Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Vrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33628:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Josef
Šindelář Petr
 
 
Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
-3-6-4  0301
2.Černohous Jan
Jelínek Petr
 
 
Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
7-109-593211
3.Dohnal JosefChromčák Petr-5-2-7  0312
4.Jelínek PetrPetrů Stanislav-7589 3122
5.Černohous JanLenczyk Dušan776  3032
6.Plišťák MiroslavVávra Jaromír357  3042
7.Jelínek PetrChromčák Petr68-89 3152
8.Černohous JanPetrů Stanislav85-3-12-102353
9.Plišťák MiroslavLenczyk Dušan375  3063
10.Dohnal JosefVávra Jaromír96-9-3-52364
11.Černohous JanChromčák Petr-8-8-7  0365
12.Plišťák MiroslavPetrů Stanislav910-9-3-52366
13.Dohnal JosefLenczyk Dušan10-734 3176
14.Jelínek PetrVávra Jaromír10116  3086
15.Plišťák MiroslavChromčák Petr-11-6-4  0387
16.Dohnal JosefPetrů Stanislav-52-58-52388
17.Jelínek PetrLenczyk Dušan27-10-9-82389
18.Černohous JanVávra Jaromír5-749 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dohnal Josef13Chromčák Petr31
Jelínek Petr31Petrů Stanislav31
Černohous Jan22Lenczyk Dušan13
Plišťák Miroslav22Vávra Jaromír13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:13627:385TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopečný Zdeněk st.
Chmelař David
 
 

 
 
WO    3010
2.Dvořák Jakub
Šerý Ondřej
 
 
Málek Tomáš
Dufek Filip
 
 
8-1091 3120
3.Kopečný Zdeněk st.Veselý Jiří099  3030
4.Šerý OndřejMálek Tomáš5-1097 3140
5.Dvořák JakubDufek Filip8-8-12-9 1341
6.Chmelař DavidWO    3051
7.Šerý OndřejVeselý Jiří934  3061
8.Dvořák JakubMálek Tomáš9710  3071
9.Chmelař DavidDufek Filip-3455 3181
10.Kopečný Zdeněk st.WO    3091
11.Dvořák JakubVeselý Jiří-11968 31101
12.Chmelař DavidMálek Tomáš599  30111
13.Kopečný Zdeněk st.Dufek Filip9-1347 31121
14.Šerý OndřejWO    30131
15.Chmelař DavidVeselý Jiří857  30141
16.Kopečný Zdeněk st.Málek Tomáš-46-461232151
17.Šerý OndřejDufek FilipWO    03152
18.Dvořák JakubWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kopečný Zdeněk st.30Veselý Jiří04
Šerý Ondřej20Málek Tomáš04
Dvořák Jakub21Dufek Filip12
Chmelař David30   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1221:40529:611TJ Sokol Valašské Klobouky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Batoušek Vladimír
Chytil Jan
 
 
Raška Miroslav
Maniš Dalibor
 
 
8-7713 3110
2.Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
Bělaška Martin
Fojtů Dalibor
 
 
-7-8-12  0311
3.Henzl VáclavRaška Miroslav-5-6-5  0312
4.Batoušek VladimírManiš Dalibor-11-7-8  0313
5.Chytil JanBělaška Martin-4-5-10  0314
6.Henzl LiborFojtů Dalibor57-87 3124
7.Batoušek VladimírRaška Miroslav6-5-8-6 1325
8.Chytil JanManiš Dalibor-2-13-9  0326
9.Henzl LiborBělaška Martin-5-7-8  0327
10.Henzl VáclavFojtů Dalibor856  3037
11.Chytil JanRaška Miroslav-7-6-6  0338
12.Henzl LiborManiš Dalibor-10-7-8  0339
13.Henzl VáclavBělaška Martin68-88 3149
14.Batoušek VladimírFojtů Dalibor9-10119 3159
15.Henzl LiborRaška Miroslav9-6-5-8 13510
16.Henzl VáclavManiš Dalibor6102  30610
17.Batoušek VladimírBělaška Martin-89-8-6 13611
18.Chytil JanFojtů Dalibor-8-7-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Henzl Václav31Raška Miroslav40
Batoušek Vladimír13Maniš Dalibor31
Chytil Jan04Bělaška Martin31
Henzl Libor13Fojtů Dalibor13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 51, Pozlovice, Víceúčelový sál OÚ Pozlovice, vchod z pravé strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33687:645Slovan Luhačovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Milan
Böhm Jiří
 
 
Malatinský Petr
Bureš Daniel
 
 
-88712 3110
2.Mikulec Karel
Macík Jan
 
 
Martinovský Radek
Bureš Michal
 
 
-9-667-122311
3.Žmolík MilanMalatinský Petr-667-9-82312
4.Mikulec KarelBureš Michal9-8-5-7 1313
5.Böhm JiříMartinovský Radek-88-121173223
6.Macík JanBureš Daniel547  3033
7.Mikulec KarelMalatinský Petr-7-4-4  0334
8.Böhm JiříBureš Michal7-1310-8-112335
9.Macík JanMartinovský Radek7-83-10123245
10.Žmolík MilanBureš Daniel336  3055
11.Böhm JiříMalatinský Petr-4-688-92356
12.Macík JanBureš Michal-5-2-9  0357
13.Žmolík MilanMartinovský Radek-5887 3167
14.Mikulec KarelBureš Daniel97-64 3177
15.Macík JanMalatinský Petr-7-6-8  0378
16.Žmolík MilanBureš Michal374  3088
17.Mikulec KarelMartinovský Radek-88-81253298
18.Böhm JiříBureš Daniel565  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žmolík Milan31Malatinský Petr40
Mikulec Karel22Bureš Michal31
Böhm Jiří22Martinovský Radek04
Macík Jan22Bureš Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20612:512TJ Vysoké Pole z.s. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Kruťa Josef
Křižka Tomáš
 
 
675  3010
2.Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
Minařík Roman
Černoch Břetislav
 
 
-68-7-6 1311
3.Stružka RadomírČernoch Břetislav855  3021
4.Machů Roman st.Kruťa Josef439  3031
5.Machů Radek st.Křižka Tomáš1055  3041
6.Fojtů MiroslavMinařík Roman-86-7-6 1342
7.Machů Roman st.Černoch Břetislav593  3052
8.Machů Radek st.Kruťa Josef-99-9963262
9.Fojtů MiroslavKřižka Tomáš674  3072
10.Stružka RadomírMinařík Roman87-65 3182
11.Machů Radek st.Černoch Břetislav8-385 3192
12.Fojtů MiroslavKruťa Josef989  30102
13.Stružka RadomírKřižka Tomáš-68-78932112
14.Machů Roman st.Minařík Roman-8-4-6  03113
15.Fojtů MiroslavČernoch Břetislav-8987 31123
16.Stružka RadomírKruťa Josef335  30133
17.Machů Roman st.Křižka Tomáš-5777 31143
18.Machů Radek st.Minařík Roman-4-7-5  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stružka Radomír40Černoch Břetislav04
Machů Roman st.31Kruťa Josef04
Machů Radek st.31Křižka Tomáš04
Fojtů Miroslav31Minařík Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27619:580SK Újezd "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šandor Josef
Martinek Filip
 
 
Ratiborský Pavel
Škrabala Jaroslav
 
 
611-9-9-72301
2.Filipiak Jakub
Filipiak Jan
 
 
Tesař Tomáš
Mikulka Petr
 
 
8-115-12103211
3.Šandor JosefMikulka Petr-58-3993221
4.Filipiak JakubŠkrabala Jaroslav4-569 3131
5.Martinek FilipRatiborský Pavel7-1091 3141
6.Filipiak JanTesař Tomáš-67-8-10 1342
7.Filipiak JakubMikulka Petr564  3052
8.Martinek FilipŠkrabala Jaroslav245  3062
9.Filipiak JanRatiborský Pavel8610  3072
10.Šandor JosefTesař Tomáš-9-6-7  0373
11.Martinek FilipMikulka Petr578  3083
12.Filipiak JanŠkrabala Jaroslav8136  3093
13.Šandor JosefRatiborský Pavel-4-310-6 1394
14.Filipiak JakubTesař Tomáš-8-8-8  0395
15.Filipiak JanMikulka Petr8146  30105
16.Šandor JosefŠkrabala Jaroslav678  30115
17.Filipiak JakubRatiborský Pavel-4-8-7  03116
18.Martinek FilipTesař Tomáš-9-12-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šandor Josef22Mikulka Petr04
Filipiak Jakub22Škrabala Jaroslav04
Martinek Filip31Ratiborský Pavel22
Filipiak Jan31Tesař Tomáš40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS