal Milan     2333
7.Šlesinger MartinHos Roman     0334
8.Hradecký JanBrussmann Jiří     3244
9.Hlávka JanKosztolányi Pavel     1345
10.Šuhaj OndřejVrzal Milan     3155
11.Hradecký JanHos Roman     1356
12.Hlávka JanBrussmann Jiří     1357
13.Šuhaj OndřejKosztolányi Pavel     1358
14.Šlesinger MartinVrzal Milan     3068
15.Hlávka JanHos Roman     1369
16.Šuhaj OndřejBrussmann Jiří     3179
17.Šlesinger MartinKosztolányi Pavel     3089
18.Hradecký JanVrzal Milan     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šuhaj Ondřej22Hos Roman40
Šlesinger Martin31Brussmann Jiří13
Hradecký Jan22Kosztolányi Pavel22
Hlávka Jan04Vrzal Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Třešť EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dr. Richtra 487/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:34 SKST Třešť E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivánek Jan
Kučera Vlastislav
 
 
Peštál Matyáš
Solař Jan
 
 
     3210
2.Bambula Michael
Vyhlídal Jan
 
 
Hrdlička Tomáš
Vařílek Josef
 
 
     3120
3.Vyhlídal JanHrdlička Tomáš     2321
4.Kučera VlastislavVařílek Josef     3131
5.Rudolf VincentPeštál Matyáš     3241
6.Bambula MichaelSolař Jan     0342
7.Kučera VlastislavHrdlička Tomáš     3052
8.Rudolf VincentVařílek Josef     3262
9.Bambula MichaelPeštál Matyáš     3272
10.Vyhlídal JanSolař Jan     0373
11.Rudolf VincentHrdlička Tomáš     3083
12.Bambula MichaelVařílek Josef     3293
13.Vyhlídal JanPeštál Matyáš     32103
14.Křivánek JanSolař Jan     32113
15.Bambula MichaelHrdlička Tomáš     03114
16.Vyhlídal JanVařílek Josef     13115
17.Křivánek JanPeštál Matyáš     30125
18.Rudolf VincentSolař Jan     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyhlídal Jan13Hrdlička Tomáš22
Kučera Vlastislav20Vařílek Josef13
Rudolf Vincent31Peštál Matyáš04
Bambula Michael22Solař Jan31
Křivánek Jan20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy