Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "C"Vrchní
rozhodčí:
Kučera Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:35564:606nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Floreš Ivan
Fojtů Jaromír
 
 
Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
-4-5-4  0301
2.Bureš Michal
Bureš Daniel
 
 
Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
10-916 3111
3.Bureš DanielChromčák Petr-11-9-5  0312
4.Fojtů JaromírPetrů Stanislav-10-7-10  0313
5.Bureš MichalLenczyk Dušan827  3023
6.Floreš IvanVávra Jaromír999  3033
7.Fojtů JaromírChromčák Petr-2-7-4  0334
8.Bureš MichalPetrů Stanislav787  3044
9.Floreš IvanLenczyk Dušan69-9-1273254
10.Bureš DanielVávra Jaromír-8811-863264
11.Bureš MichalChromčák Petr-9-8-6  0365
12.Floreš IvanPetrů Stanislav10715  3075
13.Bureš DanielLenczyk Dušan9-5-6-5 1376
14.Fojtů JaromírGlück Zdeněk7-58-863286
15.Floreš IvanChromčák Petr-6-6-7  0387
16.Bureš DanielPetrů Stanislav-5-10-4  0388
17.Fojtů JaromírLenczyk Dušan-7-9-4  0389
18.Bureš MichalGlück Zdeněk77-124 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Daniel13Chromčák Petr40
Fojtů Jaromír13Petrů Stanislav22
Bureš Michal31Lenczyk Dušan22
Floreš Ivan31Vávra Jaromír02
   Glück Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41 TJ Sokol Valašské Klobouky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
Bělaška Martin
Bělaška Josef
 
 
     3210
2.Minařík Roman
Černoch Břetislav
 
 
Raška Miroslav
Maniš Dalibor
 
 
     0311
3.Černoch BřetislavRaška Miroslav     0312
4.Kruťa JosefManiš Dalibor     0313
5.Minařík RomanBělaška Martin     1314
6.Čevela VladislavBělaška Josef     3024
7.Kruťa JosefRaška Miroslav     1325
8.Minařík RomanManiš Dalibor     3235
9.Čevela VladislavBělaška Martin     0336
10.Černoch BřetislavBělaška Josef     3146
11.Minařík RomanRaška Miroslav     2347
12.Čevela VladislavManiš Dalibor     0348
13.Černoch BřetislavBělaška Martin     0349
14.Kruťa JosefBělaška Josef     3059
15.Čevela VladislavRaška Miroslav     23510
16.Černoch BřetislavManiš Dalibor     13511
17.Kruťa JosefBělaška Martin     13512
18.Minařík RomanBělaška Josef     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Břetislav13Raška Miroslav40
Kruťa Josef13Maniš Dalibor31
Minařík Roman22Bělaška Martin40
Čevela Vladislav13Bělaška Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 1. ZŠ NapajedlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27 FS Napajedla "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ratiborský Pavel
Tomek Miroslav
 
 
Kudělka Matyáš
Vranka Ondřej
 
 
     3110
2.Tesař Tomáš
Mikulka Petr
 
 
Dalajka Daniel
Dufek Filip
 
 
     3120
3.Mikulka PetrKudělka Matyáš     1321
4.Tesař TomášVranka Ondřej     2322
5.Ratiborský PavelDalajka Daniel     3032
6.Tomek MiroslavDufek Filip     3042
7.Tesař TomášKudělka Matyáš     1343
8.Ratiborský PavelVranka Ondřej     3253
9.Tomek MiroslavDalajka Daniel     3163
10.Mikulka PetrDufek Filip     3073
11.Ratiborský PavelKudělka Matyáš     3183
12.Tomek MiroslavVranka Ondřej     2384
13.Mikulka PetrDalajka Daniel     3194
14.Tesař TomášDufek Filip     30104
15.Tomek MiroslavKudělka Matyáš     13105
16.Mikulka PetrVranka Ondřej     03106
17.Tesař TomášDalajka Daniel     32116
18.Ratiborský PavelDufek Filip     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulka Petr22Kudělka Matyáš31
Tesař Tomáš22Vranka Ondřej31
Ratiborský Pavel40Dalajka Daniel04
Tomek Miroslav22Dufek Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45 TJ Jiskra Otrokovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filipiak Jakub
Zicha Stanislav
 
 
Plišťák Miroslav
Búbela Pavel
 
 
     2301
2.
 
 
Šindelář Petr
Mareš Lukáš
 
 
WO    0302
3.Mareš LukášWO    0303
4.Filipiak JakubBúbela Pavel     3113
5.Zicha StanislavŠindelář Petr     3123
6.Filipiak JanPlišťák Miroslav     0324
7.Filipiak JakubMareš Lukáš     3134
8.Zicha StanislavBúbela Pavel     2335
9.Filipiak JanŠindelář Petr     2336
10.Plišťák MiroslavWO    0337
11.Zicha StanislavMareš Lukáš     2338
12.Filipiak JanBúbela Pavel     1339
13.Šindelář PetrWO    03310
14.Filipiak JakubPlišťák Miroslav     13311
15.Filipiak JanMareš LukášWO    03312
16.Búbela PavelWO    03313
17.Filipiak JakubŠindelář Petr     30413
18.Zicha StanislavPlišťák Miroslav     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Filipiak Jakub31Mareš Lukáš11
Zicha Stanislav13Búbela Pavel21
Filipiak Jan03Šindelář Petr12
   Plišťák Miroslav30
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37599:627TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtů Miroslav
Stružka Radomír
 
 
Kopečný Zdeněk st.
Chmelař David
 
 
-6-8-7  0301
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Dvořák Jakub
Svoboda David
 
 
8610  3011
3.Machů Roman st.Dvořák Jakub-910-4883221
4.Stružka RadomírChmelař David-5-5-10  0322
5.Fojtů MiroslavKopečný Zdeněk st.8-4-7-9 1323
6.Machů Radek st.Svoboda David-99-8-7 1324
7.Stružka RadomírDvořák Jakub10-6-88-92325
8.Fojtů MiroslavChmelař David-7-6-10  0326
9.Machů Radek st.Kopečný Zdeněk st.6-996 3136
10.Machů Roman st.Svoboda David8-798 3146
11.Fojtů MiroslavDvořák Jakub-10-85573256
12.Machů Radek st.Chmelař David847  3066
13.Machů Roman st.Kopečný Zdeněk st.-8637 3176
14.Stružka RadomírSvoboda David-4-6-8  0377
15.Machů Radek st.Dvořák Jakub897  3087
16.Machů Roman st.Chmelař David-8-4-6  0388
17.Stružka RadomírKopečný Zdeněk st.-9-9-8  0389
18.Fojtů MiroslavSvoboda David-98-10-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Machů Roman st.31Dvořák Jakub13
Stružka Radomír04Chmelař David31
Fojtů Miroslav13Kopečný Zdeněk st.22
Machů Radek st.31Svoboda David31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 51, Pozlovice, Víceúčelový sál OÚ Pozlovice, vchod z pravé strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:15 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:25590:528Slovan Luhačovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulec Karel
Šebesta Petr
 
 
Chytil Jan
Úředníček Petr
 
 
468  3010
2.Žmolík Milan
Böhm Jiří
 
 
Batoušek Vladimír
Henzl Václav
 
 
13-5-10-6 1311
3.Mikulec KarelBatoušek Vladimír8-8-9-6 1312
4.Žmolík MilanÚředníček Petr765  3022
5.Böhm JiříHenzl Václav-967-583232
6.Šebesta PetrChytil Jan119-63 3142
7.Žmolík MilanBatoušek Vladimír646  3052
8.Böhm JiříÚředníček Petr-6875 3162
9.Šebesta PetrHenzl Václav-107-7-9 1363
10.Mikulec KarelChytil Jan785  3073
11.Böhm JiříBatoušek Vladimír-8-127-9 1374
12.Šebesta PetrÚředníček Petr494  3084
13.Mikulec KarelHenzl Václav648  3094
14.Macík JanChytil Jan-6-3-5  0395
15.Šebesta PetrBatoušek Vladimír-78-9-11 1396
16.Mikulec KarelÚředníček Petr714  30106
17.Macík JanHenzl Václav578  30116
18.Böhm JiříChytil JanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulec Karel31Batoušek Vladimír31
Žmolík Milan20Úředníček Petr04
Böhm Jiří21Henzl Václav13
Šebesta Petr22Chytil Jan12
Macík Jan11   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS