Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 1. ZŠ NapajedlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30 FS Napajedla "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ratiborský Pavel
Tomek Miroslav
 
 
Petrů Stanislav
Chromčák Petr
 
 
     1301
2.Škrabala Jaroslav
Tesař Tomáš
 
 
Lenczyk Dušan
Glück Zdeněk
 
 
     3011
3.Škrabala JaroslavChromčák Petr     1312
4.Tesař TomášPetrů Stanislav     0313
5.Ratiborský PavelLenczyk Dušan     3123
6.Tomek MiroslavGlück Zdeněk     3033
7.Tesař TomášChromčák Petr     2334
8.Ratiborský PavelPetrů Stanislav     2335
9.Tomek MiroslavLenczyk Dušan     3045
10.Škrabala JaroslavGlück Zdeněk     3055
11.Ratiborský PavelChromčák Petr     3265
12.Tomek MiroslavPetrů Stanislav     1366
13.Škrabala JaroslavLenczyk Dušan     3176
14.Tesař TomášVávra Jaromír     3086
15.Tomek MiroslavChromčák Petr     1387
16.Škrabala JaroslavPetrů Stanislav     0388
17.Tesař TomášLenczyk Dušan     3298
18.Ratiborský PavelVávra Jaromír     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škrabala Jaroslav22Chromčák Petr31
Tesař Tomáš22Petrů Stanislav40
Ratiborský Pavel31Lenczyk Dušan04
Tomek Miroslav22Glück Zdeněk02
   Vávra Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33 SK Újezd "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Filip
Zicha Stanislav
 
 
Kruťa Josef
Čevela Vladislav
 
 
     2301
2.Šandor Josef
Filipiak Jakub
 
 
Minařík Roman
Dočkal Jakub
 
 
     3211
3.Šandor JosefDočkal Jakub     0312
4.Zicha StanislavKruťa Josef     2313
5.Martinek FilipČevela Vladislav     3223
6.Filipiak JakubMinařík Roman     2324
7.Zicha StanislavDočkal Jakub     3234
8.Martinek FilipKruťa Josef     3044
9.Filipiak JakubČevela Vladislav     1345
10.Šandor JosefMinařík Roman     2346
11.Martinek FilipDočkal Jakub     3056
12.Filipiak JakubKruťa Josef     3066
13.Šandor JosefČevela Vladislav     3276
14.Zicha StanislavMinařík Roman     0377
15.Filipiak JakubDočkal Jakub     3087
16.Šandor JosefKruťa Josef     1388
17.Zicha StanislavČevela Vladislav     3198
18.Martinek FilipMinařík Roman     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šandor Josef13Dočkal Jakub13
Zicha Stanislav22Kruťa Josef22
Martinek Filip40Čevela Vladislav13
Filipiak Jakub22Minařík Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:39691:691TJ Vysoké Pole z.s. "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
Bureš Michal
Bureš Daniel
 
 
88-168 3110
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Malatinský Petr
Fojtů Jaromír
 
 
910-10-10103220
3.Machů Radek st.Malatinský Petr-6-4-3  0321
4.Stružka RadomírBureš Michal-7-554123231
5.Machů Roman st.Fojtů Jaromír-9765 3141
6.Fojtů MiroslavBureš Daniel-6-8-14  0342
7.Stružka RadomírMalatinský Petr4-67-8-112343
8.Machů Roman st.Bureš Michal74-1010 3153
9.Fojtů MiroslavFojtů Jaromír-9737 3163
10.Machů Radek st.Bureš Daniel7-8-6-9 1364
11.Machů Roman st.Malatinský Petr-5-4-10  0365
12.Fojtů MiroslavBureš Michal1-67-883275
13.Machů Radek st.Fojtů Jaromír68-9-1043285
14.Stružka RadomírBureš Daniel9-8-7783295
15.Fojtů MiroslavMalatinský Petr-6-8-12  0396
16.Machů Radek st.Bureš Michal-6-8-6  0397
17.Stružka RadomírFojtů Jaromír88-79 31107
18.Machů Roman st.Bureš Daniel8-7-10-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Machů Radek st.13Malatinský Petr40
Stružka Radomír31Bureš Michal13
Machů Roman st.22Fojtů Jaromír04
Fojtů Miroslav22Bureš Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 51, Pozlovice, Víceúčelový sál OÚ Pozlovice, vchod z pravé strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:41638:692TJ Sokol Valašské Klobouky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Milan
Böhm Jiří
 
 
Raška Miroslav
Maniš Dalibor
 
 
-6-8-7  0301
2.Mikulec Karel
Šebesta Petr
 
 
Bělaška Josef
Fojtů Dalibor
 
 
5-71110 3111
3.Šebesta PetrFojtů Dalibor-56-6593221
4.Prchlík PavelRaška Miroslav-1-77-6 1322
5.Žmolík MilanManiš Dalibor-610104 3132
6.Mikulec KarelBělaška Josef635  3042
7.Prchlík PavelFojtů Dalibor5-9-97-62343
8.Žmolík MilanRaška Miroslav7-3-8-0 1344
9.Mikulec KarelManiš Dalibor-67-28-82345
10.Šebesta PetrBělaška Josef-7-99763255
11.Žmolík MilanFojtů Dalibor79-712 3165
12.Mikulec KarelRaška Miroslav-7109-7-62366
13.Šebesta PetrManiš Dalibor-3-6-7  0367
14.Prchlík PavelBělaška Josef-7-5-5  0368
15.Mikulec KarelFojtů Dalibor8-51-883278
16.Šebesta PetrRaška Miroslav-12-7-10  0379
17.Prchlík PavelManiš Dalibor-75-10-8 13710
18.Žmolík MilanBělaška Josef6-6-75932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šebesta Petr22Fojtů Dalibor13
Prchlík Pavel04Raška Miroslav40
Žmolík Milan31Maniš Dalibor31
Mikulec Karel22Bělaška Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Vrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23619:555TJ Sokol Šarovy z.s. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henzl Václav
Henzl Libor
 
 
Vranka Ondřej
Ždánský Vojtěch
 
 
-9388 3110
2.Gajdůšek Robert
Chytil Jan
 
 
Juřica Jan
Dufek Filip
 
 
6711  3020
3.Chytil JanVranka Ondřej-7-7-14  0321
4.Henzl VáclavJuřica Jan759  3031
5.Gajdůšek RobertDufek Filip599  3041
6.Henzl LiborŽdánský Vojtěch2116  3051
7.Henzl VáclavVranka Ondřej-397-1093261
8.Lišaník Josef ml.Juřica Jan-33-49-92362
9.Henzl LiborDufek Filip-2-3-6  0363
10.Chytil JanŽdánský Vojtěch99-117 3173
11.Lišaník Josef ml.Vranka Ondřej6-6-4-10 1374
12.Henzl LiborJuřica Jan6-8-84-72375
13.Chytil JanDufek Filip10-1095 3185
14.Henzl VáclavŽdánský Vojtěch439  3095
15.Henzl LiborVranka Ondřej-8-3-7  0396
16.Chytil JanJuřica Jan9119  30106
17.Henzl VáclavDufek Filip733  30116
18.Lišaník Josef ml.Ždánský Vojtěch6119  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chytil Jan31Vranka Ondřej31
Henzl Václav40Juřica Jan22
Gajdůšek Robert10Dufek Filip13
Henzl Libor13Ždánský Vojtěch04
Lišaník Josef ml.12   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36635:670TJ Sokol Kostelec "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelař David
Svoboda David
 
 
Plišťák Miroslav
Dohnal Josef
 
 
-11978 3110
2.Kopečný Zdeněk st.
Koiš Jaroslav
 
 
Mareš Lukáš
Šindelář Petr
 
 
87-5-893220
3.Svoboda DavidDohnal Josef578  3030
4.Chmelař DavidMareš Lukáš878  3040
5.Kopečný Zdeněk st.Šindelář Petr8-97-993250
6.Koiš JaroslavPlišťák Miroslav9-6-72-52351
7.Chmelař DavidDohnal Josef9-10-87163261
8.Kopečný Zdeněk st.Mareš Lukáš-812-3-7 1362
9.Koiš JaroslavŠindelář Petr8-13-94-52363
10.Svoboda DavidPlišťák Miroslav-8-9-4  0364
11.Kopečný Zdeněk st.Dohnal Josef49-67 3174
12.Koiš JaroslavMareš Lukáš-6-4-7  0375
13.Svoboda DavidŠindelář Petr-5-8-5  0376
14.Chmelař DavidPlišťák Miroslav-4-5-2  0377
15.Koiš JaroslavDohnal Josef5-47-863287
16.Svoboda DavidMareš Lukáš-39-12583297
17.Chmelař DavidŠindelář Petr579  30107
18.Dvořák JakubPlišťák Miroslav-10-2-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda David22Dohnal Josef04
Chmelař David31Mareš Lukáš22
Kopečný Zdeněk st.21Šindelář Petr22
Koiš Jaroslav13Plišťák Miroslav40
Dvořák Jakub01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS