Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol JasennáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna JasennáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32 Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
Búbela Pavel
Šindelář Petr
 
 
     3110
2.Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
Mareš Lukáš
Jílek Petr
 
 
     3120
3.Chromčák PetrMareš Lukáš     3130
4.Petrů StanislavBúbela Pavel     3040
5.Lenczyk DušanŠindelář Petr     1341
6.Vávra JaromírJílek Petr     2342
7.Petrů StanislavMareš Lukáš     2343
8.Lenczyk DušanBúbela Pavel     2344
9.Vávra JaromírŠindelář Petr     3254
10.Chromčák PetrJílek Petr     3064
11.Lenczyk DušanMareš Lukáš     2365
12.Vávra JaromírBúbela Pavel     2366
13.Chromčák PetrŠindelář Petr     3176
14.Petrů StanislavJílek Petr     3186
15.Glück ZdeněkMareš Lukáš     0387
16.Chromčák PetrBúbela Pavel     3097
17.Petrů StanislavŠindelář Petr     31107
18.Lenczyk DušanJílek Petr     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chromčák Petr40Mareš Lukáš31
Petrů Stanislav31Búbela Pavel22
Lenczyk Dušan04Šindelář Petr13
Vávra Jaromír12Jílek Petr22
Glück Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín "C"Vrchní
rozhodčí:
Vranka Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:26616:547KST Zlín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jiří
Vranka Ondřej
 
 
Koiš Jaroslav
Svoboda David
 
 
666  3010
2.Veselý Jiří
Ďuláková Kateřina
 
 
Kopečný Zdeněk st.
Dvořák Jakub
 
 
-5-8-8  0311
3.Veselý JiříKopečný Zdeněk st.-97-5-3 1312
4.Svoboda JiříŠerý Ondřej267  3022
5.Vranka OndřejSvoboda David48-710 3132
6.Ďuláková KateřinaKoiš Jaroslav684  3042
7.Svoboda JiříKopečný Zdeněk st.468  3052
8.Vranka OndřejŠerý Ondřej-9-74653262
9.Ďuláková KateřinaSvoboda David-81055 3172
10.Veselý JiříDvořák Jakub10-59-7-22373
11.Vranka OndřejKopečný Zdeněk st.6-11-9883283
12.Ďuláková KateřinaŠerý Ondřej546  3093
13.Veselý JiříSvoboda David28-8-101032103
14.Svoboda JiříDvořák Jakub923  30113
15.Ďuláková KateřinaKopečný Zdeněk st.WO    03114
16.Veselý JiříŠerý Ondřej46-8-13332124
17.Svoboda JiříSvoboda DavidWO    03125
18.Vranka OndřejDvořák Jakub48-86 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jiří22Kopečný Zdeněk st.12
Svoboda Jiří30Šerý Ondřej04
Vranka Ondřej40Svoboda David03
Ďuláková Kateřina30Koiš Jaroslav01
   Dvořák Jakub12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 40, Valašské Klobouky, 76601, Vjezd z ul. Soukenická - brána na spodní hraně budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28676:614TJ Sokol Valašské Klobouky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maniš Dalibor
Raška Miroslav
 
 
Batoušek Vladimír
Henzl Václav
 
 
10810  3010
2.Bělaška Martin
Fojtů Dalibor
 
 
Gajdůšek Robert
Chytil Jan
 
 
-5669 3120
3.Fojtů DaliborGajdůšek Robert-69-9-5 1321
4.Maniš DaliborChytil Jan688  3031
5.Raška MiroslavBatoušek Vladimír8911  3041
6.Bělaška MartinHenzl Václav776  3051
7.Maniš DaliborGajdůšek Robert12-8-10493261
8.Raška MiroslavChytil Jan-8554 3171
9.Bělaška MartinBatoušek Vladimír174  3081
10.Fojtů DaliborHenzl Václav-12-9-8  0382
11.Raška MiroslavGajdůšek Robert812-1-8-72383
12.Bělaška MartinChytil Jan-86109 3193
13.Fojtů DaliborBatoušek Vladimír-9-1019832103
14.Maniš DaliborHenzl Václav75-10-11-823104
15.Bělaška MartinGajdůšek Robert-7-46-6 13105
16.Fojtů DaliborChytil Jan46-8-9-1123106
17.Maniš DaliborBatoušek Vladimír989  30116
18.Juřica PetrHenzl Václav-6-4-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fojtů Dalibor13Gajdůšek Robert31
Maniš Dalibor31Chytil Jan13
Raška Miroslav21Batoušek Vladimír04
Bělaška Martin31Henzl Václav31
Juřica Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "C"Vrchní
rozhodčí:
Bureš Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín,Školní 29,SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26682:621SK Slavičín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malatinský Petr
Floreš Ivan
 
 
Žmolík Milan
Böhm Jiří
 
 
877  3010
2.Bureš Daniel
Bureš Michal
 
 
Mikulec Karel
Macík Jan
 
 
7-7-5-6 1311
3.Malatinský PetrMikulec Karel7-567 3121
4.Bureš MichalŽmolík Milan-76-87-82322
5.Bureš DanielMacík Jan107-4-883232
6.Floreš IvanBöhm Jiří269  3042
7.Bureš MichalMikulec Karel-97-117-82343
8.Bureš DanielŽmolík Milan9-116-7133253
9.Floreš IvanMacík Jan998  3063
10.Malatinský PetrBöhm Jiří169  3073
11.Bureš DanielMikulec Karel4-5-2-8 1374
12.Floreš IvanŽmolík Milan-14-8843284
13.Malatinský PetrMacík Jan1096  3094
14.Bureš MichalBöhm Jiří799  30104
15.Floreš IvanMikulec Karel13-4105 31114
16.Malatinský PetrŽmolík Milan8106  30124
17.Bureš MichalMacík Jan11-8-3-15 13125
18.Bureš DanielBöhm Jiří-9-84-9 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malatinský Petr40Mikulec Karel22
Bureš Michal13Žmolík Milan13
Bureš Daniel22Macík Jan13
Floreš Ivan40Böhm Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Kašava "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ORLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černoch Břetislav
Čevela Vladislav
 
 
Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
     0301
2.Dočkal Jakub
Minařík Roman
 
 
Kovařík Miroslav
Machů Roman st.
 
 
     3011
3.Černoch BřetislavFojtů Miroslav     3221
4.Dočkal JakubMachů Roman st.     3131
5.Minařík RomanKovařík Miroslav     3041
6.Čevela VladislavStružka Radomír     1342
7.Dočkal JakubFojtů Miroslav     3052
8.Minařík RomanMachů Roman st.     3262
9.Čevela VladislavKovařík Miroslav     2363
10.Černoch BřetislavStružka Radomír     0364
11.Minařík RomanFojtů Miroslav     3074
12.Čevela VladislavMachů Roman st.     1375
13.Černoch BřetislavKovařík Miroslav     1376
14.Dočkal JakubStružka Radomír     0377
15.Čevela VladislavFojtů Miroslav     3087
16.Černoch BřetislavMachů Roman st.     2388
17.Dočkal JakubKovařík Miroslav     3098
18.Minařík RomanStružka Radomír     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Břetislav13Fojtů Miroslav04
Dočkal Jakub31Machů Roman st.22
Minařík Roman31Kovařík Miroslav22
Čevela Vladislav13Stružka Radomír40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Újezd "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 1. ZŠ NapajedlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Miroslav
Tesař Tomáš
 
 
Filipiak Jan
Filipiak Jakub
 
 
     3110
2.Truhlář Martin
Měrka David
 
 
Šandor Josef
Zicha Stanislav
 
 
     0311
3.Truhlář MartinŠandor Josef     1312
4.Měrka DavidZicha Stanislav     0313
5.Tesař TomášFilipiak Jan     3123
6.Tomek MiroslavFilipiak Jakub     3033
7.Měrka DavidŠandor Josef     1334
8.Tesař TomášZicha Stanislav     3244
9.Tomek MiroslavFilipiak Jan     3154
10.Truhlář MartinFilipiak Jakub     2355
11.Tesař Tomᚊandor Josef     3165
12.Tomek MiroslavZicha Stanislav     3275
13.Truhlář MartinFilipiak Jan     0376
14.Měrka DavidFilipiak Jakub     0377
15.Tomek MiroslavŠandor Josef     3287
16.Truhlář MartinZicha Stanislav     2388
17.Měrka DavidFilipiak Jan     1389
18.Tesař TomášFilipiak Jakub     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Truhlář Martin04Šandor Josef22
Měrka David04Zicha Stanislav22
Tesař Tomáš40Filipiak Jan22
Tomek Miroslav40Filipiak Jakub22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS