Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18 Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
Dufek Filip
Ždánský Vojtěch
 
 
     3010
2.Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
Dalajka Daniel
Vranka Ondřej
 
 
     1311
3.Chromčák PetrDalajka Daniel     3021
4.Petrů StanislavVranka Ondřej     3031
5.Lenczyk DušanDufek Filip     3041
6.Vávra JaromírŽdánský Vojtěch     1342
7.Petrů StanislavDalajka Daniel     3252
8.Lenczyk DušanVranka Ondřej     3262
9.Vávra JaromírDufek Filip     3072
10.Chromčák PetrŽdánský Vojtěch     3082
11.Lenczyk DušanDalajka Daniel     3192
12.Glück ZdeněkVranka Ondřej     0393
13.Chromčák PetrDufek Filip     31103
14.Petrů StanislavŽdánský Vojtěch     30113
15.Glück ZdeněkDalajka Daniel     03114
16.Chromčák PetrVranka Ondřej     30124
17.Petrů StanislavDufek Filip     30134
18.Lenczyk DušanŽdánský Vojtěch     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chromčák Petr40Dalajka Daniel13
Petrů Stanislav40Vranka Ondřej13
Lenczyk Dušan40Dufek Filip04
Vávra Jaromír11Ždánský Vojtěch13
Glück Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:27684:581TJ Sokol Valašské Klobouky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělaška Martin
Fojtů Dalibor
 
 
Jílek Petr
Jelínek Petr
 
 
666  3010
2.Maniš Dalibor
Raška Miroslav
 
 
Plišťák Miroslav
Mareš Lukáš
 
 
46-8-773220
3.Fojtů DaliborPlišťák Miroslav-108610 3130
4.Maniš DaliborJílek Petr-22125 3140
5.Bělaška MartinJelínek Petr24-119 3150
6.Raška MiroslavMareš Lukáš1310-77 3160
7.Maniš DaliborPlišťák Miroslav-310-10-8 1361
8.Bělaška MartinJílek Petr6-9-7653271
9.Raška MiroslavJelínek Petr966  3081
10.Fojtů DaliborMareš Lukáš8-8-7783291
11.Bělaška MartinPlišťák Miroslav8-113-5532101
12.Raška MiroslavJílek Petr237  30111
13.Fojtů DaliborJelínek Petr-10104-9-1023112
14.Maniš DaliborMareš Lukáš-8-108-9 13113
15.Raška MiroslavPlišťák MiroslavWO    30123
16.Fojtů DaliborJílek Petr10912  30133
17.Maniš DaliborJelínek PetrWO    03134
18.Bělaška MartinMareš Lukáš-9-9-9  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fojtů Dalibor31Plišťák Miroslav12
Maniš Dalibor12Jílek Petr04
Bělaška Martin31Jelínek Petr12
Raška Miroslav30Mareš Lukáš22
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "C"Vrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:43560:674TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinovský Radek
Bureš Michal
 
 
Svoboda David
Vlček Jan
 
 
-9625 3110
2.Bureš Daniel
Plášek Jonáš
 
 
Kopečný Zdeněk st.
Kopečný Roman
 
 
-7-7-7  0311
3.Plášek JonášKopečný Zdeněk st.79-7-6-62312
4.Bureš MichalKopečný Roman7-5-710-102313
5.Martinovský RadekVlček Jan69-126 3123
6.Bureš DanielSvoboda David-5-812-12 1324
7.Bureš MichalKopečný Zdeněk st.-101077 3134
8.Martinovský RadekKopečný Roman-5-910-8 1335
9.Bureš DanielVlček Jan7-4-108103245
10.Plášek JonášSvoboda David-9-4-5  0346
11.Martinovský RadekKopečný Zdeněk st.-4-4-3  0347
12.Bureš DanielKopečný Roman-10-74-4 1348
13.Malatinský PetrVlček Jan86-86 3158
14.Bureš MichalSvoboda David5-895 3168
15.Bureš DanielKopečný Zdeněk st.-8-510-6 1369
16.Malatinský PetrKopečný Roman-9-9-9  03610
17.Bureš MichalVlček JanWO    03611
18.Martinovský RadekSvoboda DavidWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plášek Jonáš02Kopečný Zdeněk st.31
Bureš Michal21Kopečný Roman40
Martinovský Radek12Vlček Jan03
Bureš Daniel13Svoboda David21
Malatinský Petr11   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39 TJ Sokol Šarovy z.s. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
Gajdůšek Robert
Chytil Jan
 
 
     0301
2.Minařík Roman
Černoch Břetislav
 
 
Batoušek Vladimír
Úředníček Petr
 
 
     3111
3.Černoch BřetislavGajdůšek Robert     0312
4.Kruťa JosefChytil Jan     2313
5.Minařík RomanBatoušek Vladimír     3023
6.Čevela VladislavÚředníček Petr     3033
7.Kruťa JosefGajdůšek Robert     0334
8.Minařík RomanChytil Jan     2335
9.Čevela VladislavBatoušek Vladimír     3245
10.Černoch BřetislavÚředníček Petr     3255
11.Minařík RomanGajdůšek Robert     1356
12.Čevela VladislavChytil Jan     1357
13.Černoch BřetislavBatoušek Vladimír     3267
14.Kruťa JosefÚředníček Petr     1368
15.Čevela VladislavGajdůšek Robert     2369
16.Černoch BřetislavChytil Jan     13610
17.Kruťa JosefBatoušek Vladimír     32710
18.Minařík RomanÚředníček Petr     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Břetislav22Gajdůšek Robert40
Kruťa Josef13Chytil Jan40
Minařík Roman22Batoušek Vladimír04
Čevela Vladislav22Úředníček Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 1. ZŠ NapajedlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40 Slovan Luhačovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Miroslav
Hastík Petr
 
 
Žmolík Milan
Böhm Jiří
 
 
     0301
2.Tesař Tomáš
Mikulka Petr
 
 
Šebesta Petr
Macík Jan
 
 
     0302
3.Hastík PetrŽmolík Milan     0303
4.Mikulka PetrBöhm Jiří     1304
5.Tesař Tomᚊebesta Petr     3014
6.Tomek MiroslavMacík Jan     3024
7.Mikulka PetrŽmolík Milan     1325
8.Tesař TomášBöhm Jiří     3235
9.Tomek MiroslavŠebesta Petr     2336
10.Hastík PetrMacík Jan     0337
11.Tesař Tomᚎmolík Milan     1338
12.Tomek MiroslavBöhm Jiří     3048
13.Vlček LubomírŠebesta Petr     0349
14.Mikulka PetrMacík Jan     3259
15.Tomek MiroslavŽmolík Milan     13510
16.Vlček LubomírBöhm Jiří     13511
17.Mikulka PetrŠebesta Petr     30611
18.Tesař TomášMacík Jan     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hastík Petr02Žmolík Milan40
Mikulka Petr22Böhm Jiří22
Tesař Tomáš22Šebesta Petr22
Tomek Miroslav22Macík Jan22
Vlček Lubomír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filipiak Jakub
Filipiak Jan
 
 
Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
     3110
2.Zicha Stanislav
Zicha Patrik
 
 
Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
     0311
3.Filipiak JakubMachů Radek st.     3021
4.Filipiak JanFojtů Miroslav     2322
5.Zicha StanislavStružka Radomír     2323
6.Zicha PatrikMachů Roman st.     0324
7.Filipiak JanMachů Radek st.     3234
8.Zicha StanislavFojtů Miroslav     3144
9.Zicha PatrikStružka Radomír     0345
10.Filipiak JakubMachů Roman st.     1346
11.Zicha StanislavMachů Radek st.     3156
12.Zicha PatrikFojtů Miroslav     0357
13.Filipiak JakubStružka Radomír     3167
14.Filipiak JanMachů Roman st.     3277
15.Zicha PatrikMachů Radek st.     0378
16.Filipiak JakubFojtů Miroslav     3288
17.Filipiak JanStružka Radomír     3298
18.Zicha StanislavMachů Roman st.     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filipiak Jakub31Machů Radek st.13
Filipiak Jan31Fojtů Miroslav22
Zicha Stanislav22Stružka Radomír22
Zicha Patrik04Machů Roman st.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS