Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37 TJ Vysoké Pole z.s. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
Stružka Radomír
Kovařík Miroslav
 
 
     3010
2.Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
     0311
3.Chromčák PetrStružka Radomír     3221
4.Petrů StanislavKovařík Miroslav     3131
5.Lenczyk DušanMachů Radek st.     0332
6.Vávra JaromírMachů Roman st.     2333
7.Petrů StanislavStružka Radomír     2334
8.Lenczyk DušanKovařík Miroslav     0335
9.Vávra JaromírMachů Radek st.     1336
10.Chromčák PetrMachů Roman st.     3046
11.Lenczyk DušanStružka Radomír     1347
12.Vávra JaromírKovařík Miroslav     0348
13.Chromčák PetrMachů Radek st.     3158
14.Petrů StanislavMachů Roman st.     1359
15.Vávra JaromírStružka Radomír     03510
16.Chromčák PetrKovařík Miroslav     30610
17.Petrů StanislavMachů Radek st.     30710
18.Lenczyk DušanMachů Roman st.     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chromčák Petr40Stružka Radomír31
Petrů Stanislav22Kovařík Miroslav22
Lenczyk Dušan04Machů Radek st.22
Vávra Jaromír04Machů Roman st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šandor Josef
Filipiak Jan
 
 
Šebesta Petr
Macík Jan
 
 
     2301
2.Martinek Filip
Zicha Stanislav
 
 
Böhm Jiří
Žmolík Milan
 
 
     1302
3.Zicha StanislavMacík Jan     3012
4.Šandor JosefŽmolík Milan     1313
5.Martinek FilipŠebesta Petr     3123
6.Filipiak JanBöhm Jiří     2324
7.Šandor JosefMacík Jan     1325
8.Martinek FilipŽmolík Milan     3135
9.Filipiak JanŠebesta Petr     3145
10.Zicha StanislavBöhm Jiří     2346
11.Martinek FilipMacík Jan     3256
12.Filipiak JanŽmolík Milan     3266
13.Zicha StanislavŠebesta Petr     3176
14.Šandor JosefBöhm Jiří     2377
15.Filipiak JanMacík Jan     3287
16.Zicha StanislavŽmolík Milan     3297
17.Šandor JosefŠebesta Petr     1398
18.Martinek FilipBöhm Jiří     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zicha Stanislav31Macík Jan13
Šandor Josef04Žmolík Milan13
Martinek Filip31Šebesta Petr13
Filipiak Jan31Böhm Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična l. základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:23 FS Napajedla "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ratiborský Pavel
Tomek Miroslav
 
 
Chytil Jan
Lišaník Josef ml.
 
 
     3010
2.Tesař Tomáš
Mikulka Petr
 
 
Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
     3120
3.Tesař TomášChytil Jan     1321
4.Mikulka PetrHenzl Libor     0322
5.Ratiborský PavelLišaník Josef ml.     3032
6.Tomek MiroslavHenzl Václav     0333
7.Mikulka PetrChytil Jan     3143
8.Ratiborský PavelHenzl Libor     3053
9.Tomek MiroslavLišaník Josef ml.     3063
10.Tesař TomášHenzl Václav     0364
11.Ratiborský PavelChytil Jan     3274
12.Tomek MiroslavHenzl Libor     3184
13.Tesař TomášLišaník Josef ml.     3094
14.Mikulka PetrHenzl Václav     32104
15.Tomek MiroslavChytil JanWO    30114
16.Tesař TomášHenzl Libor     31124
17.Mikulka PetrLišaník Josef ml.     30134
18.Ratiborský PavelHenzl Václav     23135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tesař Tomáš22Chytil Jan12
Mikulka Petr31Henzl Libor13
Ratiborský Pavel31Lišaník Josef ml.04
Tomek Miroslav21Henzl Václav31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2019 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32 Orel Kašava "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
Kopečný Zdeněk st.
Šerý Ondřej
 
 
     3110
2.Minařík Roman
Dočkal Jakub
 
 
Svoboda David
Dvořák Jakub
 
 
     3120
3.Dočkal JakubKopečný Zdeněk st.     3130
4.Kruťa JosefŠerý Ondřej     1331
5.Minařík RomanSvoboda David     1332
6.Čevela VladislavDvořák Jakub     0333
7.Kruťa JosefKopečný Zdeněk st.     3143
8.Minařík RomanŠerý Ondřej     3253
9.Křižka TomášSvoboda David     1354
10.Dočkal JakubDvořák Jakub     3064
11.Minařík RomanKopečný Zdeněk st.WO    3074
12.Křižka Tomᚊerý Ondřej     0375
13.Dočkal JakubSvoboda David     3285
14.Kruťa JosefDvořák Jakub     1386
15.Křižka TomášKopečný Zdeněk st.WO    3096
16.Dočkal JakubŠerý Ondřej     30106
17.Kruťa JosefSvoboda David     13107
18.Minařík RomanDvořák Jakub     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dočkal Jakub40Kopečný Zdeněk st.02
Kruťa Josef13Šerý Ondřej22
Minařík Roman12Svoboda David31
Čevela Vladislav01Dvořák Jakub31
Křižka Tomáš02   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "C"Vrchní
rozhodčí:
Malatinský Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27688:544SK Slavičín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malatinský Petr
Bureš Daniel
 
 
Šindelář Petr
Černohous Jan
 
 
54-9-6-82301
2.Bureš Michal
Plášek Jonáš
 
 
Dohnal Josef
Jílek Petr
 
 
-77-98-72302
3.Malatinský PetrŠindelář Petr-6837 3112
4.Bureš MichalČernohous Jan773  3022
5.Bureš DanielDohnal Josef3-63-1633232
6.Plášek JonášJílek Petr-55-101293242
7.Bureš MichalŠindelář Petr-9-12115-82343
8.Bureš DanielČernohous Jan81-10-893253
9.Plášek JonášDohnal Josef-6-7-4  0354
10.Malatinský PetrNavrátil Miroslav9-456 3164
11.Bureš DanielŠindelář Petr-9-49-5 1365
12.Plášek JonášČernohous JanWO    3075
13.Malatinský PetrDohnal Josef838  3085
14.Bureš MichalNavrátil Miroslav579  3095
15.Plášek Jonᚊindelář Petr-8-9-8  0396
16.Malatinský PetrČernohous JanWO    30106
17.Bureš MichalDohnal Josef107-82 31116
18.Bureš DanielNavrátil Miroslav5410  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malatinský Petr30Šindelář Petr31
Bureš Michal31Černohous Jan02
Bureš Daniel31Dohnal Josef13
Plášek Jonáš12Jílek Petr01
   Navrátil Miroslav03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:38550:612KST Zlín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raška Miroslav
Maniš Dalibor
 
 
Vranka Ondřej
Svoboda Jiří
 
 
-3-998-72301
2.Bělaška Martin
Fojtů Dalibor
 
 
Veselý Jiří
Krčál Roman
 
 
37-8-5-82302
3.Raška MiroslavSvoboda Jiří-18-108-72303
4.Maniš DaliborKrčál Roman-7-115-7 1304
5.Bělaška MartinVranka Ondřej81011  3014
6.Fojtů DaliborVeselý Jiří8-928 3124
7.Maniš DaliborSvoboda Jiří-7-1-8  0325
8.Bělaška MartinKrčál Roman8-10-9-4 1326
9.Fojtů DaliborVranka Ondřej-9-9-7  0327
10.Raška MiroslavVeselý Jiří666  3037
11.Bělaška MartinSvoboda Jiří5-79-10-102338
12.Fojtů DaliborKrčál Roman-0-7-5  0339
13.Raška MiroslavVranka Ondřej8-10-10-6 13310
14.Maniš DaliborDalajka Daniel9-666 31410
15.Fojtů DaliborSvoboda JiříWO    03411
16.Raška MiroslavKrčál RomanWO    30511
17.Maniš DaliborVranka Ondřej6610  30611
18.Bělaška MartinDalajka DanielWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Raška Miroslav12Svoboda Jiří30
Maniš Dalibor22Krčál Roman30
Bělaška Martin12Vranka Ondřej22
Fojtů Dalibor12Veselý Jiří02
   Dalajka Daniel01
WO12WO21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS