Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol JasennáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Újezd u Valašských Klobouk, Tělocvična, vchod ze zadní strany budovy od víceúčelového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:40599:660Sokol Jasenná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šandor Josef
Filipiak Jakub
 
 
Chromčák Petr
Petrů Stanislav
 
 
-5-54-8 1301
2.Zicha Stanislav
Martinek Filip
 
 
Lenczyk Dušan
Vávra Jaromír
 
 
-5656 3111
3.Šandor JosefChromčák Petr-6-7-7  0312
4.Zicha StanislavPetrů Stanislav510-56 3122
5.Martinek FilipLenczyk Dušan982  3032
6.Filipiak JakubVávra Jaromír8-1366 3142
7.Zicha StanislavChromčák Petr-27-3-8 1343
8.Martinek FilipPetrů Stanislav6-3-4-5 1344
9.Filipiak JakubLenczyk Dušan-9-88-5 1345
10.Šandor JosefVávra Jaromír10-2-2973255
11.Martinek FilipChromčák Petr44-49 3165
12.Filipiak JakubPetrů Stanislav8-76-4-92366
13.Šandor JosefLenczyk Dušan-57-9973276
14.Zicha StanislavGlück Zdeněk511-5-3-62377
15.Filipiak JakubChromčák Petr-9-7-7  0378
16.Šandor JosefPetrů Stanislav-7-5-8  0379
17.Zicha StanislavLenczyk Dušan-7-9-9  03710
18.Martinek FilipGlück Zdeněk-6-536932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šandor Josef22Chromčák Petr31
Zicha Stanislav13Petrů Stanislav31
Martinek Filip31Lenczyk Dušan22
Filipiak Jakub13Vávra Jaromír02
   Glück Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vysoké Pole z.s. "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportcentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36613:610FS Napajedla "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stružka Radomír
Fojtů Miroslav
 
 
Tesař Tomáš
Hastík Petr
 
 
-9-11-11  0301
2.Machů Roman st.
Machů Radek st.
 
 
Ratiborský Pavel
Škrabala Jaroslav
 
 
9-810-9-72302
3.Machů Radek st.Hastík Petr343  3012
4.Machů Roman st.Škrabala Jaroslav6-1358 3122
5.Stružka RadomírTesař Tomáš-51383 3132
6.Fojtů MiroslavRatiborský Pavel-11-8-4  0333
7.Machů Roman st.Hastík Petr748  3043
8.Stružka RadomírŠkrabala Jaroslav-8-912-5 1344
9.Fojtů MiroslavTesař Tomáš-12-88-7 1345
10.Machů Radek st.Ratiborský Pavel-5-3-10  0346
11.Stružka RadomírHastík Petr-7-1010473256
12.Fojtů MiroslavŠkrabala Jaroslav8-8-5-8 1357
13.Machů Radek st.Tesař Tomáš-77-8-8 1358
14.Machů Roman st.Ratiborský Pavel-5-3-5  0359
15.Fojtů MiroslavHastík Petr-8516 3169
16.Machů Radek st.Škrabala Jaroslav758  3079
17.Machů Roman st.Tesař Tomáš85-67 3189
18.Stružka RadomírRatiborský Pavel-8-9-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Machů Radek st.22Hastík Petr04
Machů Roman st.31Škrabala Jaroslav22
Stružka Radomír22Tesař Tomáš22
Fojtů Miroslav13Ratiborský Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:Orel Kašava "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 51, Pozlovice, Víceúčelový sál OÚ Pozlovice, vchod z pravé strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 10:15 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24677:592Slovan Luhačovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Milan
Böhm Jiří
 
 
Čevela Vladislav
Kruťa Josef
 
 
-5-10-7  0301
2.Mikulec Karel
Macík Jan
 
 
Minařík Roman
Dočkal Jakub
 
 
1363  3011
3.Macík JanDočkal Jakub6116  3021
4.Mikulec KarelKruťa Josef585  3031
5.Böhm JiříČevela Vladislav9610  3041
6.Žmolík MilanMinařík Roman-537-8103251
7.Mikulec KarelDočkal Jakub-211-7-9 1352
8.Böhm JiříKruťa Josef98-79 3162
9.Žmolík MilanČevela Vladislav12910  3072
10.Macík JanMinařík Roman106-106 3182
11.Böhm JiříDočkal Jakub10-439 3192
12.Žmolík MilanKruťa Josef-10546 31102
13.Macík JanČevela Vladislav212-96 31112
14.Mikulec KarelMinařík Roman-9-42-9 13113
15.Žmolík MilanDočkal Jakub6-667 31123
16.Macík JanKruťa Josef-6-679-823124
17.Mikulec KarelČevela Vladislav5-6912 31134
18.Böhm JiříMinařík Roman-7-87-9 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macík Jan31Dočkal Jakub13
Mikulec Karel22Kruťa Josef13
Böhm Jiří31Čevela Vladislav04
Žmolík Milan40Minařík Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Vrchní
rozhodčí:
Gajdůšek Robert
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33638:618TJ Sokol Šarovy z.s. "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdůšek Robert
Chytil Jan
 
 
Floreš Ivan
Münster Petr
 
 
-75-9-8 1301
2.Batoušek Vladimír
Henzl Václav
 
 
Martinovský Radek
Plášek Jonáš
 
 
594  3011
3.Batoušek VladimírPlášek Jonáš2-778 3121
4.Henzl VáclavMünster Petr78-4-953231
5.Gajdůšek RobertMartinovský Radek878  3041
6.Chytil JanFloreš Ivan-412-9-7 1342
7.Henzl VáclavPlášek Jonáš12-1056 3152
8.Gajdůšek RobertMünster Petr843  3062
9.Chytil JanMartinovský Radek-5-7-6  0363
10.Batoušek VladimírFloreš Ivan-12-4-8  0364
11.Gajdůšek RobertPlášek Jonáš537  3074
12.Chytil JanMünster Petr10-7-58113284
13.Batoušek VladimírMartinovský Radek-59-114-92385
14.Henzl VáclavFloreš Ivan-8-7-4  0386
15.Chytil JanPlášek Jonáš-12-1081173296
16.Batoušek VladimírMünster Petr-5-810-7 1397
17.Henzl VáclavMartinovský Radek58-96 31107
18.Henzl LiborFloreš Ivan-5-4-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Batoušek Vladimír13Plášek Jonáš04
Henzl Václav31Münster Petr13
Gajdůšek Robert30Martinovský Radek22
Chytil Jan22Floreš Ivan40
Henzl Libor01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:39557:593TJ Sokol Valašské Klobouky "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda David
Chmelař David
 
 
Bělaška Josef
Juřica Petr
 
 
-5754 3110
2.Kopečný Zdeněk st.
Koiš Jaroslav
 
 
Raška Miroslav
Maniš Dalibor
 
 
-8-7-11  0311
3.Svoboda DavidRaška Miroslav4-8-6-5 1312
4.Kopečný Zdeněk st.Bělaška Josef845  3022
5.Chmelař DavidManiš Dalibor-116-9-7 1323
6.Koiš JaroslavJuřica Petr-8-7-8  0324
7.Kopečný Zdeněk st.Raška Miroslav-12-7-3  0325
8.Chmelař DavidBělaška Josef-7899 3135
9.Koiš JaroslavManiš Dalibor8-9-8-9 1336
10.Svoboda DavidJuřica Petr-5-9-11  0337
11.Chmelař DavidRaška Miroslav-11-10-7  0338
12.Koiš JaroslavBělaška Josef-101-7-5 1339
13.Svoboda DavidManiš Dalibor-8-99-9 13310
14.Kopečný Zdeněk st.Juřica Petr767  30410
15.Koiš JaroslavRaška Miroslav-8-9-3  03411
16.Svoboda DavidBělaška Josef66-86 31511
17.Kopečný Zdeněk st.Maniš Dalibor-5-6-7  03512
18.Chmelař DavidJuřica Petr7118  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda David13Raška Miroslav40
Kopečný Zdeněk st.22Bělaška Josef13
Chmelař David22Maniš Dalibor40
Koiš Jaroslav04Juřica Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 2. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Vrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Zlín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26656:634TJ Jiskra Otrokovice "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jílek Petr
Černohous Jan
 
 
Veselý Jiří
Vranka Ondřej
 
 
-121011-8-112301
2.Dohnal Josef
Jelínek Petr
 
 
Kudělka Matyáš
Dalajka Daniel
 
 
566  3011
3.Černohous JanVeselý Jiří6513  3021
4.Dohnal JosefKudělka Matyáš467  3031
5.Jelínek PetrVranka Ondřej1157  3041
6.Jílek PetrDalajka Daniel-796-483251
7.Dohnal JosefVeselý Jiří10-78-453261
8.Jelínek PetrKudělka Matyáš10-10104 3171
9.Jílek PetrVranka Ondřej-1011-3-7 1372
10.Černohous JanDalajka Daniel-7-581093282
11.Jelínek PetrVeselý Jiří779  3092
12.Jílek PetrKudělka Matyáš-710-58932102
13.Černohous JanVranka Ondřej9-8-38932112
14.Dohnal JosefDalajka Daniel-8-3-10  03113
15.Jílek PetrVeselý Jiří662  30123
16.Černohous JanKudělka Matyáš-13-69-8 13124
17.Dohnal JosefVranka OndřejWO    03125
18.Jelínek PetrDalajka Daniel1089  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černohous Jan31Veselý Jiří04
Dohnal Josef21Kudělka Matyáš13
Jelínek Petr40Vranka Ondřej12
Jílek Petr31Dalajka Daniel13
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS