Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OrlovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34 Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruťa Josef
Dočkal Jakub
 
 
Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
     0301
2.Černoch Břetislav
Minařík Roman
 
 
Glück Zdeněk
Lenczyk Dušan
 
 
     3011
3.Černoch BřetislavChromčák Petr     0312
4.Kruťa JosefLenczyk Dušan     3222
5.Minařík RomanGlück Zdeněk     3132
6.Dočkal JakubPetrů Stanislav     0333
7.Kruťa JosefChromčák Petr     0334
8.Minařík RomanLenczyk Dušan     3044
9.Dočkal JakubGlück Zdeněk     3054
10.Černoch BřetislavPetrů Stanislav     0355
11.Minařík RomanChromčák Petr     2356
12.Dočkal JakubLenczyk Dušan     2357
13.Černoch BřetislavGlück Zdeněk     3067
14.Kruťa JosefPetrů Stanislav     0368
15.Dočkal JakubChromčák Petr     0369
16.Černoch BřetislavLenczyk Dušan     03610
17.Kruťa JosefGlück Zdeněk     31710
18.Minařík RomanVávra Jaromír     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Břetislav13Chromčák Petr40
Kruťa Josef22Lenczyk Dušan22
Minařík Roman31Glück Zdeněk04
Dočkal Jakub13Petrů Stanislav30
   Vávra Jaromír01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 1. ZŠ NapajedlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28 FS Napajedla "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Miroslav
Ratiborský Pavel
 
 
Floreš Ivan
Martinovský Radek
 
 
     3210
2.Škrabala Jaroslav
Tesař Tomáš
 
 
Bureš Michal
Bureš Daniel
 
 
     3120
3.Škrabala JaroslavFloreš Ivan     1321
4.Tesař TomášBureš Michal     1322
5.Ratiborský PavelMartinovský Radek     3132
6.Tomek MiroslavBureš Daniel     3242
7.Tesař TomášFloreš Ivan     1343
8.Ratiborský PavelBureš Michal     3253
9.Tomek MiroslavMartinovský Radek     3163
10.Škrabala JaroslavBureš Daniel     3073
11.Ratiborský PavelFloreš Ivan     3183
12.Tomek MiroslavBureš Michal     0384
13.Škrabala JaroslavMartinovský Radek     1385
14.Tesař TomášBureš Daniel     3095
15.Tomek MiroslavFloreš Ivan     0396
16.Škrabala JaroslavBureš Michal     30106
17.Tesař TomášMartinovský Radek     30116
18.Ratiborský PavelBureš Daniel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škrabala Jaroslav22Floreš Ivan31
Tesař Tomáš22Bureš Michal22
Ratiborský Pavel40Martinovský Radek13
Tomek Miroslav22Bureš Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:44 TJ Sokol Valašské Klobouky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filipiak Jan
Filipiak Jakub
 
 
Raška Miroslav
Maniš Dalibor
 
 
     1301
2.Martinek Filip
Zicha Stanislav
 
 
Bělaška Martin
Fojtů Dalibor
 
 
     3211
3.Filipiak JakubManiš Dalibor     0312
4.Martinek FilipFojtů Dalibor     3122
5.Zicha StanislavRaška Miroslav     0323
6.Filipiak JanBělaška Martin     0324
7.Martinek FilipManiš Dalibor     3234
8.Zicha StanislavFojtů Dalibor     3044
9.Filipiak JanRaška Miroslav     2345
10.Filipiak JakubBělaška Martin     1346
11.Zicha StanislavManiš Dalibor     2347
12.Filipiak JanFojtů Dalibor     2348
13.Filipiak JakubRaška Miroslav     0349
14.Martinek FilipBělaška Martin     13410
15.Filipiak JanManiš Dalibor     23411
16.Filipiak JakubFojtů Dalibor     30511
17.Martinek FilipRaška Miroslav     03512
18.Zicha StanislavBělaška Martin     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filipiak Jakub13Maniš Dalibor31
Martinek Filip22Fojtů Dalibor13
Zicha Stanislav13Raška Miroslav40
Filipiak Jan04Bělaška Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19628:459TJ Vysoké Pole z.s. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
Kudělka Matyáš
Vranka Ondřej
 
 
4811  3010
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Dalajka Daniel
Málek Tomáš
 
 
59-96 3120
3.Fojtů MiroslavKudělka Matyáš9410  3030
4.Machů Roman st.Dalajka Daniel65-95 3140
5.Stružka RadomírMálek Tomáš759  3050
6.Machů Radek st.Vranka Ondřej8111  3060
7.Machů Roman st.Kudělka Matyáš-9712 3170
8.Stružka RadomírDalajka Daniel326  3080
9.Machů Radek st.Málek Tomáš674  3090
10.Fojtů MiroslavVranka Ondřej7-6-7-5 1391
11.Stružka RadomírKudělka Matyáš102-73 31101
12.Machů Radek st.Dalajka Daniel310-7-6-623102
13.Fojtů MiroslavMálek Tomáš6-7-5-6 13103
14.Machů Roman st.Vranka Ondřej4-668 31113
15.Machů Radek st.Kudělka Matyáš246  30123
16.Fojtů MiroslavDalajka Daniel98-10-10732133
17.Machů Roman st.Málek Tomáš898  30143
18.Stružka RadomírVranka OndřejWOWO   03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fojtů Miroslav22Kudělka Matyáš04
Machů Roman st.40Dalajka Daniel13
Stružka Radomír30Málek Tomáš13
Machů Radek st.31Vranka Ondřej12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 51, Pozlovice, Víceúčelový sál OÚ Pozlovice, vchod z pravé strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36656:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Milan
Prchlík Pavel
 
 
Šindelář Petr
Jelínek Petr
 
 
-11-69783210
2.Mikulec Karel
Šebesta Petr
 
 
Plišťák Miroslav
Dohnal Josef
 
 
-8-83-10 1311
3.Prchlík PavelJelínek Petr-10-79-8 1312
4.Šebesta PetrDohnal Josef-7299 3122
5.Žmolík MilanŠindelář Petr98-7-4-62323
6.Mikulec KarelPlišťák Miroslav-85-9893233
7.Šebesta PetrJelínek Petr-812-6-10 1334
8.Žmolík MilanDohnal Josef-9-6910-72335
9.Mikulec KarelŠindelář Petr-5-85873245
10.Prchlík PavelPlišťák Miroslav-5-6-3  0346
11.Žmolík MilanJelínek Petr768  3056
12.Mikulec KarelDohnal Josef375  3066
13.Prchlík PavelŠindelář Petr8-646 3176
14.Šebesta PetrPlišťák Miroslav-96-8-6 1377
15.Mikulec KarelJelínek Petr-7958 3187
16.Prchlík PavelDohnal Josef556  3097
17.Šebesta PetrŠindelář Petr-78-9-4 1398
18.Žmolík MilanPlišťák Miroslav-10-5-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prchlík Pavel22Jelínek Petr22
Šebesta Petr13Dohnal Josef13
Žmolík Milan13Šindelář Petr22
Mikulec Karel40Plišťák Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31643:600TJ Sokol Šarovy z.s. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdůšek Robert
Chytil Jan
 
 
Kopečný Zdeněk st.
Chmelař David
 
 
-44-7-8 1301
2.Batoušek Vladimír
Henzl Václav
 
 
Dvořák Jakub
Ovesný Vratislav
 
 
-5-997-42302
3.Henzl VáclavOvesný Vratislav79-84 3112
4.Batoušek VladimírKopečný Zdeněk st.4-9-10663222
5.Gajdůšek RobertDvořák Jakub9-484 3132
6.Chytil JanChmelař David-6-8-6  0333
7.Batoušek VladimírOvesný Vratislav-810102 3143
8.Gajdůšek RobertKopečný Zdeněk st.1063  3053
9.Chytil JanDvořák Jakub547  3063
10.Henzl VáclavChmelař David-3-786-72364
11.Gajdůšek RobertOvesný Vratislav526  3074
12.Chytil JanKopečný Zdeněk st.-88-6-9 1375
13.Henzl VáclavDvořák Jakub2-48-9-42376
14.Batoušek VladimírChmelař David-4-7-6  0377
15.Chytil JanOvesný Vratislav10811  3087
16.Henzl VáclavKopečný Zdeněk st.8-9811 3197
17.Batoušek VladimírDvořák Jakub8-4-8-7 1398
18.Gajdůšek RobertChmelař David-8339 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Henzl Václav22Ovesný Vratislav04
Batoušek Vladimír22Kopečný Zdeněk st.13
Gajdůšek Robert40Dvořák Jakub22
Chytil Jan22Chmelař David31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS