Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21 Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
Martinovský Radek
Plášek Jonáš
 
 
     3010
2.Vávra Jaromír
Lenczyk Dušan
 
 
Malatinský Petr
Bureš Daniel
 
 
     3120
3.Chromčák PetrBureš Daniel     3030
4.Petrů StanislavMalatinský Petr     1331
5.Lenczyk DušanMartinovský Radek     3141
6.Vávra JaromírPlášek Jonáš     3051
7.Petrů StanislavBureš Daniel     1352
8.Lenczyk DušanMalatinský Petr     1353
9.Vávra JaromírMartinovský Radek     2354
10.Chromčák PetrPlášek Jonáš     3064
11.Lenczyk DušanBureš Daniel     3174
12.Vávra JaromírMalatinský Petr     0375
13.Chromčák PetrMartinovský Radek     3085
14.Petrů StanislavPlášek Jonáš     3095
15.Vávra JaromírBureš Daniel     32105
16.Chromčák PetrMalatinský Petr     31115
17.Petrů StanislavMartinovský Radek     30125
18.Lenczyk DušanPlášek Jonáš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chromčák Petr40Bureš Daniel13
Petrů Stanislav22Malatinský Petr31
Lenczyk Dušan31Martinovský Radek13
Vávra Jaromír22Plášek Jonáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:32649:651TJ Sokol Valašské Klobouky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maniš Dalibor
Raška Miroslav
 
 
Čevela Vladislav
Dočkal Jakub
 
 
-10101010 3110
2.Fojtů Dalibor
Juřica Petr
 
 
Černoch Břetislav
Minařík Roman
 
 
8-9-810133220
3.Juřica PetrČernoch Břetislav-7-744-72321
4.Maniš DaliborDočkal Jakub975  3031
5.Raška MiroslavČevela Vladislav-9-53263241
6.Fojtů DaliborMinařík Roman-410-5-11 1342
7.Maniš DaliborČernoch Břetislav9145  3052
8.Raška MiroslavDočkal Jakub9104  3062
9.Fojtů DaliborČevela Vladislav-16-981283272
10.Juřica PetrMinařík Roman-6-6-5  0373
11.Raška MiroslavČernoch Břetislav-8289 3183
12.Fojtů DaliborDočkal Jakub-7-712-7 1384
13.Juřica PetrČevela Vladislav-5-6-6  0385
14.Maniš DaliborMinařík Roman1199  3095
15.Fojtů DaliborČernoch Břetislav-7-8210832105
16.Juřica PetrDočkal Jakub-9-8-8  03106
17.Maniš DaliborČevela Vladislav7-875 31116
18.Raška MiroslavMinařík RomanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Juřica Petr04Černoch Břetislav13
Maniš Dalibor40Dočkal Jakub22
Raška Miroslav30Čevela Vladislav13
Fojtů Dalibor22Minařík Roman21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "C"Vrchní
rozhodčí:
Vranka Aleš
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28682:602KST Zlín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střelec Marek
Vranka Ondřej
 
 
Zatloukal Darek
Škrabala Jaroslav
 
 
5116  3010
2.Veselý Jiří
Ďuláková Kateřina
 
 
Ratiborský Pavel
Tomek Miroslav
 
 
76-139 3120
3.Veselý JiříRatiborský Pavel13-7-8-7 1321
4.Vranka OndřejŠkrabala Jaroslav-72-6-8 1322
5.Střelec MarekTomek Miroslav777  3032
6.Ďuláková KateřinaZatloukal Darek899  3042
7.Vranka OndřejRatiborský Pavel7-8-9-7 1343
8.Střelec MarekŠkrabala Jaroslav677  3053
9.Ďuláková KateřinaTomek Miroslav955  3063
10.Veselý JiříZatloukal Darek5-108-1293273
11.Střelec MarekRatiborský Pavel5-766 3183
12.Ďuláková KateřinaŠkrabala Jaroslav-77-16943293
13.Veselý JiříTomek Miroslav-107-8-9 1394
14.Vranka OndřejZatloukal Darek8-635 31104
15.Ďuláková KateřinaRatiborský Pavel-6-989-823105
16.Veselý JiříŠkrabala Jaroslav-6-9-6  03106
17.Vranka OndřejTomek Miroslav4-7-36-623107
18.Střelec MarekZatloukal Darek665  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Jiří13Ratiborský Pavel31
Vranka Ondřej13Škrabala Jaroslav22
Střelec Marek40Tomek Miroslav22
Ďuláková Kateřina31Zatloukal Darek04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Vrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Újezd "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38660:673SK Újezd "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plišťák Miroslav
Dohnal Josef
 
 
Filipiak Jakub
Filipiak Jan
 
 
-57-910-72301
2.Jelínek Petr
Mareš Lukáš
 
 
Martinek Filip
Zicha Stanislav
 
 
4-1155 3111
3.Jelínek PetrMartinek Filip-477-7-22312
4.Mareš LukášFilipiak Jakub-9-89-9 1313
5.Plišťák MiroslavFilipiak Jan79-8-663223
6.Dohnal JosefZicha Stanislav-7-7-3  0324
7.Mareš LukášMartinek Filip8-6-8183234
8.Plišťák MiroslavFilipiak Jakub648  3044
9.Dohnal JosefFilipiak Jan9-2-5-7 1345
10.Jelínek PetrZicha Stanislav-7-7-6  0346
11.Plišťák MiroslavMartinek Filip-97-4-7 1347
12.Dohnal JosefFilipiak Jakub8-6-912-82348
13.Jelínek PetrFilipiak Jan-8769 3158
14.Mareš LukášZicha Stanislav8-987 3168
15.Dohnal JosefMartinek Filip-8-6-11  0369
16.Jelínek PetrFilipiak Jakub-79911 3179
17.Mareš LukášFilipiak Jan768  3089
18.Plišťák MiroslavZicha Stanislav-1161-7-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Petr22Martinek Filip31
Mareš Lukáš31Filipiak Jakub22
Plišťák Miroslav22Filipiak Jan13
Dohnal Josef04Zicha Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:10Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:21679:596TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopečný Zdeněk st.
Koiš Jaroslav
 
 
Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
65-512 3110
2.Šerý Ondřej
Svoboda David
 
 
Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
9-99-7103220
3.Kopečný Zdeněk st.Machů Radek st.657  3030
4.Svoboda DavidMachů Roman st.-1-47643240
5.Koiš JaroslavStružka Radomír-10-2-7  0341
6.Šerý OndřejFojtů Miroslav68-49 3151
7.Svoboda DavidMachů Radek st.593  3061
8.Koiš JaroslavMachů Roman st.10-688 3171
9.Šerý OndřejStružka Radomír-510104 3181
10.Kopečný Zdeněk st.Fojtů Miroslav8106  3091
11.Koiš JaroslavMachů Radek st.-4-1387-92392
12.Šerý OndřejMachů Roman st.-107-9-8 1393
13.Kopečný Zdeněk st.Stružka Radomír-3684 31103
14.Svoboda DavidFojtů Miroslav1157  30113
15.Šerý OndřejMachů Radek st.7711  30123
16.Dvořák JakubMachů Roman st.1077  30133
17.Svoboda DavidStružka Radomír6-65-7632143
18.Koiš JaroslavFojtů Miroslav-511118 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopečný Zdeněk st.30Machů Radek st.13
Svoboda David40Machů Roman st.13
Koiš Jaroslav22Stružka Radomír13
Šerý Ondřej31Fojtů Miroslav04
Dvořák Jakub10   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:43696:747Slovan Luhačovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Václav
Batoušek Vladimír
 
 
Žmolík Milan
Böhm Jiří
 
 
-12-4-8  0301
2.Henzl Libor
Lišaník Josef ml.
 
 
Macík Jan
Prchlík Pavel
 
 
106-8-883211
3.Lišaník Josef ml.Žmolík Milan-3-3-11  0312
4.Henzl LiborPrchlík Pavel8-10-8893222
5.Henzl VáclavBöhm Jiří455  3032
6.Batoušek VladimírMacík Jan-8979 3142
7.Henzl LiborŽmolík Milan96-9-993252
8.Henzl VáclavPrchlík Pavel-8-6-8  0353
9.Batoušek VladimírBöhm Jiří7-1246 3163
10.Chytil JanMacík Jan109-8-9-82364
11.Henzl VáclavŽmolík Milan-6-81210-202365
12.Batoušek VladimírPrchlík Pavel-8-5-8  0366
13.Chytil JanBöhm Jiří-6-2-6  0367
14.Henzl LiborMacík Jan8-45-3-92368
15.Batoušek VladimírŽmolík Milan5-78-1083278
16.Chytil JanPrchlík Pavel12-9-8-8 1379
17.Henzl LiborBöhm Jiří9-7-88-723710
18.Henzl VáclavMacík Jan11-79-9-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lišaník Josef ml.01Žmolík Milan22
Henzl Libor22Prchlík Pavel31
Henzl Václav13Böhm Jiří22
Batoušek Vladimír31Macík Jan31
Chytil Jan03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS