Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slopné "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan Luhačovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek pohostinství SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:40 SK Slopné "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
Žmolík Pavel
Tomášek Ivan
 
 
     3210
2.Surý Patrik
Škarek Ladislav
 
 
Šebesta Petr
Novosad Petr
 
 
     3220
3.Kolařík JakubŽmolík Pavel     3230
4.Trunkát JosefTomášek Ivan     1331
5.Škarek LadislavŠebesta Petr     1332
6.Surý PatrikNovosad Petr     3142
7.Trunkát JosefŽmolík Pavel     1343
8.Škarek LadislavTomášek Ivan     1344
9.Surý PatrikŠebesta Petr     3154
10.Kolařík JakubNovosad Petr     3264
11.Škarek LadislavŽmolík Pavel     3274
12.Surý PatrikTomášek Ivan     2375
13.Kolařík JakubŠebesta Petr     3285
14.Trunkát JosefNovosad Petr     0386
15.Surý PatrikŽmolík Pavel     3096
16.Kolařík JakubTomášek Ivan     32106
17.Trunkát JosefŠebesta Petr     23107
18.Škarek LadislavNovosad Petr     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolařík Jakub40Žmolík Pavel13
Trunkát Josef04Tomášek Ivan31
Škarek Ladislav13Šebesta Petr22
Surý Patrik31Novosad Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST - SK Louky "B"Vrchní
rozhodčí:
Volf Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hospůdka na hřišti LoukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1717:53 TJ Sokol Mysločovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareček Ivo
Šustrová Zuzana
 
 
Rašík David
Podola Milan
 
 
     3210
2.Volf Jiří
Pišín Miroslav
 
 
Gazda Zdeněk
Utinek Miroslav
 
 
     1311
3.Mareček IvoPodola Milan     1312
4.Šustrová ZuzanaRašík David     0313
5.Pišín MiroslavGazda Zdeněk     1314
6.Volf JiříUtinek Miroslav     0315
7.Šustrová ZuzanaPodola Milan     0316
8.Pišín MiroslavRašík David     0317
9.Volf JiříGazda Zdeněk     1318
10.Mareček IvoUtinek Miroslav     0319
11.Pišín MiroslavPodola Milan     23110
12.Volf JiříRašík David     13111
13.Mareček IvoGazda Zdeněk     23112
14.Krajčovič MichalUtinek Miroslav     03113
15.Volf JiříPodola Milan     03114
16.Mareček IvoRašík David     23115
17.Krajčovič MichalGazda Zdeněk     23116
18.Pišín MiroslavUtinek Miroslav     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareček Ivo04Podola Milan40
Šustrová Zuzana02Rašík David40
Pišín Miroslav04Gazda Zdeněk40
Volf Jiří04Utinek Miroslav40
Krajčovič Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Bohuslavice nad VláříVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bohuslavice nad Vláří č.134Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:27 SK Bohuslavice nad Vláří

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Bronislav st.
Tomeček Josef
 
 
Zatloukal Darek
Jestříbek Martin
 
 
     2301
2.Vaněk Bronislav ml.
Jaroš Vladislav st.
 
 
Škrabala Jaroslav
Vlček Lubomír
 
 
     3011
3.Tomeček JosefŠkrabala Jaroslav     2312
4.Vaněk Bronislav ml.Zatloukal Darek     3122
5.Jaroš Vladislav st.Vlček Lubomír     3032
6.Vaněk Bronislav st.Jestříbek Martin     3042
7.Vaněk Bronislav ml.Škrabala Jaroslav     2343
8.Jaroš Vladislav st.Zatloukal Darek     3153
9.Vaněk Bronislav st.Vlček Lubomír     3063
10.Tomeček JosefJestříbek Martin     0364
11.Jaroš Vladislav st.Škrabala Jaroslav     2365
12.Vaněk Bronislav st.Zatloukal Darek     3275
13.Tomeček JosefVlček Lubomír     3085
14.Vaněk Bronislav ml.Jestříbek Martin     3195
15.Vaněk Bronislav st.Škrabala Jaroslav     1396
16.Tomeček JosefZatloukal Darek     0397
17.Vaněk Bronislav ml.Vlček Lubomír     30107
18.Jaroš Vladislav st.Jestříbek Martin     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomeček Josef13Škrabala Jaroslav40
Vaněk Bronislav ml.31Zatloukal Darek13
Jaroš Vladislav st.31Vlček Lubomír04
Vaněk Bronislav st.31Jestříbek Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Štítná "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
HERNA STOLNÍHO TENISU U TENISOVÝCH KURTŮ - OTROKOVICE - BAŤOVRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30606:608TJ Jiskra Otrokovice "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Lukáš
Jelínek Petr
 
 
Faldík František
Hnaníček Josef
 
 
7210  3010
2.Černohous Jan
Kadlečík Martin
 
 
Maryáš Jaroslav
Pinďák Miroslav
 
 
-9-58-8 1311
3.Mareš LukášHnaníček Josef789  3021
4.Černohous JanMaryáš Jaroslav489  3031
5.Jelínek PetrFaldík František-967-1093241
6.Kadlečík MartinPinďák Miroslav-5-9-3  0342
7.Černohous JanHnaníček Josef95-815 3152
8.Jelínek PetrMaryáš Jaroslav-9-6-9  0353
9.Kadlečík MartinFaldík František-3-8-9  0354
10.Mareš LukášPinďák Miroslav95-96 3164
11.Jelínek PetrHnaníček Josef9-977 3174
12.Kadlečík MartinMaryáš Jaroslav-4-5-4  0375
13.Mareš LukášFaldík František6128  3085
14.Černohous JanPinďák Miroslav-7210-973295
15.Kadlečík MartinHnaníček Josef-47910 31105
16.Mareš LukášMaryáš Jaroslav-4667 31115
17.Černohous JanFaldík František610WO  23116
18.Jelínek PetrPinďák Miroslav-10-9-13  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareš Lukáš40Hnaníček Josef04
Černohous Jan31Maryáš Jaroslav22
Jelínek Petr22Faldík František22
Kadlečík Martin13Pinďák Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK RokytniceVrchní
rozhodčí:
Bureš Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Hospůdky za lávkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:29 SK Rokytnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křek Pavel
Žálek René
 
 
Dvořák Jakub
Vlček Jan
 
 
     3110
2.Bureš Zdeněk
Šuráň Zbyněk
 
 
Ovesný Vratislav
Šerý Ondřej
 
 
     2311
3.Bureš ZdeněkDvořák Jakub     0312
4.Křek PavelŠerý Ondřej     3022
5.Žálek RenéVlček Jan     3132
6.Šuráň ZbyněkOvesný Vratislav     1333
7.Křek PavelDvořák Jakub     3043
8.Žálek RenéŠerý Ondřej     2344
9.Šuráň ZbyněkVlček Jan     1345
10.Bureš ZdeněkOvesný Vratislav     2346
11.Žálek RenéDvořák Jakub     3256
12.Šuráň ZbyněkŠerý Ondřej     2357
13.Bureš ZdeněkVlček Jan     3067
14.Křek PavelOvesný Vratislav     3077
15.Šuráň ZbyněkDvořák Jakub     2378
16.Bureš ZdeněkŠerý Ondřej     3088
17.Křek PavelVlček Jan     3098
18.Žálek RenéOvesný Vratislav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Zdeněk22Dvořák Jakub22
Křek Pavel40Šerý Ondřej22
Žálek René31Vlček Jan13
Šuráň Zbyněk04Ovesný Vratislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "E"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské Klobouky "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:28690:625Orel Zlín "E"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselka David
Zámečníková Iveta
 
 
Kyjanka Petr
Ďulík František
 
 
-7733 3110
2.Slouka Břetislav
Výmola Patrik
 
 
Juřica Petr
Mikulčík Tomáš
 
 
-58-7873220
3.Zámečníková IvetaKyjanka Petr-98-91-102321
4.Veselka DavidJuřica Petr8-7-9793231
5.Výmola PatrikĎulík František998  3041
6.Slouka BřetislavMikulčík Tomáš-5-1-8  0342
7.Veselka DavidKyjanka Petr89-812 3152
8.Výmola PatrikJuřica Petr6-58-1283262
9.Slouka BřetislavĎulík František10-69-7-92363
10.Zámečníková IvetaMikulčík Tomáš579  3073
11.Výmola PatrikKyjanka Petr-4967 3183
12.Slouka BřetislavJuřica Petr-5-8-7  0384
13.Zámečníková IvetaĎulík František1366  3094
14.Veselka DavidMikulčík Tomáš-126-66732104
15.Slouka BřetislavKyjanka Petr-10-9-6  03105
16.Zámečníková IvetaJuřica Petr599  30115
17.Veselka DavidĎulík František-7-1185932125
18.Výmola PatrikMikulčík Tomáš541  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zámečníková Iveta31Kyjanka Petr22
Veselka David40Juřica Petr13
Výmola Patrik40Ďulík František13
Slouka Břetislav04Mikulčík Tomáš13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS