Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 228, 763 26, Luhačovice, Sokolovna Luhačovice, vchod od nákupního střediskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33620:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Milan
Macík Jan
 
 
Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
-7-8-8  0301
2.Mikulec Karel
Šebesta Petr
 
 
Vávra Jaromír
Lenczyk Dušan
 
 
492  3011
3.Macík JanChromčák Petr-812-9-5 1312
4.Mikulec KarelPetrů Stanislav8-10-71163222
5.Žmolík MilanLenczyk Dušan-7687 3132
6.Šebesta PetrVávra Jaromír3-6119 3142
7.Mikulec KarelChromčák Petr-6-2-8  0343
8.Žmolík MilanPetrů Stanislav-8-1069-82344
9.Šebesta PetrLenczyk Dušan-7-8712-62345
10.Macík JanVávra Jaromír610-74 3155
11.Žmolík MilanChromčák Petr-4-2-9  0356
12.Šebesta PetrPetrů Stanislav5102  3066
13.Macík JanLenczyk Dušan-67-9-6 1367
14.Mikulec KarelVávra Jaromír426  3077
15.Šebesta PetrChromčák Petr-2-8-6  0378
16.Macík JanPetrů Stanislav66-10-6-52379
17.Mikulec KarelLenczyk Dušan3-597 3189
18.Žmolík MilanVávra Jaromír695  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macík Jan13Chromčák Petr40
Mikulec Karel31Petrů Stanislav22
Žmolík Milan22Lenczyk Dušan22
Šebesta Petr22Vávra Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:25731:618TJ Vysoké Pole z.s. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
Chytil Jan
Panoš Radovan
 
 
687  3010
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Henzl Libor
Henzl Václav
 
 
889  3020
3.Machů Radek st.Chytil Jan5-104-1063230
4.Stružka RadomírHenzl Václav714  3040
5.Machů Roman st.Panoš Radovan899  3050
6.Fojtů MiroslavHenzl Libor4-8-9-12 1351
7.Stružka RadomírChytil Jan10-278 3161
8.Machů Roman st.Henzl Václav76-10-10-122362
9.Fojtů MiroslavPanoš Radovan374  3072
10.Machů Radek st.Henzl Libor8-11-126-92373
11.Machů Roman st.Chytil Jan-1298-9-52374
12.Fojtů MiroslavHenzl Václav-8-10-9  0375
13.Machů Radek st.Panoš Radovan237  3085
14.Stružka RadomírHenzl Libor-713-91083295
15.Fojtů MiroslavChytil Jan8-68-9932105
16.Machů Radek st.Henzl Václav87-68 31115
17.Stružka RadomírPanoš Radovan-77510 31125
18.Machů Roman st.Henzl Libor8-698 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Machů Radek st.31Chytil Jan13
Stružka Radomír40Henzl Václav22
Machů Roman st.22Panoš Radovan04
Fojtů Miroslav22Henzl Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:45605:697TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šandor Josef
Filipiak Jakub
 
 
Kopečný Roman
Kopečný Zdeněk st.
 
 
-5-8-9  0301
2.Martinek Filip
Zicha Stanislav
 
 
Chmelař David
Svoboda David
 
 
6-489 3111
3.Šandor JosefChmelař David-5-1-9  0312
4.Zicha StanislavKopečný Roman-7-6-8  0313
5.Martinek FilipKopečný Zdeněk st.-1928-973223
6.Filipiak JakubSvoboda David-6-596-52324
7.Zicha StanislavChmelař David-5-6-5  0325
8.Martinek FilipKopečný Roman-9-87763235
9.Filipiak JakubKopečný Zdeněk st.487  3045
10.Šandor JosefSvoboda David-12-58-8 1346
11.Martinek FilipChmelař David-78710 3156
12.Filipiak JakubKopečný Roman814-4-9-52357
13.Šandor JosefKopečný Zdeněk st.8-8-10-8 1358
14.Zicha StanislavSvoboda David-3-910-8 1359
15.Filipiak JakubChmelař David-8-135-5 13510
16.Šandor JosefKopečný Roman-86-9-9 13511
17.Zicha StanislavKopečný Zdeněk st.-26-7-8 13512
18.Martinek FilipSvoboda David-4-7-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šandor Josef04Chmelař David31
Zicha Stanislav04Kopečný Roman31
Martinek Filip31Kopečný Zdeněk st.22
Filipiak Jakub13Svoboda David40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 1. ZŠ NapajedlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:41 TJ Jiskra Otrokovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Miroslav
Škrabala Jaroslav
 
 
Jelínek Petr
Mareš Lukáš
 
 
     3010
2.Mikulka Petr
Tesař Tomáš
 
 
Plišťák Miroslav
Šindelář Petr
 
 
     2311
3.Škrabala JaroslavJelínek Petr     1312
4.Mikulka PetrŠindelář Petr     3222
5.Tesař TomášMareš Lukáš     3232
6.Tomek MiroslavPlišťák Miroslav     0333
7.Mikulka PetrJelínek Petr     2334
8.Tesař Tomᚊindelář Petr     3144
9.Tomek MiroslavMareš Lukáš     0345
10.Škrabala JaroslavPlišťák Miroslav     3255
11.Tesař TomášJelínek Petr     3165
12.Tomek MiroslavŠindelář Petr     0366
13.Škrabala JaroslavMareš Lukáš     2367
14.Mikulka PetrPlišťák Miroslav     1368
15.Tomek MiroslavJelínek Petr     2369
16.Škrabala JaroslavŠindelář Petr     3179
17.Mikulka PetrMareš Lukáš     3289
18.Tesař TomášPlišťák Miroslav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škrabala Jaroslav22Jelínek Petr31
Mikulka Petr22Šindelář Petr13
Tesař Tomáš31Mareš Lukáš22
Tomek Miroslav04Plišťák Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:18 Orel Kašava "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
Veselý Jiří
Málek Tomáš
 
 
     3010
2.Minařík Roman
Dočkal Jakub
 
 
Dalajka Daniel
Vranka Ondřej
 
 
     3220
3.Dočkal JakubDalajka Daniel     3130
4.Kruťa JosefVranka Ondřej     2331
5.Minařík RomanMálek Tomáš     3041
6.Čevela VladislavVeselý Jiří     3051
7.Kruťa JosefDalajka Daniel     2352
8.Minařík RomanVranka Ondřej     3062
9.Čevela VladislavMálek Tomáš     3172
10.Dočkal JakubVeselý Jiří     3182
11.Minařík RomanDalajka Daniel     3092
12.Čevela VladislavVranka Ondřej     1393
13.Dočkal JakubMálek Tomáš     32103
14.Kruťa JosefVeselý Jiří     31113
15.Čevela VladislavDalajka Daniel     30123
16.Dočkal JakubVranka Ondřej     31133
17.Kruťa JosefMálek Tomáš     30143
18.Minařík RomanVeselý Jiří     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dočkal Jakub40Dalajka Daniel13
Kruťa Josef22Vranka Ondřej22
Minařík Roman40Málek Tomáš04
Čevela Vladislav31Veselý Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "C"Vrchní
rozhodčí:
Malatinský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:42665:717TJ Sokol Valašské Klobouky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malatinský Petr
Floreš Ivan
 
 
Bělaška Martin
Raška Martin
 
 
-77109 3110
2.Bureš Daniel
Bureš Michal
 
 
Maniš Dalibor
Raška Miroslav
 
 
-5-6-3  0311
3.Floreš IvanRaška Martin741  3021
4.Bureš MichalManiš Dalibor-5-5-7  0322
5.Bureš DanielBělaška Martin-5109-3-62323
6.Malatinský PetrRaška Miroslav-6410-1093233
7.Bureš MichalRaška Martin-710-8-9 1334
8.Bureš DanielManiš Dalibor-579-6-72335
9.Malatinský PetrBělaška Martin-9-10-5  0336
10.Floreš IvanRaška Miroslav-1155-853246
11.Bureš DanielRaška Martin-669-8103256
12.Malatinský PetrManiš Dalibor10-9910 3166
13.Floreš IvanBělaška Martin-10-8-9  0367
14.Bureš MichalRaška Miroslav-10-8-7  0368
15.Malatinský PetrRaška Martin10-98-663278
16.Floreš IvanManiš Dalibor-10-56773288
17.Bureš MichalBělaška Martin-10-910-5 1389
18.Bureš DanielRaška Miroslav-69-79-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Floreš Ivan31Raška Martin13
Bureš Michal04Maniš Dalibor22
Bureš Daniel13Bělaška Martin40
Malatinský Petr31Raška Miroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS