Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Újezd "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29 Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
Filipiak Jakub
Filipiak Jan
 
 
     3010
2.Vávra Jaromír
Lenczyk Dušan
 
 
Šandor Josef
Martinek Filip
 
 
     3120
3.Chromčák PetrŠandor Josef     3030
4.Petrů StanislavFilipiak Jakub     3040
5.Lenczyk DušanFilipiak Jan     1341
6.Vávra JaromírMartinek Filip     0342
7.Petrů StanislavŠandor Josef     3052
8.Lenczyk DušanFilipiak Jakub     0353
9.Vávra JaromírFilipiak Jan     0354
10.Chromčák PetrMartinek Filip     3164
11.Lenczyk DušanŠandor Josef     3174
12.Vávra JaromírFilipiak Jakub     2375
13.Chromčák PetrFilipiak Jan     3085
14.Petrů StanislavMartinek Filip     1386
15.Vávra JaromírŠandor Josef     3196
16.Chromčák PetrFilipiak Jakub     31106
17.Petrů StanislavFilipiak Jan     23107
18.Lenczyk DušanMartinek Filip     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chromčák Petr40Šandor Josef04
Petrů Stanislav22Filipiak Jakub22
Lenczyk Dušan13Filipiak Jan31
Vávra Jaromír13Martinek Filip31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična 1. Základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ratiborský Pavel
Tomek Miroslav
 
 
Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
     2301
2.Škrabala Jaroslav
Tesař Tomáš
 
 
Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
     2302
3.Škrabala JaroslavStružka Radomír     0303
4.Ratiborský PavelFojtů Miroslav     3013
5.Tesař TomášMachů Radek st.     3223
6.Tomek MiroslavMachů Roman st.     1324
7.Ratiborský PavelStružka Radomír     2325
8.Tesař TomášFojtů Miroslav     3235
9.Tomek MiroslavMachů Radek st.     3145
10.Škrabala JaroslavMachů Roman st.     1346
11.Tesař TomášStružka Radomír     2347
12.Tomek MiroslavFojtů Miroslav     3257
13.Škrabala JaroslavMachů Radek st.     1358
14.Ratiborský PavelMachů Roman st.     2359
15.Tomek MiroslavStružka Radomír     3169
16.Škrabala JaroslavFojtů Miroslav     3079
17.Ratiborský PavelMachů Radek st.     3289
18.Tesař TomášMachů Roman st.     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škrabala Jaroslav13Stružka Radomír31
Ratiborský Pavel22Fojtů Miroslav04
Tesař Tomáš31Machů Radek st.13
Tomek Miroslav31Machů Roman st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36 Slovan Luhačovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Křižka Tomáš
 
 
Macík Jan
Mikulec Karel
 
 
     1301
2.Minařík Roman
Dočkal Jakub
 
 
Böhm Jiří
Šebesta Petr
 
 
     3011
3.Dočkal JakubMikulec Karel     3021
4.Kruťa JosefMacík Jan     2322
5.Minařík RomanŠebesta Petr     3032
6.Křižka TomášBöhm Jiří     0333
7.Kruťa JosefMikulec Karel     1334
8.Minařík RomanMacík Jan     3144
9.Křižka Tomᚊebesta Petr     2345
10.Dočkal JakubBöhm Jiří     2346
11.Minařík RomanMikulec Karel     3256
12.Křižka TomášMacík Jan     1357
13.Dočkal JakubŠebesta Petr     3067
14.Kruťa JosefBöhm Jiří     1368
15.Křižka TomášMikulec Karel     2369
16.Dočkal JakubMacík Jan     3279
17.Kruťa JosefŠebesta Petr     3189
18.Minařík RomanBöhm Jiří     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočkal Jakub31Mikulec Karel22
Kruťa Josef13Macík Jan22
Minařík Roman31Šebesta Petr13
Křižka Tomáš04Böhm Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "C"Vrchní
rozhodčí:
Kučera Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:30682:628nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malatinský Petr
Fojtů Jaromír
 
 
Batoušek Vladimír
Úředníček Petr
 
 
786  3010
2.Martinovský Radek
Plášek Hubert
 
 
Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
8-9-106-52311
3.Fojtů JaromírHenzl Václav9-7-48-102312
4.Martinovský RadekHenzl Libor-107-98-112313
5.Plášek HubertBatoušek Vladimír-867-9-62314
6.Malatinský PetrÚředníček Petr757  3024
7.Martinovský RadekHenzl Václav7-87-9-102325
8.Plášek HubertHenzl Libor-810-9-9 1326
9.Malatinský PetrBatoušek Vladimír684  3036
10.Fojtů JaromírÚředníček Petr994  3046
11.Plášek HubertHenzl Václav-8-9-6  0347
12.Malatinský PetrHenzl Libor975  3057
13.Fojtů JaromírBatoušek Vladimír9-48-583267
14.Martinovský RadekÚředníček Petr-7653 3177
15.Malatinský PetrHenzl Václav898  3087
16.Fojtů JaromírHenzl Libor-77-11-7 1388
17.Martinovský RadekBatoušek Vladimír7910  3098
18.Plášek HubertÚředníček Petr8-7-8-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fojtů Jaromír22Henzl Václav31
Martinovský Radek22Henzl Libor31
Plášek Hubert04Batoušek Vladimír13
Malatinský Petr40Úředníček Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:36571:603TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raška Miroslav
Raška Martin
 
 
Kopečný Roman
Kopečný Zdeněk st.
 
 
-5-7-11  0301
2.Maniš Dalibor
Bělaška Martin
 
 
Svoboda David
Chmelař David
 
 
-4-5-5  0302
3.Maniš DaliborKopečný Roman-8-5-8  0303
4.Raška MartinKopečný Zdeněk st.-10-710-7 1304
5.Bělaška MartinChmelař David-5-82763214
6.Raška MiroslavSvoboda David119-109 3124
7.Raška MartinKopečný Roman-10-13-10  0325
8.Bělaška MartinKopečný Zdeněk st.549  3035
9.Raška MiroslavChmelař David477  3045
10.Maniš DaliborSvoboda David-4-5-9  0346
11.Bělaška MartinKopečný Roman-10-7-11  0347
12.Raška MiroslavKopečný Zdeněk st.87-75 3157
13.Maniš DaliborChmelař David-986-593267
14.Juřica PetrSvoboda David9511  3077
15.Raška MiroslavKopečný Roman-8-5-9  0378
16.Maniš DaliborKopečný Zdeněk st.567  3088
17.Juřica PetrChmelař David-6-5-3  0389
18.Bělaška MartinSvoboda David126-8-9-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maniš Dalibor22Kopečný Roman40
Raška Martin02Kopečný Zdeněk st.13
Bělaška Martin22Chmelař David13
Raška Miroslav31Svoboda David22
Juřica Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "C"Vrchní
rozhodčí:
Vranka Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24647:563KST Zlín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střelec Marek
Vranka Ondřej
 
 
Jílek Petr
Plišťák Miroslav
 
 
5811  3010
2.Dalajka Daniel
Veselý Jiří
 
 
Jelínek Petr
Šindelář Petr
 
 
-35-7373220
3.Vranka OndřejJílek Petr84-67 3130
4.Veselý JiříŠindelář Petr8-87-7-122331
5.Dalajka DanielPlišťák Miroslav-69-7-5 1332
6.Střelec MarekJelínek Petr389  3042
7.Veselý JiříJílek Petr7-87-7-82343
8.Dalajka DanielŠindelář Petr864  3053
9.Střelec MarekPlišťák Miroslav689  3063
10.Vranka OndřejJelínek Petr104-108 3173
11.Dalajka DanielJílek Petr12118  3083
12.Střelec MarekŠindelář Petr868  3093
13.Vranka OndřejPlišťák Miroslav6-59-6932103
14.Veselý JiříJelínek Petr10-6-6-7 13104
15.Střelec MarekJílek PetrWO    30114
16.Vranka OndřejŠindelář Petr783  30124
17.Veselý JiříPlišťák Miroslav-4-3-6  03125
18.Dalajka DanielJelínek Petr-11-99-8 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vranka Ondřej40Jílek Petr12
Veselý Jiří04Šindelář Petr13
Dalajka Daniel22Plišťák Miroslav22
Střelec Marek30Jelínek Petr22
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS