Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zhoř BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK BUWOL METAL Luka nad Jihlavou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZhořRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:23 TJ Zhoř B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Luboš
Oberreiter Daniel
 
 
Průša Dominik
Vrzáček Michal
 
 
     0301
2.Pavlíček Petr ml.
Pytlík Petr
 
 
Součková Nikola
Eliáš Adam
 
 
     3111
3.Klimeš LubošPrůša Dominik     3021
4.Oberreiter DanielVrzáček Michal     0322
5.Pavlíček Petr ml.Součková Nikola     3032
6.Pytlík PetrEliáš Adam     3042
7.Oberreiter DanielPrůša Dominik     0343
8.Pavlíček Petr ml.Vrzáček Michal     3053
9.Pytlík PetrSoučková Nikola     3063
10.Klimeš LubošEliáš Adam     3173
11.Pavlíček Petr ml.Průša Dominik     3183
12.Pytlík PetrVrzáček Michal     3293
13.Klimeš LubošSoučková Nikola     31103
14.Oberreiter DanielEliáš Adam     30113
15.Pytlík PetrPrůša Dominik     13114
16.Klimeš LubošVrzáček Michal     31124
17.Oberreiter DanielSoučková Nikola     13125
18.Pavlíček Petr ml.Eliáš Adam     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš Luboš40Průša Dominik22
Oberreiter Daniel13Vrzáček Michal13
Pavlíček Petr ml.40Součková Nikola13
Pytlík Petr31Eliáš Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kozlov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Batelov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ KozlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26 TJ Kozlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Francálek Milan
Lang Lukáš
 
 
Grégr Petr
Doležal Bohumír
 
 
     3010
2.Musil Oldřich
Procházka Michal
 
 
Pecka Vladimír
Havlíček Ladislav
 
 
     3220
3.Francálek MilanGrégr Petr     3030
4.Lang LukášDoležal Bohumír     3040
5.Musil OldřichPecka Vladimír     3050
6.Procházka MichalHavlíček Ladislav     0351
7.Lang LukášGrégr Petr     3161
8.Musil OldřichDoležal Bohumír     2362
9.Procházka MichalPecka Vladimír     3172
10.Francálek MilanHavlíček Ladislav     3082
11.Musil OldřichGrégr Petr     3092
12.Procházka MichalDoležal Bohumír     31102
13.Bruna JanPecka Vladimír     13103
14.Lang LukášHavlíček Ladislav     30113
15.Procházka MichalGrégr Petr     13114
16.Bruna JanDoležal Bohumír     13115
17.Mátl DavidPecka Vladimír     03116
18.Musil OldřichHavlíček Ladislav     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Francálek Milan20Grégr Petr13
Lang Lukáš30Doležal Bohumír22
Musil Oldřich22Pecka Vladimír22
Procházka Michal22Havlíček Ladislav22
Bruna Jan02   
Mátl David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK BítovčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Jihlava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BítovčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:52 Sportovní klub Jihlava D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matula Daniel
Holub Ludvík
 
 
Cahová Zuzana
Píšová Adéla
 
 
     3110
2.Doležal Pavel
Šťáva Miroslav
 
 
Rambousek Jan
Rambousek Jan
 
 
     1311
3.Matula DanielPíšová Adéla     0312
4.Holub LudvíkViktora Miroslav     0313
5.Doležal PavelCahová Zuzana     0314
6.Šťáva MiroslavRambousek Jan     0315
7.Holub LudvíkPíšová Adéla     0316
8.Doležal PavelOrkhon Munkhzul     0317
9.Šťáva MiroslavCahová Zuzana     0318
10.Matula DanielRambousek Jan     0319
11.Doležal PavelHons David     23110
12.Šťáva MiroslavOrkhon Munkhzul     13111
13.Matula DanielCahová Zuzana     13112
14.Hron JiříRambousek Jan     03113
15.Šťáva MiroslavHons David     03114
16.Matula DanielOrkhon Munkhzul     03115
17.Hron JiříCahová Zuzana     13116
18.Doležal PavelRambousek Jan     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matula Daniel04Píšová Adéla20
Holub Ludvík02Viktora Miroslav10
Doležal Pavel04Cahová Zuzana40
Šťáva Miroslav04Rambousek Jan40
Hron Jiří02Orkhon Munkhzul30
   Hons David20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velký Beranov 1975Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brtnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Velký BeranovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:25 TJ Velký Beranov 1975

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röder Tomáš
Marousek Petr
 
 
Hos František
Kosztolányi Pavel
 
 
     2301
2.Pýcha Jiří
Veselý Jaromír
 
 
Málek Milan st.
Brussmann Jiří
 
 
     3011
3.Röder TomášHos František     3121
4.Pýcha JiříKosztolányi Pavel     3131
5.Marousek PetrMálek Milan st.     3041
6.Veselý JaromírBrussmann Jiří     3251
7.Pýcha JiříHos František     3161
8.Marousek PetrKosztolányi Pavel     3171
9.Veselý JaromírMálek Milan st.     3181
10.Röder TomášBrussmann Jiří     3091
11.Marousek ŠimonHos František     0392
12.Veselý JaromírKosztolányi Pavel     1393
13.Röder Tomáš ml.Málek Milan st.     2394
14.Pýcha JiříBrussmann Jiří     30104
15.Veselý JaromírHos František     32114
16.Röder Tomáš ml.Kosztolányi Pavel     32124
17.Pýcha JiříMálek Milan st.     31134
18.Marousek ŠimonBrussmann Jiří     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Röder Tomáš20Hos František13
Pýcha Jiří40Kosztolányi Pavel13
Marousek Petr20Málek Milan st.13
Veselý Jaromír31Brussmann Jiří04
Marousek Šimon11   
Röder Tomáš ml.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Puklice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kamenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna SK Jihlava, Karolíny SvětléRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28 TJ Sokol Puklice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Půža Jan
Drastich Michal
 
 
Lély Jan
Peštál Matyáš
 
 
     2301
2.Trávník Milan
Povýšil Vladko
 
 
Vařílek Josef
Bumbálek Miroslav
 
 
     3011
3.Drastich MichalLély Jan     0312
4.Novák KamilPeštál Matyáš     0313
5.Trávník MilanSolař Jan     3123
6.Povýšil VladkoVařílek Josef     3033
7.Novák KamilLély Jan     0334
8.Trávník MilanPeštál Matyáš     3044
9.Povýšil VladkoSolař Jan     3154
10.Drastich MichalVařílek Josef     3264
11.Trávník MilanLély Jan     0365
12.Povýšil VladkoPeštál Matyáš     3075
13.Drastich MichalSolař Jan     3085
14.Novák KamilVařílek Josef     2386
15.Povýšil VladkoLély Jan     1387
16.Drastich MichalPeštál Matyáš     3097
17.Novák KamilSolař Jan     32107
18.Trávník MilanVařílek Josef     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drastich Michal31Lély Jan40
Novák Kamil13Peštál Matyáš13
Trávník Milan31Solař Jan04
Povýšil Vladko31Vařílek Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Batelov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Třešť ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BatelovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:44 SKST Třešť E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Jan
Němeček Petr
 
 
Kučera Vlastislav
Křivánek Jan
 
 
     0301
2.Hradecký Jan
Šlesinger Martin
 
 
Vyhlídal Jan
Rudolf Vincent
 
 
     2302
3.Hlávka JanVyhlídal Jan     1303
4.Šlesinger MartinRudolf Vincent     0304
5.Hradecký JanKřivánek Jan     1305
6.Němeček PetrKučera Vlastislav     0306
7.Šlesinger MartinVyhlídal Jan     3016
8.Hradecký JanRudolf Vincent     3126
9.Němeček PetrKřivánek Jan     0327
10.Hlávka JanKučera Vlastislav     0328
11.Hradecký JanVyhlídal Jan     3138
12.Němeček PetrRudolf Vincent     2339
13.Hlávka JanKřivánek Jan     13310
14.Šlesinger MartinKučera Vlastislav     03311
15.Němeček PetrVyhlídal Jan     30411
16.Hlávka JanRudolf Vincent     23412
17.Šlesinger MartinKřivánek Jan     13413
18.Hradecký JanKučera Vlastislav     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlávka Jan04Vyhlídal Jan13
Šlesinger Martin13Rudolf Vincent31
Hradecký Jan22Křivánek Jan40
Němeček Petr13Kučera Vlastislav40

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy