Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:26 Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
Tesař Tomáš
Mikulka Petr
 
 
     3110
2.Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
Ratiborský Pavel
Hastík Petr
 
 
     0311
3.Chromčák PetrHastík Petr     3021
4.Petrů StanislavMikulka Petr     3031
5.Lenczyk DušanRatiborský Pavel     1332
6.Vávra JaromírTesař Tomáš     0333
7.Petrů StanislavHastík Petr     3143
8.Lenczyk DušanMikulka Petr     3053
9.Vávra JaromírRatiborský Pavel     0354
10.Chromčák PetrTesař Tomáš     3264
11.Lenczyk DušanHastík Petr     3174
12.Vávra JaromírMikulka Petr     3184
13.Chromčák PetrRatiborský Pavel     3094
14.Petrů StanislavTesař Tomáš     30104
15.Glück ZdeněkHastík Petr     03105
16.Chromčák PetrMikulka Petr     30115
17.Petrů StanislavRatiborský Pavel     13116
18.Lenczyk DušanTesař Tomáš     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chromčák Petr40Hastík Petr13
Petrů Stanislav31Mikulka Petr04
Lenczyk Dušan31Ratiborský Pavel31
Vávra Jaromír12Tesař Tomáš13
Glück Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Újezd "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1331:44 SK Újezd "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čevela Vladislav
Kruťa Josef
 
 
Filipiak Jakub
Filipiak Jan
 
 
     1301
2.Dočkal Jakub
Černoch Břetislav
 
 
Martinek Filip
Šandor Josef
 
 
     3211
3.Černoch BřetislavMartinek Filip     2312
4.Kruťa JosefFilipiak Jakub     3122
5.Čevela VladislavŠandor Josef     0323
6.Dočkal JakubFilipiak Jan     3133
7.Kruťa JosefMartinek Filip     1334
8.Čevela VladislavFilipiak Jakub     2335
9.Dočkal JakubŠandor Josef     3045
10.Černoch BřetislavFilipiak Jan     2346
11.Čevela VladislavMartinek Filip     2347
12.Dočkal JakubFilipiak Jakub     2348
13.Černoch BřetislavŠandor Josef     3158
14.Kruťa JosefFilipiak Jan     1359
15.Dočkal JakubMartinek Filip     13510
16.Černoch BřetislavFilipiak Jakub     13511
17.Kruťa JosefŠandor Josef     13512
18.Čevela VladislavFilipiak Jan     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Břetislav13Martinek Filip40
Kruťa Josef13Filipiak Jakub31
Čevela Vladislav04Šandor Josef22
Dočkal Jakub22Filipiak Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "C"Vrchní
rozhodčí:
Plášek Jonáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:46597:692TJ Vysoké Pole z.s. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Michal
Martinovský Radek
 
 
Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
-4-71210-82301
2.Drápala Tobiáš
Plášek Jonáš
 
 
Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
-6-8-10  0302
3.Plášek JonášMachů Radek st.6-11-33-62303
4.Martinovský RadekStružka Radomír-777-5-62304
5.Drápala TobiášMachů Roman st.-6-8-13  0305
6.Bureš MichalFojtů Miroslav11-956 3115
7.Martinovský RadekMachů Radek st.-77-7-7 1316
8.Drápala TobiášStružka Radomír-5-886-32317
9.Bureš MichalMachů Roman st.-7127-793227
10.Plášek JonášFojtů Miroslav54-97 3137
11.Drápala TobiášMachů Radek st.86-8-10-72338
12.Plášek HubertStružka Radomír-89-5-3 1339
13.Plášek JonášMachů Roman st.-1-9-7  03310
14.Martinovský RadekFojtů Miroslav-47-0-3 13311
15.Plášek HubertMachů Radek st.WO    30411
16.Plášek JonášStružka Radomír-8-14-3  03412
17.Martinovský RadekMachů Roman st.10-9-10-2 13413
18.Drápala TobiášFojtů Miroslav-3-6-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plášek Jonáš13Machů Radek st.30
Martinovský Radek04Stružka Radomír40
Drápala Tobiáš04Machů Roman st.31
Bureš Michal20Fojtů Miroslav22
Plášek Hubert01   
WO10WO01
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23646:558TJ Sokol Valašské Klobouky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raška Miroslav
Raška Martin
 
 
Böhm Jiří
Žmolík Milan
 
 
9-998 3110
2.Maniš Dalibor
Bělaška Martin
 
 
Prchlík Pavel
Macík Jan
 
 
87-79 3120
3.Maniš DaliborŽmolík Milan411-108 3130
4.Raška MiroslavMacík Jan11114  3040
5.Bělaška MartinPrchlík Pavel-6489 3150
6.Raška MartinBöhm Jiří-869-7-72351
7.Raška MiroslavŽmolík Milan63-114 3161
8.Bělaška MartinMacík Jan-8293 3171
9.Raška MartinPrchlík Pavel-8-9-6  0372
10.Maniš DaliborBöhm Jiří7-4-81053282
11.Bělaška MartinŽmolík Milan-53-10863292
12.Raška MartinMacík Jan11910  30102
13.Maniš DaliborPrchlík Pavel689  30112
14.Raška MiroslavBöhm Jiří9116  30122
15.Raška MartinŽmolík Milan-5866 31132
16.Maniš DaliborMacík JanWO    30142
17.Raška MiroslavPrchlík PavelWO    03143
18.Bělaška MartinBöhm Jiří-10-5-7  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maniš Dalibor30Žmolík Milan04
Raška Miroslav30Macík Jan03
Bělaška Martin31Prchlík Pavel12
Raška Martin22Böhm Jiří22
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "C"Vrchní
rozhodčí:
Vranka Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28569:568KST Zlín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střelec Marek
Vranka Ondřej
 
 
Henzl Libor
Chytil Jan
 
 
779  3010
2.Veselý Jiří
Dalajka Daniel
 
 
Henzl Václav
Batoušek Vladimír
 
 
558  3020
3.Dalajka DanielChytil Jan-8977 3130
4.Veselý JiříBatoušek Vladimír-7839 3140
5.Vranka OndřejHenzl Libor11-5-9693250
6.Střelec MarekHenzl Václav758  3060
7.Veselý JiříChytil Jan6-79-2-92361
8.Vranka OndřejBatoušek Vladimír825  3071
9.Střelec MarekHenzl Libor-7762 3181
10.Dalajka DanielHenzl Václav-6-9-7  0382
11.Vranka OndřejChytil Jan119-10-1043292
12.Střelec MarekBatoušek Vladimír3511  30102
13.Dalajka DanielHenzl Libor-4-6-7  03103
14.Veselý JiříHenzl Václav-3-9-9  03104
15.Střelec MarekChytil Jan1087  30114
16.Dalajka DanielBatoušek VladimírWO    03115
17.Veselý JiříHenzl Libor-1068-4-723116
18.Vranka OndřejHenzl VáclavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dalajka Daniel12Chytil Jan13
Veselý Jiří13Batoušek Vladimír03
Vranka Ondřej30Henzl Libor22
Střelec Marek40Henzl Václav21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:41583:663TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jílek Petr
Plišťák Miroslav
 
 
Koiš Jaroslav
Svoboda David
 
 
7-99-983210
2.Dohnal Josef
Černohous Jan
 
 
Kopečný Zdeněk st.
Chmelař David
 
 
-6977 3120
3.Jílek PetrKoiš Jaroslav59-99 3130
4.Černohous JanKopečný Zdeněk st.-5-977103240
5.Dohnal JosefSvoboda David-3-59-7 1341
6.Plišťák MiroslavChmelař David15-8-4103251
7.Černohous JanKoiš Jaroslav105-5-7-72352
8.Dohnal JosefKopečný Zdeněk st.-9-2-6  0353
9.Plišťák MiroslavSvoboda David7-899 3163
10.Jílek PetrChmelař David-6-45-2 1364
11.Dohnal JosefKoiš Jaroslav-911-9-7 1365
12.Plišťák MiroslavKopečný Zdeněk st.224  3075
13.Jílek PetrSvoboda David-6-9-5  0376
14.Černohous JanChmelař David9-4-5-6 1377
15.Plišťák MiroslavKoiš Jaroslav-7-8-7  0378
16.Jílek PetrKopečný Zdeněk st.-98-5483288
17.Černohous JanSvoboda DavidWO    0389
18.Dohnal JosefChmelař David-9-7-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jílek Petr22Koiš Jaroslav31
Černohous Jan12Kopečný Zdeněk st.13
Dohnal Josef04Svoboda David21
Plišťák Miroslav31Chmelař David31
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS