Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:24 Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
     3010
2.Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
Minařík Roman
Černoch Břetislav
 
 
     1311
3.Chromčák PetrČernoch Břetislav     3021
4.Petrů StanislavKruťa Josef     3031
5.Lenczyk DušanČevela Vladislav     1332
6.Vávra JaromírMinařík Roman     2333
7.Petrů StanislavČernoch Břetislav     3043
8.Lenczyk DušanKruťa Josef     2344
9.Vávra JaromírČevela Vladislav     3054
10.Chromčák PetrMinařík Roman     3064
11.Lenczyk DušanČernoch Břetislav     3074
12.Vávra JaromírKruťa Josef     2375
13.Chromčák PetrČevela Vladislav     3085
14.Petrů StanislavMinařík Roman     3295
15.Glück ZdeněkČernoch Břetislav     0396
16.Chromčák PetrKruťa Josef     30106
17.Petrů StanislavČevela Vladislav     31116
18.Lenczyk DušanMinařík Roman     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chromčák Petr40Černoch Břetislav13
Petrů Stanislav40Kruťa Josef22
Lenczyk Dušan13Čevela Vladislav13
Vávra Jaromír12Minařík Roman22
Glück Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "C"Vrchní
rozhodčí:
Jančařík Zbyněk
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:31715:686SK Slavičín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinovský Radek
Floreš Ivan
 
 
Tomek Miroslav
Koščo Peter
 
 
8109  3010
2.Drápala Tobiáš
Plášek Jonáš
 
 
Mikulka Petr
Tesař Tomáš
 
 
10-6-7993220
3.Drápala TobiášTomek Miroslav-79-8-10 1321
4.Plášek JonášKoščo Peter8-9-9753231
5.Martinovský RadekMikulka Petr8-9-78-92332
6.Floreš IvanTesař Tomáš-10-10-8  0333
7.Plášek JonášTomek Miroslav-8-4-10  0334
8.Martinovský RadekKoščo Peter-8999 3144
9.Floreš IvanMikulka Petr-9-889-102345
10.Drápala TobiášTesař Tomáš7-67-8103255
11.Martinovský RadekTomek Miroslav797  3065
12.Bureš DanielKoščo Peter967  3075
13.Drápala TobiášMikulka Petr-8-79683285
14.Plášek JonášTesař Tomáš-8-99-6 1386
15.Bureš DanielTomek Miroslav7-74-993296
16.Drápala TobiášKoščo Peter7-6109 31106
17.Plášek JonášMikulka Petr979  30116
18.Martinovský RadekTesař Tomáš9-987 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drápala Tobiáš31Tomek Miroslav22
Plášek Jonáš22Koščo Peter04
Martinovský Radek31Mikulka Petr22
Floreš Ivan02Tesař Tomáš22
Bureš Daniel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Újezd "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36711:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raška Miroslav
Raška Martin
 
 
Zicha Stanislav
Šandor Josef
 
 
10-67-633210
2.Bělaška Martin
Kyjanka Petr
 
 
Filipiak Jakub
Filipiak Jan
 
 
999  3020
3.Bělaška MartinFilipiak Jakub46-9-8103230
4.Raška MartinZicha Stanislav-6-9-7  0331
5.Raška MiroslavFilipiak Jan7-556 3141
6.Kyjanka PetrŠandor Josef8-10-9-10 1342
7.Raška MartinFilipiak Jakub-6-911-7 1343
8.Raška MiroslavZicha Stanislav-976-1053253
9.Kyjanka PetrFilipiak Jan11-397 3163
10.Bělaška MartinŠandor Josef73-57 3173
11.Raška MiroslavFilipiak Jakub9510  3083
12.Kyjanka PetrZicha Stanislav-8-48-8 1384
13.Bělaška MartinFilipiak Jan6-82-6-102385
14.Raška MartinŠandor Josef3-6-79-92386
15.Kyjanka PetrFilipiak Jakub-68-37-82387
16.Bělaška MartinZicha Stanislav8-8-96-52388
17.Raška MartinFilipiak Jan-8-995-82389
18.Raška MiroslavŠandor Josef295  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bělaška Martin22Filipiak Jakub22
Raška Martin04Zicha Stanislav31
Raška Miroslav40Filipiak Jan22
Kyjanka Petr13Šandor Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "C"Vrchní
rozhodčí:
Vranka Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22644:539KST Zlín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vranka Ondřej
Střelec Marek
 
 
Kovařík Miroslav
Adámek Pavel
 
 
675  3010
2.Dalajka Daniel
Veselý Jiří
 
 
Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
-46-9-6 1311
3.Vranka OndřejKovařík Miroslav567  3021
4.Veselý JiříAdámek Pavel764  3031
5.Střelec MarekMachů Radek st.-61248 3141
6.Dalajka DanielMachů Roman st.-37-9-14 1342
7.Veselý JiříKovařík Miroslav88-8-793252
8.Střelec MarekAdámek Pavel637  3062
9.Dalajka DanielMachů Radek st.-8456 3172
10.Vranka OndřejMachů Roman st.4-10-6-8 1373
11.Střelec MarekKovařík Miroslav-7898 3183
12.Dalajka DanielAdámek Pavel978  3093
13.Vranka OndřejMachů Radek st.1246  30103
14.Veselý JiříMachů Roman st.-68-10-5 13104
15.Dalajka DanielKovařík Miroslav974  30114
16.Vranka OndřejAdámek Pavel6-8-99632124
17.Veselý JiříMachů Radek st.-4-10-8  03125
18.Střelec MarekMachů Roman st.478  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vranka Ondřej31Kovařík Miroslav04
Veselý Jiří22Adámek Pavel04
Střelec Marek40Machů Radek st.13
Dalajka Daniel31Machů Roman st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29649:579TJ Jiskra Otrokovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plišťák Miroslav
Dohnal Josef
 
 
Tomášek Ivan
Macík Jan
 
 
454  3010
2.Jelínek Petr
Šindelář Petr
 
 
Böhm Jiří
Žmolík Milan
 
 
105-98 3120
3.Jelínek PetrŽmolík Milan67-7-683230
4.Plišťák MiroslavTomášek Ivan772  3040
5.Šindelář PetrMacík Jan-8-66-8 1341
6.Dohnal JosefBöhm Jiří7-555 3151
7.Plišťák MiroslavŽmolík Milan855  3061
8.Šindelář PetrTomášek Ivan10-7-4-5 1362
9.Dohnal JosefMacík Jan-4-105-9 1363
10.Jelínek PetrBöhm Jiří-8773 3173
11.Šindelář PetrŽmolík Milan-6-8-10  0374
12.Dohnal JosefTomášek Ivan845  3084
13.Jelínek PetrMacík Jan10-7-47-12385
14.Plišťák MiroslavBöhm Jiří-910-9-6 1386
15.Dohnal JosefŽmolík Milan74-10-663296
16.Jelínek PetrTomášek Ivan-85109 31106
17.Plišťák MiroslavMacík Jan936  30116
18.Šindelář PetrBöhm Jiří-125-7-5 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Petr31Žmolík Milan13
Plišťák Miroslav31Tomášek Ivan13
Šindelář Petr04Macík Jan31
Dohnal Josef31Böhm Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:12679:435TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopečný Zdeněk st.
Koiš Jaroslav
 
 
Lišaník Josef ml.
Zikmund Marek
 
 
354  3010
2.Svoboda David
Šerý Ondřej
 
 
Weiss Jaromír
Úředníček Petr
 
 
-868-10-82311
3.Koiš JaroslavWeiss Jaromír65-79 3121
4.Svoboda DavidLišaník Josef ml.475  3031
5.Kopečný Zdeněk st.Úředníček Petr687  3041
6.Šerý OndřejZikmund Marek5-786 3151
7.Svoboda DavidWeiss Jaromír-9647 3161
8.Kopečný Zdeněk st.Lišaník Josef ml.546  3071
9.Šerý OndřejÚředníček Petr78-86 3181
10.Koiš JaroslavZikmund Marek354  3091
11.Kopečný Zdeněk st.Weiss Jaromír47-95 31101
12.Šerý OndřejLišaník Josef ml.686  30111
13.Koiš JaroslavÚředníček Petr8-956 31121
14.Svoboda DavidZikmund Marek255  30131
15.Šerý OndřejWeiss Jaromír-768-7632141
16.Koiš JaroslavLišaník Josef ml.464  30151
17.Svoboda DavidÚředníček Petr95-75 31161
18.Kopečný Zdeněk st.Zikmund Marek465  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koiš Jaroslav40Weiss Jaromír04
Svoboda David40Lišaník Josef ml.04
Kopečný Zdeněk st.40Úředníček Petr04
Šerý Ondřej40Zikmund Marek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS