Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31696:671TJ Vysoké Pole z.s. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stružka Radomír
Kovařík Miroslav
 
 
Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
6-6-10-12 1301
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Lenczyk Dušan
Glück Zdeněk
 
 
475  3011
3.Machů Radek st.Chromčák Petr-6-78-6 1312
4.Machů Roman st.Petrů Stanislav-7118-5-42313
5.Stružka RadomírLenczyk Dušan-8-108863223
6.Adámek PavelGlück Zdeněk12-796 3133
7.Machů Roman st.Chromčák Petr-9-6-2  0334
8.Stružka RadomírPetrů Stanislav8-9-511123244
9.Adámek PavelLenczyk Dušan-8-510-8 1345
10.Machů Radek st.Glück Zdeněk876  3055
11.Stružka RadomírChromčák Petr487  3065
12.Adámek PavelPetrů Stanislav-8138-6-62366
13.Machů Radek st.Lenczyk Dušan66-85 3176
14.Machů Roman st.Glück Zdeněk-4968 3186
15.Adámek PavelChromčák Petr-89-12-9 1387
16.Machů Radek st.Petrů Stanislav5-8910 3197
17.Machů Roman st.Lenczyk Dušan69-72 31107
18.Stružka RadomírGlück Zdeněk6-51214 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Machů Radek st.31Chromčák Petr31
Machů Roman st.22Petrů Stanislav22
Stružka Radomír40Lenczyk Dušan13
Adámek Pavel13Glück Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Újezd "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 51, Pozlovice, Víceúčelový sál OÚ Pozlovice, vchod z pravé strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:34656:647SK Újezd "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Milan
Böhm Jiří
 
 
Filipiak Jan
Filipiak Jakub
 
 
-81067 3110
2.Mikulec Karel
Macík Jan
 
 
Martinek Filip
Šandor Josef
 
 
-6910-6-72311
3.Žmolík MilanFilipiak Jakub56-7-9-62312
4.Macík JanŠandor Josef543  3022
5.Böhm JiříFilipiak Jan7-911-5-102323
6.Mikulec KarelMartinek Filip-2-59-6 1324
7.Macík JanFilipiak Jakub79-43 3134
8.Böhm JiříŠandor Josef659  3044
9.Mikulec KarelFilipiak Jan-6-57-11 1345
10.Žmolík MilanMartinek Filip8-146-5-62346
11.Böhm JiříFilipiak Jakub85-67 3156
12.Mikulec KarelŠandor Josef49-62 3166
13.Žmolík MilanFilipiak Jan6-3-9-9 1367
14.Macík JanMartinek Filip-8-6-4  0368
15.Mikulec KarelFilipiak Jakub910-9-7-92369
16.Žmolík MilanŠandor Josef1035  3079
17.Macík JanFilipiak Jan7126  3089
18.Böhm JiříMartinek Filip-7-510-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žmolík Milan13Filipiak Jakub22
Macík Jan31Šandor Josef04
Böhm Jiří22Filipiak Jan31
Mikulec Karel13Martinek Filip40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Vrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25668:587TJ Sokol Šarovy z.s. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Batoušek Vladimír
Henzl Václav
 
 
Škrabala Jaroslav
Zatloukal Darek
 
 
67-8-9-82301
2.Gajdůšek Robert
Chytil Jan
 
 
Tesař Tomáš
Tomek Miroslav
 
 
787  3011
3.Batoušek VladimírZatloukal Darek7-993 3121
4.Henzl VáclavŠkrabala Jaroslav9-6-7-8 1322
5.Chytil JanTomek Miroslav-886-11-72323
6.Gajdůšek RobertTesař Tomáš-8-89683233
7.Henzl VáclavZatloukal Darek1088  3043
8.Chytil JanŠkrabala Jaroslav8-133-7-62344
9.Gajdůšek RobertTomek Miroslav987  3054
10.Batoušek VladimírTesař Tomáš8-127-883264
11.Chytil JanZatloukal Darek457  3074
12.Gajdůšek RobertŠkrabala Jaroslav489  3084
13.Batoušek VladimírTomek Miroslav-10-8-6  0385
14.Henzl VáclavTesař Tomáš8-8811 3195
15.Gajdůšek RobertZatloukal Darek768  30105
16.Batoušek VladimírŠkrabala Jaroslav-5-4-2  03106
17.Henzl VáclavTomek Miroslav6-654 31116
18.Chytil JanTesař Tomáš666  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Batoušek Vladimír22Zatloukal Darek04
Henzl Václav31Škrabala Jaroslav31
Chytil Jan22Tomek Miroslav22
Gajdůšek Robert40Tesař Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28668:609TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopečný Zdeněk st.
Chmelař David
 
 
Kruťa Josef
Křižka Tomáš
 
 
7-1112-893210
2.Koiš Jaroslav
Ovesný Vratislav
 
 
Minařík Roman
Černoch Břetislav
 
 
-9-8-3  0311
3.Kopečný Zdeněk st.Černoch Břetislav1269  3021
4.Chmelař DavidKruťa Josef-10387 3131
5.Ovesný VratislavKřižka Tomáš-51167 3141
6.Koiš JaroslavMinařík Roman-5-8-5  0342
7.Chmelař DavidČernoch Břetislav27-48 3152
8.Ovesný VratislavKruťa Josef-9737 3162
9.Koiš JaroslavKřižka Tomáš3107  3072
10.Kopečný Zdeněk st.Minařík Roman-6-91010-62373
11.Ovesný VratislavČernoch Břetislav-8-797-72374
12.Koiš JaroslavKruťa Josef7-7104 3184
13.Kopečný Zdeněk st.Křižka Tomáš583  3094
14.Chmelař DavidMinařík Roman5-10-5-9 1395
15.Koiš JaroslavČernoch Břetislav-7-1295832105
16.Kopečný Zdeněk st.Kruťa Josef77-105 31115
17.Chmelař DavidKřižka Tomáš4811  30125
18.Ovesný VratislavMinařík Roman-5-4-6  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopečný Zdeněk st.31Černoch Břetislav13
Chmelař David31Kruťa Josef04
Ovesný Vratislav22Křižka Tomáš04
Koiš Jaroslav31Minařík Roman40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Vrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:47543:682SK Slavičín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plišťák Miroslav
Dohnal Josef
 
 
Fojtů Jaromír
Martinovský Radek
 
 
-9511-9-92301
2.Černohous Jan
Šindelář Petr
 
 
Bureš Daniel
Bureš Michal
 
 
10-8-9-5 1302
3.Černohous JanMalatinský Petr-3-67-3 1303
4.Dohnal JosefMartinovský Radek-611-7-5 1304
5.Jílek PetrBureš Michal-2-3-3  0305
6.Plišťák MiroslavBureš Daniel-10979 3115
7.Dohnal JosefMalatinský Petr-5-3-9  0316
8.Šindelář PetrMartinovský Radek98-8-4-82317
9.Plišťák MiroslavBureš Michal59-10-3-32318
10.Černohous JanBureš Daniel-86-4-9 1319
11.Šindelář PetrFojtů Jaromír-9-7-9  03110
12.Plišťák MiroslavMartinovský Radek-6269 31210
13.Černohous JanBureš Michal-4-5-7  03211
14.Dohnal JosefBureš Daniel-10-10-8  03212
15.Plišťák MiroslavFojtů Jaromír4105  30312
16.Černohous JanMartinovský Radek-10-5-7  03313
17.Dohnal JosefBureš Michal-6-7-9  03314
18.Šindelář PetrBureš Daniel-699-6-423315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černohous Jan04Malatinský Petr20
Dohnal Josef04Martinovský Radek31
Jílek Petr01Bureš Michal40
Plišťák Miroslav31Bureš Daniel31
Šindelář Petr03Fojtů Jaromír11



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "C"Vrchní
rozhodčí:
Vranka Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36698:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalajka Daniel
Kudělka Matyáš
 
 
Raška Miroslav
Maniš Dalibor
 
 
-8458 3110
2.Vranka Ondřej
Ďuláková Kateřina
 
 
Bělaška Martin
Kyjanka Petr
 
 
586  3020
3.Dalajka DanielRaška Miroslav-1672-1463230
4.Vranka OndřejBělaška Martin7-9-9-10 1331
5.Kudělka MatyášKyjanka Petr9-658 3141
6.Ďuláková KateřinaManiš Dalibor98-910 3151
7.Vranka OndřejRaška Miroslav810-86 3161
8.Kudělka MatyášBělaška Martin-1-5-12  0362
9.Ďuláková KateřinaKyjanka Petr6210  3072
10.Dalajka DanielManiš Dalibor-10-7-9  0373
11.Kudělka MatyášRaška Miroslav-7-7810-52374
12.Ďuláková KateřinaBělaška Martin-12-9-5  0375
13.Dalajka DanielKyjanka Petr-9-99-7 1376
14.Vranka OndřejManiš Dalibor62-710 3186
15.Ďuláková KateřinaRaška Miroslav8-10-7-4 1387
16.Dalajka DanielBělaška Martin-613-11-4 1388
17.Vranka OndřejKyjanka Petr79-13-1183298
18.Kudělka MatyášManiš Dalibor129-9-9-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dalajka Daniel13Raška Miroslav22
Vranka Ondřej31Bělaška Martin40
Kudělka Matyáš13Kyjanka Petr13
Ďuláková Kateřina22Maniš Dalibor22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS