Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:29585:553TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopečný Zdeněk st.
Chmelař David
 
 
Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
-5-11-10  0301
2.Svoboda David
Dvořák Jakub
 
 
Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
276  3011
3.Chmelař DavidChromčák Petr-9-14-9  0312
4.Kopečný Zdeněk st.Petrů Stanislav-6-9-7  0313
5.Svoboda DavidLenczyk Dušan-9-7-7  0314
6.Dvořák JakubVávra Jaromír2-858 3124
7.Kopečný Zdeněk st.Chromčák Petr-4-8-5  0325
8.Svoboda DavidPetrů Stanislav4-8810 3135
9.Dvořák JakubLenczyk Dušan968  3045
10.Chmelař DavidVávra Jaromír5511  3055
11.Svoboda DavidChromčák Petr-2-12-1  0356
12.Dvořák JakubPetrů Stanislav89-10-993266
13.Chmelař DavidLenczyk Dušan86-87 3176
14.Kopečný Zdeněk st.Vávra Jaromír4610  3086
15.Dvořák JakubChromčák Petr-6-6-7  0387
16.Chmelař DavidPetrů Stanislav794  3097
17.Kopečný Zdeněk st.Lenczyk Dušan-9-2951032107
18.Svoboda DavidVávra Jaromír-9753 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelař David31Chromčák Petr40
Kopečný Zdeněk st.22Petrů Stanislav13
Svoboda David22Lenczyk Dušan13
Dvořák Jakub31Vávra Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Vrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30638:615TJ Sokol Šarovy z.s. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
Zikmund Jiří
Plišťák Miroslav
 
 
-6767 3110
2.Gajdůšek Robert
Chytil Jan
 
 
Dohnal Josef
Mareš Lukáš
 
 
-8-978-62311
3.Chytil JanZikmund Jiří-3-4-10  0312
4.Henzl LiborMareš Lukáš-771010 3122
5.Henzl VáclavPlišťák Miroslav-7-7-3  0323
6.Gajdůšek RobertDohnal Josef766  3033
7.Henzl LiborZikmund Jiří-6-7-9  0334
8.Henzl VáclavMareš Lukáš788  3044
9.Gajdůšek RobertPlišťák Miroslav8-687 3154
10.Chytil JanDohnal Josef-5810-7-72355
11.Henzl VáclavZikmund Jiří76-8-773265
12.Gajdůšek RobertMareš Lukáš454  3075
13.Chytil JanPlišťák Miroslav-5846 3185
14.Henzl LiborDohnal Josef87-107 3195
15.Gajdůšek RobertZikmund Jiří-1013109 31105
16.Chytil JanMareš Lukáš-312-8-8 13106
17.Henzl LiborPlišťák Miroslav-7-7-9  03107
18.Henzl VáclavDohnal Josef7-1057 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chytil Jan13Zikmund Jiří22
Henzl Libor22Mareš Lukáš13
Henzl Václav31Plišťák Miroslav22
Gajdůšek Robert40Dohnal Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Vrchní
rozhodčí:
Vranka Aleš
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 228, 763 26, Luhačovice, Sokolovna Luhačovice, vchod od nákupního střediskaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26688:580Slovan Luhačovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Böhm Jiří
Šebesta Petr
 
 
Ďuláková Kateřina
Málek Tomáš
 
 
9411  3010
2.Macík Jan
Prchlík Pavel
 
 
Vranka Ondřej
Dalajka Daniel
 
 
812-6-4-102311
3.Macík JanĎuláková Kateřina8810  3021
4.Šebesta PetrMálek Tomáš497  3031
5.Böhm JiříDalajka Daniel96-5-993241
6.Prchlík PavelVranka Ondřej5-4-9-7 1342
7.Šebesta PetrĎuláková Kateřina-8-93593252
8.Böhm JiříMálek Tomáš-10685 3162
9.Prchlík PavelDalajka Daniel4-1054 3172
10.Macík JanVranka Ondřej-85-9363282
11.Böhm JiříĎuláková Kateřina-8-85673292
12.Prchlík PavelMálek Tomáš486  30102
13.Macík JanDalajka Daniel-9-48-8 13103
14.Šebesta PetrVranka Ondřej8-7-57-723104
15.Prchlík PavelĎuláková Kateřina369  30114
16.Macík JanMálek Tomáš342  30124
17.Šebesta PetrDalajka Daniel-51067 31134
18.Žmolík PavelVranka Ondřej-7-3-7  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macík Jan31Ďuláková Kateřina04
Šebesta Petr31Málek Tomáš04
Böhm Jiří30Dalajka Daniel13
Prchlík Pavel31Vranka Ondřej31
Žmolík Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:45615:683TJ Sokol Valašské Klobouky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
Bělaška Martin
Fojtů Dalibor
 
 
-10-9-10  0301
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Raška Miroslav
Maniš Dalibor
 
 
8-59-7-92302
3.Fojtů MiroslavFojtů Dalibor10-89-10-92303
4.Machů Roman st.Maniš Dalibor-7-3-8  0304
5.Machů Radek st.Raška Miroslav-98-6-9 1305
6.Stružka RadomírBělaška Martin-8-7-6  0306
7.Machů Roman st.Fojtů Dalibor56-67 3116
8.Machů Radek st.Maniš Dalibor-489-5-72317
9.Stružka RadomírRaška Miroslav2-68-793227
10.Fojtů MiroslavBělaška Martin109-7-9-42328
11.Machů Radek st.Fojtů Dalibor1187  3038
12.Stružka RadomírManiš Dalibor-8-9-8  0339
13.Fojtů MiroslavRaška Miroslav-8-12-8  03310
14.Machů Roman st.Bělaška Martin810-8-9-723311
15.Stružka RadomírFojtů DaliborWO    30411
16.Fojtů MiroslavManiš Dalibor48-10-7-923412
17.Machů Roman st.Raška Miroslav8-2-4-6 13413
18.Machů Radek st.Bělaška Martin-2-4-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fojtů Miroslav04Fojtů Dalibor12
Machů Roman st.13Maniš Dalibor40
Machů Radek st.13Raška Miroslav31
Stružka Radomír12Bělaška Martin40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:21689:560SK Újezd "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Filip
Zicha Stanislav
 
 
Martinovský Radek
Bureš Michal
 
 
828  3010
2.Filipiak Jakub
Filipiak Jan
 
 
Drápala Tobiáš
Bureš Daniel
 
 
-657-973220
3.Filipiak JanMartinovský Radek95-9-1053230
4.Filipiak JakubBureš Michal479  3040
5.Martinek FilipBureš Daniel2-9106 3150
6.Zicha StanislavDrápala Tobiáš8106  3060
7.Filipiak JakubMartinovský Radek7-67-8103270
8.Martinek FilipBureš Michal6-564 3180
9.Zicha StanislavBureš Daniel898  3090
10.Filipiak JanDrápala Tobiáš10-8137 31100
11.Martinek FilipMartinovský Radek5310  30110
12.Šandor JosefBureš Michal-9-4-9  03111
13.Filipiak JanBureš Daniel9-1192 31121
14.Filipiak JakubDrápala Tobiáš8116  30131
15.Šandor JosefMartinovský Radek-8-7-8  03132
16.Filipiak JanBureš Michal-1010-54-623133
17.Filipiak JakubBureš Daniel-65-671032143
18.Martinek FilipDrápala Tobiáš553  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filipiak Jan31Martinovský Radek13
Filipiak Jakub40Bureš Michal22
Martinek Filip40Bureš Daniel04
Zicha Stanislav20Drápala Tobiáš04
Šandor Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 1. Základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28 FS Napajedla "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ratiborský Pavel
Tomek Miroslav
 
 
Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
     3010
2.Tesař Tomáš
Mikulka Petr
 
 
Minařík Roman
Křižka Tomáš
 
 
     3220
3.Tomek MiroslavKřižka Tomáš     3130
4.Mikulka PetrKruťa Josef     2331
5.Tesař TomášČevela Vladislav     3241
6.Ratiborský PavelMinařík Roman     3151
7.Mikulka PetrKřižka Tomáš     3061
8.Tesař TomášKruťa Josef     3171
9.Ratiborský PavelČevela Vladislav     3081
10.Tomek MiroslavMinařík Roman     1382
11.Tesař TomášKřižka Tomáš     3092
12.Ratiborský PavelKruťa Josef     2393
13.Tomek MiroslavČevela Vladislav     31103
14.Mikulka PetrMinařík Roman     03104
15.Ratiborský PavelKřižka Tomáš     30114
16.Tomek MiroslavKruťa Josef     32124
17.Mikulka PetrČevela Vladislav     03125
18.Tesař TomášMinařík Roman     23126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomek Miroslav31Křižka Tomáš04
Mikulka Petr13Kruťa Josef22
Tesař Tomáš31Čevela Vladislav13
Ratiborský Pavel31Minařík Roman31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS