Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
Mikulec Karel
Macík Jan
 
 
     2301
2.Glück Zdeněk
Vávra Jaromír
 
 
Žmolík Milan
Böhm Jiří
 
 
     0302
3.Chromčák PetrŽmolík Milan     3012
4.Petrů StanislavMikulec Karel     3122
5.Glück ZdeněkBöhm Jiří     3032
6.Vávra JaromírMacík Jan     3242
7.Petrů StanislavŽmolík Milan     3252
8.Glück ZdeněkMikulec Karel     0353
9.Vávra JaromírBöhm Jiří     2354
10.Chromčák PetrMacík Jan     3064
11.Glück ZdeněkŽmolík Milan     0365
12.Vávra JaromírMikulec Karel     1366
13.Chromčák PetrBöhm Jiří     3076
14.Petrů StanislavMacík Jan     3186
15.Vávra JaromírŽmolík Milan     0387
16.Chromčák PetrMikulec Karel     3097
17.Petrů StanislavBöhm Jiří     2398
18.Glück ZdeněkMacík Jan     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chromčák Petr40Žmolík Milan22
Petrů Stanislav31Mikulec Karel22
Glück Zdeněk13Böhm Jiří22
Vávra Jaromír13Macík Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32704:704TJ Sokol Šarovy z.s. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Václav
Batoušek Vladimír
 
 
Kovařík Miroslav
Stružka Radomír
 
 
10-911-8-72301
2.Zuzaník Marek
Panoš Radovan
 
 
Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
9-6-8-9 1302
3.Henzl VáclavKovařík Miroslav89-6-783212
4.Batoušek VladimírStružka Radomír98-76 3122
5.Zuzaník MarekMachů Radek st.-6-867-92323
6.Panoš RadovanMachů Roman st.-7-89-6 1324
7.Batoušek VladimírKovařík Miroslav91011  3034
8.Zuzaník MarekStružka Radomír810-97 3144
9.Panoš RadovanMachů Radek st.-9-810-7 1345
10.Henzl VáclavMachů Roman st.91114  3055
11.Zuzaník MarekKovařík Miroslav-689-8-82356
12.Panoš RadovanStružka Radomír-7-9-9  0357
13.Henzl VáclavMachů Radek st.9-876 3167
14.Batoušek VladimírMachů Roman st.71011  3077
15.Panoš RadovanKovařík Miroslav-6-78-9 1378
16.Henzl VáclavStružka Radomír9-11810 3188
17.Batoušek VladimírMachů Radek st.87-6-783298
18.Zuzaník MarekMachů Roman st.989  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Henzl Václav40Kovařík Miroslav22
Batoušek Vladimír40Stružka Radomír13
Zuzaník Marek22Machů Radek st.22
Panoš Radovan04Machů Roman st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Újezd "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:648:27746:654TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopečný Roman
Kopečný Zdeněk st.
 
 
Šandor Josef
Filipiak Jakub
 
 
-77-68-142301
2.Fišer Jiří
Svoboda David
 
 
Martinek Filip
Zicha Stanislav
 
 
-4-864-72302
3.Kopečný Zdeněk st.Šandor Josef10510  3012
4.Svoboda DavidFilipiak Jakub-7-284-32313
5.Kopečný RomanMartinek Filip1199  3023
6.Fišer JiříZicha Stanislav4810  3033
7.Svoboda DavidŠandor Josef69-61 3143
8.Kopečný RomanFilipiak Jakub87-911 3153
9.Fišer JiříMartinek Filip310-8-10-122354
10.Kopečný Zdeněk st.Zicha Stanislav-102-107-82355
11.Kopečný RomanŠandor Josef6-1047 3165
12.Fišer JiříFilipiak Jakub975  3075
13.Kopečný Zdeněk st.Martinek Filip97-5-693285
14.Svoboda DavidZicha Stanislav10-867 3195
15.Fišer JiříŠandor Josef578  30105
16.Kopečný Zdeněk st.Filipiak Jakub-8966 31115
17.Svoboda DavidMartinek Filip-9138-9-823116
18.Kopečný RomanZicha Stanislav11-9-04532126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopečný Zdeněk st.31Šandor Josef04
Svoboda David22Filipiak Jakub13
Kopečný Roman40Martinek Filip22
Fišer Jiří31Zicha Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Vrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:45655:727FS Napajedla "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Petr
Dohnal Josef
 
 
Ratiborský Pavel
Tomek Miroslav
 
 
54-8-10-92301
2.Jílek Petr
Plišťák Miroslav
 
 
Tesař Tomáš
Mikulka Petr
 
 
-6-78-9 1302
3.Šindelář PetrMikulka Petr6-1075 3112
4.Jílek PetrTomek Miroslav56-2-7-82313
5.Dohnal JosefTesař Tomáš9-10-5-13 1314
6.Plišťák MiroslavRatiborský Pavel-7-965-112315
7.Jílek PetrMikulka Petr10-799 3125
8.Dohnal JosefTomek Miroslav-96-91093235
9.Plišťák MiroslavTesař Tomáš667  3045
10.Šindelář PetrRatiborský Pavel-9-7-6  0346
11.Dohnal JosefMikulka Petr8-27-5-82347
12.Plišťák MiroslavTomek Miroslav10-6-7-11 1348
13.Šindelář PetrTesař Tomáš-10-87-9 1349
14.Jílek PetrRatiborský Pavel-4-5-9  03410
15.Plišťák MiroslavMikulka Petr78-6-12-1223411
16.Šindelář PetrTomek Miroslav9-69-6732511
17.Jílek PetrTesař Tomáš-11-11-7  03512
18.Dohnal JosefRatiborský PavelWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šindelář Petr22Mikulka Petr22
Jílek Petr13Tomek Miroslav22
Dohnal Josef12Tesař Tomáš31
Plišťák Miroslav13Ratiborský Pavel30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31662:622KST Zlín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střelec Marek
Vranka Ondřej
 
 
Čevela Vladislav
Kruťa Josef
 
 
863  3010
2.Kudělka Matyáš
Veselý Jiří
 
 
Minařík Roman
Dočkal Jakub
 
 
-7-6-8  0311
3.Veselý JiříDočkal Jakub6-5610 3121
4.Střelec MarekKruťa Josef85-83 3131
5.Kudělka MatyášČevela Vladislav-5-64-6 1332
6.Vranka OndřejMinařík Roman-11104-7-52333
7.Střelec MarekDočkal Jakub987  3043
8.Kudělka MatyášKruťa Josef-910-7273253
9.Vranka OndřejČevela Vladislav-11-87-8 1354
10.Veselý JiříMinařík Roman-5-6-5  0355
11.Kudělka MatyášDočkal Jakub-1571010 3165
12.Vranka OndřejKruťa Josef-973-6-72366
13.Veselý JiříČevela Vladislav-5-6106-72367
14.Střelec MarekMinařík Roman488  3077
15.Vranka OndřejDočkal Jakub9-3-9-11 1378
16.Veselý JiříKruťa Josef-7-89663288
17.Střelec MarekČevela Vladislav793  3098
18.Kudělka MatyášMinařík Roman1086  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jiří22Dočkal Jakub13
Střelec Marek40Kruťa Josef13
Kudělka Matyáš31Čevela Vladislav31
Vranka Ondřej04Minařík Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38603:614SK Slavičín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raška Miroslav
Maniš Dalibor
 
 
Floreš Ivan
Malatinský Petr
 
 
-6-117-9 1301
2.Bělaška Martin
Nahodil Jan
 
 
Fojtů Jaromír
Bureš Daniel
 
 
-688-9-92302
3.Bělaška JosefMalatinský Petr-4-7-6  0303
4.Raška MiroslavFloreš Ivan-2-3-4  0304
5.Maniš DaliborFojtů Jaromír725  3014
6.Bělaška MartinBureš Daniel8-6-55-72315
7.Raška MiroslavMalatinský Petr9-64-7-82316
8.Maniš DaliborFloreš Ivan8-9-5-5 1317
9.Bělaška MartinFojtů Jaromír6-86-10123227
10.Bělaška JosefBureš Daniel-7-9-9  0328
11.Maniš DaliborMalatinský Petr-2-10-8  0329
12.Bělaška MartinFloreš Ivan2-6-2-7 13210
13.Nahodil JanFojtů Jaromír9-8-2-8 13211
14.Raška MiroslavBureš Daniel86-106 31311
15.Bělaška MartinMalatinský Petr8-10-96832411
16.Nahodil JanDrápala TobiášWO    30511
17.Raška MiroslavFojtů Jaromír496  30611
18.Maniš DaliborBureš Daniel779  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bělaška Josef02Malatinský Petr31
Raška Miroslav22Floreš Ivan30
Maniš Dalibor22Fojtů Jaromír13
Bělaška Martin22Bureš Daniel22
Nahodil Jan01   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS