Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31486:581nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Václav
Batoušek Vladimír
 
 
Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
-4-511-6 1301
2.Chytil Jan
Henzl Libor
 
 
Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
1085  3011
3.Batoušek VladimírChromčák Petr7-4-6-3 1312
4.Henzl VáclavPetrů Stanislav-5-10-4  0313
5.Henzl LiborLenczyk Dušan697  3023
6.Chytil JanVávra Jaromír475  3033
7.Henzl VáclavChromčák Petr-7-26-10 1334
8.Henzl LiborPetrů Stanislav899  3044
9.Chytil JanLenczyk Dušan-7687 3154
10.Batoušek VladimírVávra JaromírWO    0355
11.Henzl LiborChromčák Petr-7-4-4  0356
12.Chytil JanPetrů Stanislav-7-699-92357
13.Batoušek VladimírLenczyk DušanWO    0358
14.Henzl VáclavVávra Jaromír393  3068
15.Chytil JanChromčák Petr-7-69983278
16.Batoušek VladimírPetrů StanislavWO    0379
17.Henzl VáclavLenczyk Dušan-41366 3189
18.Henzl LiborVávra Jaromír589  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Batoušek Vladimír01Chromčák Petr31
Henzl Václav22Petrů Stanislav21
Henzl Libor31Lenczyk Dušan03
Chytil Jan31Vávra Jaromír03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 51, Pozlovice, Víceúčelový sál OÚ Pozlovice, vchod z pravé strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:41577:644TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Milan
Böhm Jiří
 
 
Kopečný Zdeněk st.
Chmelař David
 
 
-4-9-6  0301
2.Mikulec Karel
Macík Jan
 
 
Dvořák Jakub
Šerý Ondřej
 
 
876  3011
3.Žmolík MilanDvořák Jakub9-1064 3121
4.Macík JanChmelař David-3-8-6  0322
5.Böhm JiříKopečný Zdeněk st.-9-7710-102323
6.Mikulec KarelŠerý Ondřej6-8-6-9 1324
7.Macík JanDvořák Jakub-810612 3134
8.Böhm JiříChmelař David10-6-9-9 1335
9.Mikulec KarelKopečný Zdeněk st.634  3045
10.Žmolík MilanŠerý Ondřej7610  3055
11.Böhm JiříDvořák Jakub-15-8-12  0356
12.Mikulec KarelChmelař David-9-108-8 1357
13.Žmolík MilanKopečný Zdeněk st.-6-78-6 1358
14.Macík JanŠerý Ondřej6-7-77-82359
15.Mikulec KarelDvořák Jakub7-7-9-9 13510
16.Žmolík MilanChmelař David-5-8-9  03511
17.Macík JanKopečný Roman-5-88-5 13512
18.Böhm JiříŠerý OndřejWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žmolík Milan22Dvořák Jakub22
Macík Jan13Chmelař David40
Böhm Jiří03Kopečný Zdeněk st.21
Mikulec Karel13Šerý Ondřej21
   Kopečný Roman10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1234:41675:692TJ Jiskra Otrokovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtů Miroslav
Kovařík Miroslav
 
 
Jelínek Petr
Búbela Pavel
 
 
379  3010
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Dohnal Josef
Šindelář Petr
 
 
363  3020
3.Kovařík MiroslavDohnal Josef-67-26-72321
4.Machů Radek st.Šindelář Petr-9-133-6 1322
5.Machů Roman st.Jelínek Petr-7-89-8 1323
6.Fojtů MiroslavBúbela Pavel-87-7-7 1324
7.Machů Radek st.Dohnal Josef-2-9-6  0325
8.Machů Roman st.Šindelář Petr5-695 3135
9.Fojtů MiroslavJelínek Petr-8-367-72336
10.Kovařík MiroslavBúbela Pavel3-8-9-4 1337
11.Machů Roman st.Dohnal Josef-63-8-4 1338
12.Fojtů MiroslavŠindelář Petr-10768 3148
13.Kovařík MiroslavJelínek Petr8-4-6-5 1349
14.Machů Radek st.Búbela Pavel89-9-983259
15.Fojtů MiroslavDohnal Josef12-9-79-923510
16.Kovařík MiroslavŠindelář Petr97-98 31610
17.Machů Radek st.Jelínek Petr9-87-9-1023611
18.Machů Roman st.Búbela Pavel-89-810-923612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovařík Miroslav13Dohnal Josef40
Machů Radek st.13Šindelář Petr13
Machů Roman st.13Jelínek Petr40
Fojtů Miroslav13Búbela Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:9 SK Újezd "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filipiak Jakub
Filipiak Jan
 
 
Veselý Jiří
Dalajka Daniel
 
 
     3110
2.Zicha Stanislav
Martinek Filip
 
 

 
 
WO    3020
3.Zicha StanislavVeselý Jiří     3030
4.Martinek FilipDalajka Daniel     3040
5.Filipiak JanJuřica Jan     3050
6.Filipiak JakubWO    3060
7.Martinek FilipVeselý Jiří     3170
8.Filipiak JanDalajka Daniel     3080
9.Filipiak JakubJuřica Jan     3090
10.Zicha StanislavWO    30100
11.Filipiak JanVeselý Jiří     30110
12.Filipiak JakubDalajka Daniel     32120
13.Zicha StanislavJuřica Jan     30130
14.Martinek FilipWO    30140
15.Filipiak JakubVeselý Jiří     31150
16.Zicha StanislavDalajka Daniel     03151
17.Martinek FilipJuřica Jan     31161
18.Filipiak JanWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zicha Stanislav21Veselý Jiří04
Martinek Filip30Dalajka Daniel13
Filipiak Jan30Juřica Jan04
Filipiak Jakub30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 1.ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36 FS Napajedla "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ratiborský Pavel
Tomek Miroslav
 
 
Raška Miroslav
Maniš Dalibor
 
 
     2301
2.Mikulka Petr
Tesař Tomáš
 
 
Bělaška Martin
Fojtů Dalibor
 
 
     3211
3.Ratiborský PavelBělaška Martin     3221
4.Mikulka PetrRaška Miroslav     1322
5.Tesař TomášManiš Dalibor     3132
6.Tomek MiroslavFojtů Dalibor     1333
7.Mikulka PetrBělaška Martin     0334
8.Tesař TomášRaška Miroslav     3244
9.Tomek MiroslavManiš Dalibor     1345
10.Ratiborský PavelFojtů Dalibor     3155
11.Tesař TomášBělaška Martin     3265
12.Tomek MiroslavRaška Miroslav     1366
13.Ratiborský PavelManiš Dalibor     3076
14.Mikulka PetrFojtů Dalibor     0377
15.Tomek MiroslavBělaška Martin     3087
16.Ratiborský PavelRaška Miroslav     2388
17.Mikulka PetrManiš Dalibor     3298
18.Tesař TomášFojtů Dalibor     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ratiborský Pavel31Bělaška Martin13
Mikulka Petr13Raška Miroslav31
Tesař Tomáš40Maniš Dalibor13
Tomek Miroslav13Fojtů Dalibor22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:46 SK Slavičín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
Malatinský Petr
Bureš Daniel
 
 
     1301
2.Minařík Roman
Dočkal Jakub
 
 
Bureš Michal
Martinovský Radek
 
 
     2302
3.Dočkal JakubMartinovský Radek     3112
4.Kruťa JosefMalatinský Petr     3222
5.Minařík RomanBureš Michal     1323
6.Čevela VladislavBureš Daniel     3233
7.Kruťa JosefMartinovský Radek     2334
8.Minařík RomanMalatinský Petr     1335
9.Čevela VladislavBureš Michal     0336
10.Dočkal JakubBureš Daniel     3246
11.Minařík RomanMartinovský Radek     2347
12.Čevela VladislavMalatinský Petr     0348
13.Dočkal JakubBureš Michal     0349
14.Kruťa JosefBureš Daniel     23410
15.Čevela VladislavMartinovský Radek     23411
16.Dočkal JakubMalatinský Petr     03412
17.Kruťa JosefBureš MichalWO    03413
18.Minařík RomanBureš DanielWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dočkal Jakub22Martinovský Radek31
Kruťa Josef12Malatinský Petr31
Minařík Roman03Bureš Michal30
Čevela Vladislav13Bureš Daniel12
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS